Chcete žít? Jezděte opatrně !

Diskuze o čemkoli.

Příspěvekod petridas » 08 srp 2007, 21:19

jasne to uz vime dlouho ze to byl bart uz sme ho byli i navstivit a uz byl celkem v pohode B)
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Příspěvekod Daelimek » 10 srp 2007, 19:59

Samozřejmě souhlasím,těch obětí je zbytečně moc,při otevření dnešních novin na mě vykouklo toto:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Mefisto » 11 srp 2007, 22:36

No posloucham v utery a tvrtek na radiu HEJ od 13 - 14 porad o motorkach a pro motorkare. Nedavno tam byl sef urazovky (motorkar) a vyvadel vsechny z omylu, ze motorkar neni dobrovolny darce organu a to z prosteho duvodu, ze pri nhode se vetsina transplantovatelnych organu bud utrhne nebo poskodi.
Naposledy upravil Mefisto dne 11 srp 2007, 22:37, celkově upraveno 1
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Příspěvekod petrzet » 12 srp 2007, 08:00

[quote=Mefisto]No posloucham v utery a tvrtek na radiu HEJ od 13 - 14 porad o motorkach a pro motorkare. Nedavno tam byl sef urazovky (motorkar) a vyvadel vsechny z omylu, ze motorkar neni dobrovolny darce organu a to z prosteho duvodu, ze pri nhode se vetsina transplantovatelnych organu bud utrhne nebo poskodi. [/quote]

To mas recht,jak se ve dvoustovce rozplacnes o nejake auto tak z tebe bude pouzitelny akorad ho...
Jinak jizda na moto neni jen o rychlosti,jezdim denne pres F-M a tak co dva dny se me pokousi nekdo v plechovce sundat,stylem nedivam se vedle sebe jestli tam nekdo neni a jedu mam prece Oktavku nebo neco silnejsiho.Je to hodne o tom ze plechovkari nas prehlizeji a nerespektuji,ale spousta na silnych strojich lita jak hovado a pak to dopadne tak ze zabije sebe a jeste spoustu kolem,sou to k........,vice nemam co dodat.
Naposledy upravil KYBLOS dne 23 bře 2013, 19:51, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
A sem zpet u Hondy :D
muj tydlifen: 776626010
Uživatelský avatar
petrzet

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 849
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Příspěvekod Mefisto » 12 srp 2007, 17:53

No pokud jede hovado tak at to odnese hovado, ale pokud me hovado sestreli tak at mu masina vleti do klina
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Příspěvekod Jarda » 22 srp 2007, 22:09

[quote=petrzet][quote=Mefisto]No posloucham v utery a tvrtek na radiu HEJ od 13 - 14 porad o motorkach a pro motorkare. Nedavno tam byl sef urazovky (motorkar) a vyvadel vsechny z omylu, ze motorkar neni dobrovolny darce organu a to z prosteho duvodu, ze pri nhode se vetsina transplantovatelnych organu bud utrhne nebo poskodi. [/quote]

To mas recht,jak se ve dvoustovce rozplacnes o nejake auto tak z tebe bude pouzitelny akorad ho...
Jinak jizda na moto neni jen o rychlosti,jezdim denne pres F-M a tak co dva dny se me pokousi nekdo v plechovce sundat,stylem nedivam se vedle sebe jestli tam nekdo neni a jedu mam prece Oktavku nebo neco silnejsiho.Je to hodne o tom ze plechovkari nas prehlizeji a nerespektuji,ale spousta na silnych strojich lita jak hovado a pak to dopadne tak ze zabije sebe a jeste spoustu kolem,sou to k........,vice nemam co dodat.[/quote]


