Derbi Atlantis - chod motoru

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Derbi Atlantis - chod motoru

Příspěvekod Homoki » 03 kvě 2008, 20:16

Mám problém s mojim Derbim. Jel sem takhle po rovine na delsi vylet cca 50 KM a najednou skutr zacal spatne reagovat na plyn, proste odezva na pridani plynu pri rozjezdu je znatelne vetsi. Ted kdyz nastartuju a pridam plyn tak se motor jakoby kucká, ale když dám sytič tak jede v pohodě jako by nic, nevíte čim by to mohlo bejt? Jestli čistit karec, vyměnit svíčku atd. Mám podezření na svíčku ale nevim. Díky za rady...
Homoki

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 52
Registrován: 20 dub 2008, 20:29
Bydliště: Liberec City

Re: Derbi Atlantis - chod motoru

Příspěvekod Maykl » 16 kvě 2008, 08:47

U těchto strojků vždycky kontroluj svíčku, vyčisti a zkus, dál se můžeš mrknou na barvu svíčky, podle toho poznáš, bohatost směsi- jestli ení třeba chudá, pokud nepomůže new svíčka, tak mrkni na ten karbec a taky můžeš vyprát filtr, tuším, že je tam molitan, já ho teda na 2001ce mám. Hlavně nejezdi na sytič, nebo jak jsi to popisoval !
---www.maykl-design.wz.cz---
Uživatelský avatar
Maykl

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 28 dub 2008, 22:32
Bydliště: Olomoucko
Skútr / moto: Suzuki SV 650S

Re: Derbi Atlantis - chod motoru

Příspěvekod KYBLOS » 16 kvě 2008, 09:00

No buď je to svíčka, nebo přísun paliva. Alespoň mě to tak připadá. Zkontrolovat svíčku, možná vyměnit a pokud to nepomůže, nejspíš to bude chtít pročistit karbec, zřejmě může být někde ucpaný. B)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Derbi Atlantis - chod motoru

Příspěvekod kraken.99 » 16 kvě 2008, 21:11

přesně jak říká kyblos karbec ale pořádně ne čistit jak on :p
před chvilkou mi volal mechanik že je derbina v pořádku a když jsme měli venku karbec proč jsme ho nevyčistili byl plný sajrajtu
jinak pro tvojí informaci měl jsem asi stejné problémy jako ty když jsem přidal plyn motor se dusil potom už to nechtělo jet vůbec kdyzž jsme "vyčistili" karbec zlepšilo se to ale bohužel jsme to neudělali pořádně ted už je všechno ok :D
tel.777 55 22 12 email:kraken.99@seznam.cz skype:kraken.99
Uživatelský avatar
kraken.99

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2887
Registrován: 28 dub 2007, 20:41
Bydliště: Chrustenice
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650exe 08


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron