Derbi Atlantis 2T

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod voTTe » 29 lis 2009, 22:24

tak nevim no, pořád mam dilema :lol: :lol: :lol: jak se prostě naskytne derbina za slušnou cenu, tk do ní jdu až budou finance :lol:

Odstraněn již nefunkční odkaz. Kyblos.

tak nakonec tahle krásná šla za 500euro, v přepočtu je to asi 13065,- a já blbec si jí necham utéct :? :?
Uživatelský avatar
voTTe

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 60
Registrován: 01 lis 2009, 15:42
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: MBK Booster
Tuning / úpravy: něco málo

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod jarafari » 01 pro 2009, 23:45

voTTe: celkem dobrá cena no :? ... tak snad se naskytne jinej a třeba ještě lepší :wink: Tam u toho byli pochybné ty kilometry....
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod voTTe » 01 pro 2009, 23:48

byli no, a halvně co by mě štvalo by bylo, že vlastně nevim co kupuju...nechci kupovat nic, na čem jsem předtim neseděl a nezkoušel...ale jak tak koukam, v čr jich moc na prodej neni... :(
Uživatelský avatar
voTTe

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 60
Registrován: 01 lis 2009, 15:42
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: MBK Booster
Tuning / úpravy: něco málo

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod jarafari » 01 pro 2009, 23:54

To jo....je lepší to vidět ,než koupit a nechat si to poslat poštou....by taky mohl přijet nějakej číňan co vypadá jako atlantis :lol: :roll:
s těma kusama na prodej to moc slavný neni no...taky jsem si všimnul...... ale tak sleduj net....co ty víš co se kde objeví..... náhoda je náhoda... :)
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod voTTe » 01 pro 2009, 23:56

nic jinýho mi asi bohužel nezbyde, než sledovat net a hledat a hledat :roll: ale co, do jara času dost :mrgreen:
Uživatelský avatar
voTTe

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 60
Registrován: 01 lis 2009, 15:42
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: MBK Booster
Tuning / úpravy: něco málo

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod Kedlub » 05 pro 2009, 23:38

Zkus mobile.de, zrovna teď jsem tam viděl derbinu r.v. 2007, najeto 7000, cena 850 eur. Vypadala pěkně :wink:
Kedlub

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 20
Registrován: 10 dub 2009, 11:41
Skútr / moto: Kývej Fočus 125

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod voTTe » 08 pro 2009, 20:36

sleduju sleduju, akorát se bojim abych někdy nekoupil zajíce v pytli, nebo se na toho zajíce nejel do německa někdy podívat a projet se... :roll:
Uživatelský avatar
voTTe

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 60
Registrován: 01 lis 2009, 15:42
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: MBK Booster
Tuning / úpravy: něco málo

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod 942004 » 10 pro 2009, 17:20

jarafari-jsem si vsim,že tam máš nové foto.Pěkná z profilu :lol:
Jezdi hlavou,předvídej a přežiješ....
http://www.piaggio-club.net
krásná minulost-Piaggio Hexagon 125 EX
Uživatelský avatar
942004

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 436
Registrován: 04 kvě 2009, 18:49
Bydliště: Praha-Spořilov , Brno-Líšeň
Skútr / moto: Piaggio X8 250 i.e.,Cagiva Cucciolo 50
Tuning / úpravy: turistické plexi Kappa,variátor Malossi Multivar,svíčka Denso iridium,laděný výfuk MIVV,vzduchový filtr Malossi Redsponge,reflexní proužky na ráfky,led parkovačky,top case-kufr Givi 46l+opěrka.

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod jarafari » 10 pro 2009, 19:31

Dík moc :D :wink:

6.2.2010 edit:
jarafari píše:
r_b píše:No, ted se da koupit novej za 36 900 http://meteorsport.cz/item/specialni-akcni-nabidka-derbi

Týýý jo 8) do toho bych klíďo i šel..... to je krásná cena za novýho....

Tak koukám že už ho zase zdražili na 54900,- :roll: Odstraněn již nefunkční odkaz. Kyblos.
Naposledy upravil KYBLOS dne 19 bře 2014, 18:52, celkově upraveno 2
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod Greddy48 » 18 kvě 2010, 20:51

Ahoj kuciii. Mam problem. Mam Atlantise 50 AC,jede mi jenom na sytic,jakmile se deaktivuje (mam automatickej) tak to prestane jet,vali to jakz takz jen z kopce,po rovine uz to nechce jet,ale uberu plyn,zase za nej vezmu a jede to zas chvilku,kdyz takhle kvedlam s plynem,tak se motor aspon drzi,ze nechcipne,ale nejede to...Volnobeh drzi, kdyz za to beru na stojanu,tak taky v pho,ale kdyz po nem chci nejakej vykon v zatezi, tak nic... Nevite, cim to muze byt? Je to vsechno seriovy,zadny 70ccm kit, koupil jsem to zadreny,udelal se nikasil, dal se novej pist a od ty doby to takhle jede nejede...Nevim,jak to jelo minulymu majiteli. Mam tam karbec DellOrto PHVA 14, hlavní tryska 50...Poradte prosim,cim by to mohlo byt. Kdyztak odepisujte na mail Greddy48@seznam.cz Dik moc!
Greddy48

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 18 kvě 2010, 20:30
Skútr / moto: Atlantis 50 2T AirCooled :-)
Tuning / úpravy: Série Racing :-)

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod jarafari » 18 kvě 2010, 21:36

Já ti teda moc neporadim,páč nevim :? ... ale zeptám se... válečky ,spojka,pružinky, kontrastka jsou v pořádku?....asi jo co když to na sytič jede.... Do zadřenýho motoru nevidim už vůbec :oops: :lol:

Musíš vydržet... někdy to trvá i pár dní, než se dočkáš odpovědi.... :wink:

Když koukám do uživatelského návodu mého scoota... tak i v padesátce je tam karbec Dell'Orto PHVA 17,5 jestli ti tohle k něčemu pomůže...
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod tuningcarklub » 20 čer 2010, 17:53

Jakou máte maximálku napsanou v techničáku?
tuningcarklub

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 72
Registrován: 31 kvě 2010, 20:22
Bydliště: Trutnov
Skútr / moto: Derbi Atlantis 50 2001
Tuning / úpravy: Motor Derbi - chystá se v zimě jiné přetryskování a hlavně variátor Malossi, dál uvidíme.

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod KYBLOS » 20 čer 2010, 18:57

jarafari: čéče já si myslím, že na svém Atlantisu bude mít asi ještě motor fi. Derbi, ne tedy motor fi. Piaggio jako tam máš ty. Rok sem ale nenapsal, takže jistý si tím nejsem. Soudím tak podle toho karbecu, páč Atlantis AC s motorem fi. Piaggio má v základu karbec DellOrto PHVA 17,5, ale mám takovej dojem, že právě Atlantis s motorem fi. Derbi má 14ku. Když sem měl tenkrát Alantis s motorem fi. Derbi, věděl sem o skútru prd kromě toho, že motor fi. Derbi jede jako ďas a v 5000km byla tehdy nehoda, takže o jeho technických specifikacích vím prd, páč k tomu sem se ani nikdy nedostal, ve vraku se hrabat nebudu :roll: Jen se divím tomu aut. sytiči, páč já tam měl tenkrát manuál. Třeba se pletu a má motor fi. Piaggio, ale pak tedy nevím co tam dělá 14ka karbec. Tedy nevím o tom, že by se tam dával. Jinak pokud je tam hliníkovej válec - Nikasil, což u vzduchem chlazenýho Atlantise nebyl podle mě nejlepší nápad, páč se nemusí taky uchladit, tak si myslím, že na takový válec je 14ka karbec málo, ale jistý si tím nejsem, jen si myslím, že potřebuje víc přikrmit. 8) Možná by stačila větší tryska, ale to chce ladit no. Pokud je to tedy motor fi. Derbi, na Scootlandu píšou, že tam odchází originální varec atd..., takže je víc možností, co se tam může po... ale to je už popsáno tady:
http://www.scootland.cz/skutr-derbi-atlantis-50/
Mimo jiné tam píšou, že by se tam měla dávat spíš litina, asi vědí proč. Říkám, hliník se odstěhoval... teda vlastně hliník se nemusí u AC uchladit a to si taky myslím, že je důvod, proč tam píšou litinu. Víc asi poradit nemůžu, ale domnívám se, že když to jede se sytičem a bez něj ne, tak je to tím, že je tam malá tryska, ale říkám, domnívám se... 8)

tuningcarklub: jarafari tam má 45km/hod. :D Já vím, jarafari to mohl napsat sám, ale když tu zrovna sem :mrgreen:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod tuningcarklub » 20 čer 2010, 19:06

Já mám právě menší problém, poněvadž mám v TP napsáno 50km/h :cry:
tuningcarklub

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 72
Registrován: 31 kvě 2010, 20:22
Bydliště: Trutnov
Skútr / moto: Derbi Atlantis 50 2001
Tuning / úpravy: Motor Derbi - chystá se v zimě jiné přetryskování a hlavně variátor Malossi, dál uvidíme.

Re: Derbi Atlantis 2T

Příspěvekod jarafari » 20 čer 2010, 20:46

Ano...mám tam 45km/h :D
Kyblos: Hmmm,dík za osvětu :lol: zase jsem o něco chytřejší (rozdíly v atlantisech) a mám zase co zapomínat :mrgreen:
Tuningcarclub: a asi nemáš ještě starý papíry s harmonizačním kodem 150 viď? že to by pak těch 50km/h nevadilo...já mám ještě to starý Béčko,tak bych na tom jezdit mohl..
Ale jinak bych to asi moc neřešil... kolikrát tě na tom policajti zastavěj.... řekl bych, že pokud nebudeš jezdit jako prase, tak si tě nikdo ani nevšimne.. :wink:
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

PředchozíDalší

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků