Výběr 125ccm skútru - obecné téma

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Re: Kentoya Sinner/Phoenix a Capirelli Mustang - zkušenosti

Příspěvekod keto » 12 říj 2021, 18:41

dast01 píše:
Už fakt nevím jak to mám napsat, že na Kentoya fóru se nic moc neděje :roll:
Taky mi zatím nikdo neobjasnil, proč bylo moje samostatné téma přesunuto na 348. stránku do nějaké všeobecné diskuze :( Tady to těžko někdo najde. Tím jenom snižujete možnost něco zjistit o nějaké podřadnější značce. Proč rovnou nenapíšete do podmínek pro jaké značky je skutrforum určené?

přesun nevadí, poslední témata kde někdo něco napsal jsou hned nahoře, taky se tím řídím a neprobírám se jednotlivými tématy, to je zdlouhavé a hlavně tě stejně nikdo hledat nebude, aby ti odpověděl, hledat to bude jedině ten, kdo se chce něco dozvědět jako ty, krom toho už z těch počtů příspěvku je zřejmé, že tohle je živé téma, kde se diskutuje
Jinak je tu oddělení, které se přímo jmenuje čínské skútry a to jak ohledně výběru, tak ohledně konkrétních modelů i oddělení technické problémy s čínskými skútry, jaksi nikdo nemůže za to, že jsou tady popelkou, ty jsi se rozhodl pro výběr něčeho co se prostě moc nekupuje a o čem se moc nediskutuje, s tím ti asi nikdo nepomůže, nakonec stejně to dopadlo i na Motorkářích, kde se dá také dohledat spousta majitelů, ale odpověděl ti tam snad jen jeden z 10 odpovědí, to nezlomíš zakládáním nových a nových témat, když ani na Kentoya clubu to moc nežije, i z toho se dá usuzovat, že to s tou Kentoyou není moc slavné :wink:
Ještě je tu jedna možnost a to jak na motorkářích, tak tady a to vyhledat si přímo majitele toho skútru, na které se ptáš a poslat mu SZ, máš větší šanci, že si všimne a odpoví ti nebo zkusit sociální sítě, tam je spousta skupin kolem skútrů a žije to tam více, jak na forech.
keto

750+

Reputace: 24
Skútr / moto: Forza 350, NC 700X, SH 300i, Aprilia Scarabeo 200i

Re: Výběr 125ccm skútru - obecné téma

Příspěvekod BurnesOldman » 13 říj 2021, 06:14

Mě ještě napadlo zeptat se na FB
BurnesOldman

100+

Reputace: 6
Skútr / moto: Piaggio Carnaby 200, Yamaha Neos, Piaggio Sfera 12

Honda Zoomer

Příspěvekod Marcelson » 14 říj 2021, 10:44

Zdravím všechny... Potřebuji poradit, dá se někde objednat Honda Zoomer....u nás na trhu asi k dostání není.... Takový styl skůtru by se hodil mému tátovi na ryby...shání něco se širšími gumami s nízkým těžištěm, nosičem a právě Honda Zoomer by byla ideální.....i když má 50 kůbíků.... Nebo neměli by jste typ na něco podobného....do číny jako Kentoya se mi moc nechce, kamarád to měl a docela se mu skůtr sypal po pár desítkách kilometrů prodával......

Díky moc, Marcel.
Marcelson

0+

Reputace: 0

Re: Honda Zoomer

Příspěvekod JardaB » 14 říj 2021, 11:00

Honda Monkey
JardaB
Kymco New Downtown 350i
Interim si quid factum, non bene actum.
JardaB

1000+

Reputace: 210
Skútr / moto: Kymco Downtown 350
Tuning / úpravy: deflektor z Číny, USB na řidítkách, Maxia 56

Příspěvekod kerim7 » 14 říj 2021, 12:01

Zoomer se mi taky líbí a myslím, že se dělal i 125 nebo 110 ccm. Viděl jsem ho naživo tuším jen jednou, je to neokoukané. Zkus kouknout v Německu a hledej "Ruckus".
kerim7

250+

Reputace: 57
Skútr / moto: Honda Vision, SW-T400
Tuning / úpravy: Obrysovky LED

Příspěvekod keto » 14 říj 2021, 12:02

nebo MSX125, ale já bych na ryby bral Super Cub C125 :wink:
keto

750+

Reputace: 24
Skútr / moto: Forza 350, NC 700X, SH 300i, Aprilia Scarabeo 200i