prave dnes jsem jel po hlavni tady doma kdyz jsem se vracel z mesta domu a priodbocovani po hlavni jsem uz videl na krizovatce jak se blizi osobak a pribrzduje.v duchu jsem si rikal ze urcite pojede dal.sila zvyku a uz i zkusenosti mi rikaly pust plyn.a¨taky ze jo.kdyz jsem byl v krizovatce tak se tek k...... dreveny rozjel a nemit prsty na brzde tak jsu v nem.ikdyz by se mi to hodilo ale na druhou stranu tu bolest mit nemusim.proste jsem na nej dvkarat zatroubil jak je mym zvykem.kdybych mel na to naturu tak se otocim a pokud ho dojedu tak ho tak zmr.... dohulakam ze je mi to jedno jesly jsu ve meste doma ci nekde v kotehulkach.zkurvenej luftak at si tohle dela doma a ne tady.vcera jsem byl v servisu pro nejaky veci a tak dnes jsem si mazla po roce zas dal do pucu.je cistej a navoskovanej.at se ma dobre.zaslouzi si to vzdyt uz ma najeto pres 26 440 km.a jak jsem mel v jihlave chvilku tak jsem si dal spicha s petrem a ten mi rikal ze jel jeho znamej na skutru se synem v jihlave a na kruhaci ho chcel predjizdet plechovkar ale nastesti to dopadlo dobre.no dobere pro nej ale pro toho plechovkare asi moc ne.syn pry dostal asi nejakej sok jak ho vytlacil na kruhaci na ty kvetinace co tam jsou a tak pry tam sedel s otevrenou pusou.tatik pry na nic necekal a dojel toho plechovkare a pak pry to zaclo.tatik po odjezdu od plechovkare odjel k synatorovi na kruhac kterej je v pohode.jo a ten plechovkar pry odjel z tatikovy neohlaseny navstevy s mensim tuningem-bez jednoho zrcatka a promacknuty dvere pokud si vzpominam.kdyby pry nemel synatora na skutru tak by se to asi nestalo.ale to uz lze tezko posoudit jak u kazdyho pusobi ta rekce.
Naposledy upravil KYBLOS dne 27 bře 2013, 10:53, celkově upraveno 3
Důvod: Úprava neslušných výrazů
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod roman.mara » 23 srp 2007, 08:15

Jardo mluví za tebe zkušenost, já také jezdím, jako bych byl pořád na vedlejší

jen mám tu náturu, že bych mu ten tunning plechovky asi dojel udělat

hodně štěstí a ještě nejmíň dalších 26 440 km navíc
Honda CB SevenFifty

členem Scooter clubu KMK telefon: 724775546
Uživatelský avatar
roman.mara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 948
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hostouň u Prahy
Skútr / moto: Honda CB SevenFifty
Tuning / úpravy: dva super laďáčky

Příspěvekod petrzet » 23 srp 2007, 11:54

Tak ja mam asi pech na motorky,letos uz podruhe mi jakysi k..... nedal prednost,motorka na sracky,ja dotluceny,koncim s jednou stopou,potreti stesti pokouset nebudu,to by uz mohlo dopadnout spatne :mad:
Naposledy upravil KYBLOS dne 23 bře 2013, 18:09, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
A sem zpet u Hondy :D
muj tydlifen: 776626010
Uživatelský avatar
petrzet

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 849
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Příspěvekod slapky » 23 srp 2007, 12:32

petrzet,neblbni a zkus ještě pokračovat :stare:!Takových pitomců potkáš víc i v plechovce a je škoda zanechávat jedné stopy!
Nehleď stále jen dopředu!
Ohlédni se někdy také vzad,...

mobil: 608 423 077
Uživatelský avatar
slapky

1500+
 
Reputace: 31
Příspěvky: 1875
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Šlapanice
Skútr / moto: Yamaha majesty 250 + Suzuki Burgman AN 650

Příspěvekod KYBLOS » 23 srp 2007, 12:36

Přesně tak. Já sem nepřestal ani po vážný nehodě na scootu, tak to nevzdávej ;) Jedna stopa je jedna stopa B)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Kiwi » 24 pro 2007, 10:17

[quote=Daelimek]Samozřejmě souhlasím,těch obětí je zbytečně moc,při otevření dnešních novin na mě vykouklo toto:[/quote]
ten článek, to je mlácení prázdné slámy. navíc to psalo pako, co nikdy na ničem nesedělo
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron