V čem jezdíte?

Diskuze o helmách a motooblečení. Pomoc s výběrem, rady a doporučení.

Re: V čem jezdíte?

Příspěvekod HANZTD » 16 dub 2021, 17:34

adacarp

ok tak doupřesnim , mám s timto výrobkem dlouholeté zkušenosti , a věř že na rybách seš proti mě ještě akčně v pohybu , oproti mojí praxi :mrgreen:

jj a souhlas , máš pravdu je potřeba navrstvit jak se má .. nicméně tenhle výrobek je hodně tvárnej a odpouští :twisted:
jen prostě vyzdvihuju , že za ty "drobný" to muže testnot :wink:

na lyžích se taky klukům směju proč se nabalujou , ja jen tohle letní + triko s rukávem od craftu a bunda :lol: dost už sem jich na to naučil a jen chválej :idea: (zimní nepoužívám vůbec , to je asi na Sibiř :mrgreen: a spodky taky jen letní na lyžích ale jen po ránu a někdy)
z APRILIA SR 50ie na SRMAX 300ie nejnověji SR\/ 850 ;-) .. + DUCATI MULTISTRADA 1260 ENDURO

NEBREČIM , MÁM ITALKY .. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 8)
HANZTD

250+

Reputace: 54
Skútr / moto: APRILIA SR\/ 850 ABS,ATC sport r.v.12 BLACK
Tuning / úpravy: AKRAPOVIČ SR\/ , Led svit , Pozičky P+Z alá USA , Tourist plexi , Hot grip , Semtam polep trikolora-sport , Giwi 55L (nouzově)

Re: V čem jezdíte?

Příspěvekod adacarp » 16 dub 2021, 17:57

Jo věřím že to není špatné prádlo,však píšu že ne vždy kvalita stojí raketu,ale musí člověk mít zkušenosti a rady od ostatních se taky hodí,pak vím co hledám.No na rybách akční nevím,když čekáš někdy aj týden na kapra a v noci je mínus 5,chrápeš v bivaku tak to už chce taky kloudný vybavení.

-- 16 dub 2021, 16:59 --

Craft taky super, znám.
adacarp

250+

Reputace: 29
Skútr / moto: Honda forza 300

Předchozí

Zpět na Helmy a oblečení

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek