Rožnov - zhodnocení akce

Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod sigi » 14 čer 2015, 17:16

Tak když jsem si přečetl zhodnocení skútršnury a kamaradi mi psali Fb jak to tam vypadá,tak v Rožnově to bylo zase něco jiného.Já vím,že Rožnov neni Praha,kde je doprava opravdu komplikovaná,ale i tady bylo od rána pěkné horko a mě se nechtělo ani do těch hadrů vlézt.No,na náměstí již stálo hodně skútrů a přijižděli další a další.
Když jsme vyjeli tak hlavní rozdíl mezi Moravou a Prahou byl ten,že jsem žádné nasrané řidiče neviděl.Nevím kolik nás bylo,odhaduji to tak na 600 skutru možná víc.Takže kolona byla taky dosti dlouhá.Každý řidič zastavil a mnoho z nich na nás mávalo a pozorovalo nekonečnou kolonu.To že by někdo na stavěče najížděl...no to nepřipadalo v úvahu.V Rožnově se jezdí opravdu,ale opravdu tak nějak jinak. Já když jsem tam přijel poprvé v roce 2013 na tuhle akci tak jsem nevěřil vlastním očím,prostě nějaké oblečení,to tam moc roli nehraje,takže opravdu hodně mlaďasů jelo jen v kratasech a někteří i do půl těla a za sebou měli milého batužka,který jel také velmi spoře oděn.Dokonce snad i v plavkách.No vyjíždka byla krásná,ale i dosti nebezpečná.Tady by to chtělo příště volit spíš trasu po nějakých lepších silnicích nebot lesní cesty plné štěrku,nebylo to ono pro skutry a dokonce se tam v zatačce jeden mladý pár položil a jelikož neměl žádné oblečení tak děvče bylo dosti zrasované.No to se stává.
Příjezd na "Balaton" jezero jakési...u Rožnova,pro ty kteří to neznají,byl vítanou pauzou.Já jsemze sebe sundal ten mundur a vlítl jsem do vody ajako lachtan jsem nechtěl už vylézt ven.Naše parta tam zustala a jela potom přímo do Rožnova,ja jsem ale pokračoval se skupinou dál na odopolední vyjiždku.

Já jsem byl moc rád,že jsem zase viděl moje kamarady,Moto jednotka v plném svém počtu...rád jsem zase viděl Mepu, a další kluky,kteří za mnou přišli a představili se mi,jinak bych je asi nepoznal.Takže parada.Počasí bylo nádherné.Večer hrala Slovenká kapela a v náladě pokračovala i cimbálovka.

Tak akci hodnotím velice kladně,užil jsem si to a jak jinak že se těším na další ročník.Jinak odpolední program byl super,moc se mi libil a nikdo snad neodjel a každý fandil.Tahání bobů za skutrem bylo vítanou atrakcí a dokonce se to i pár lidem podařilo položit za bujareho potlesku.

Co bych pořadatelům tak trochu vytknul....i když mám Radka moc rád je to fajn kluk a vím,že s tím měl strašně,ale strašně práce a vše se vždy nepodaří,tak stánky.Dát na tuto akci na ranč jeden stánek s občerstvením a dva s pivem byla katastrofa.Nekonečné fronty,i když se personal snažil,prostě to nestačilo,ale kluci byli i tak spokojení,nakonec se dokázali pořádně zbourat,že rano to ještě rozcházeli aby mohli odjet.Za další Slovenká kapela...mladici asi tak 18letí,kteří jsou objev roku,je sice fajn,ale možná na Slovensku,tady to nikoho nezajimalo.Bylo by lepší dát sem příště nějakou zábavovku,která hraje vše a myslím,že by spousty lidí tančilo a bavilo se,jako na minulém ročníku,ale to je pouze muj názor,takže ho nikomu nenutím.

Tak ještě jednou,akce byla super, a Radku....příští rok opět přijedeme v plném počtu.

Tak to je moje zhodnocení.
Naposledy upravil sigi dne 14 čer 2015, 19:50, celkově upraveno 1
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod S-Pavlos » 14 čer 2015, 19:46

Hold jinej kraj, jinej mrav :mrgreen: Teď vážně. Dle mého soudu se prostě lidé směrem na východ od Prahy k sobě chovají lépe. Viz tvůj popis chování řidičů. Tak, jak jsi popsal akci v Rožnově bych si podobně představoval i akci v Praze. Trochu toho zkulturnění muzikou, sice ne takovou co hraje všechno, ale alespoň dvě různé. Ale to by na zorganizování bylo asi dost náročné...
I v Praze se jezdilo jen v kraťasech a triku. Já v tom nebyl vyjímka .
Nemít to do Rožnova 420km, příští rok bych se tam jel určitě podívat. Nebo, jedině v případě, že bych to měl naplánované jako čtyřdenní mini dovolenou.
Uživatelský avatar
S-Pavlos

50+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 90
Registrován: 14 úno 2015, 16:01
Skútr / moto: Honda PCX 125

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod Trabuk » 15 čer 2015, 16:47

Akce se dle meho velmi vydarila a za rok jedu zas.
Mel bych taky jednu poznamku: pred jizdou by to chtelo zopakovat (hlavne tem nezkusenym) pravidla jizdy v kolone.....vono to klickovani a ruzne blbustky v kolone se vazne nedelaji....

Odesláno z mého Lenovo S660 pomocí Tapatalk
ex Yamaha Majesty 250DX, ex Kymco XCITING 500, nyní Yamaha T-Max 500, rv. 2005

www.majestyclub.cz
Uživatelský avatar
Trabuk

1000+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 1058
Registrován: 14 úno 2011, 22:09
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: T-Max 500 ex, MBK Flipper 50, Yamaha FZ6
Tuning / úpravy: jízda s rozumem

Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod BrAtKo » 15 čer 2015, 20:13

Diky moc Radku za akciu bola skvela a dostal som od Radka do opatery aj sympaticky batuzek. Sigi ono sa ale vecer tancovalo pretože cimbalka s husľami a klarinetom hrala uplne úžasne rôzne hity (Metalica apd) ani neviem dokedy ale určite dlho po 01:00 ked uz som v stane zaspaval pri tejto muzike. Ono občerstvenie naozaj pokulhavalo a pivo Pernstejn sa piť nedalo, ale zasa na suchu nikto nezostal. Gastro i prostredie hodnotím nižšie oproti minulému roku, avšak účast, ľudia a atmosféra určite držala úroveň. Jo a dik za počasie !

Nazoaj najhoršie na hromadných výjazdoch je, že mnoho jazdcov nepozná pravidla jazdenia v kolóne. Najma to že jazdime zipsovite a že si uz držím svoju pozíciu počas celej jazdy a sledujem dva skútre pred sebou a podľa nich držím rýchlosť a odstupy. A nie že ked ma uz nebaví toto tempo tak dam plny plyn BEZ BLINKRA a začnem predbiehať. A bohužiaľ nedá sa naozaj ist za niekym kto ma ladený výfuk a počúvať to hodinu to je o nervy, tu uznávam predbiehanie a preč od hluku a pripadne smradu dvojtaktu.

Klobúk dolu nam všetkým za zvládnutie náročného horského terénu s kamienkami, teším sa opäť na další ročník.
Naposledy upravil BrAtKo dne 15 čer 2015, 20:57, celkově upraveno 1
Honda NC750S DCT - aktualna moto (forum nc700.sk) / rocny najazd 18000km
Historia: Honda PCX 150 / Honda Vision 110 / Piaggio ZIP 50
Obrázek BrAtKov FOTO ALBUM / BrAtKove vyjazdy a vypravy / Bratislava a okolie na poslednú chvíľu
Uživatelský avatar
BrAtKo

1500+
 
Reputace: 43
Příspěvky: 1572
Registrován: 12 dub 2013, 18:28
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda NC750S DCT

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod amaize » 15 čer 2015, 20:18

Tak i za mne Radku wel_wel_wel_velké dík za celou akci,chybičky se vloudí,hlavně jak jich není moc a tolik jich zase nebylo,že jo, příští rok se zas uvidíme, a určo znovu přispějem naší pomocí při organizaci tohoto srazu s tím počítej
...masová je pouze vyjížďka,pak už šlo jen o zábavu a přátelské poklábosení :D

Ještě jednou díky
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
mopedy Stadion 11 a 22,Mustang 23,babeta 210,Simson S53...ale stále vzpomínám
05-12/2012 Lifan S-RAY 50 2T 1770 km,Yamaha X_MAX 125 09/12-04/2014 9100km
S blbcem se nikdy nepři - někdo by si mohl všimnout, že mezi Vámi není rozdíl
Uživatelský avatar
amaize

1000+
 
Reputace: 63
Příspěvky: 1053
Registrován: 10 čer 2012, 18:18
Bydliště: Albrechtice u ČT
Skútr / moto: Piaggio MP3 400ie LT
Tuning / úpravy: Dr.Pulley,Iridiová svíčka,12V zas.,LED osvětlení,příd.brzdové světlo,zadní kufr,deflektor

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod bouska.t » 15 čer 2015, 20:56

Za mě maximální spokojenost. Počasí bylo luxsní, sem spálenej jak pra*e. Trasa jako vždy super. Tady dávám video z Bobcrossu
http://bouskat.rajce.idnes.cz/
http://bouskat.motorkari.cz
http://www.miros-nabytek.cz (Zde není moje tel. číslo)
T-max 2001 117 000 km
KTM 1050 Adventure 2016 98 000km
Uživatelský avatar
bouska.t

1000+
 
Reputace: 79
Příspěvky: 1425
Registrován: 06 úno 2011, 22:14
Bydliště: Brno-Černovice
Skútr / moto: KTM 1050 ADV-Yamaha, T-MAX

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod sigi » 15 čer 2015, 21:03

Rožnov je a bude vždy super...hlavně je to takové domací prostředí a jak jsem psal tak s tím měl Radek a ostatní moře práce.Co se týče jízdy v koloně,tak už jsem si tady zvykl,ale když jsem tu byl poprvé v roce 2013 tak mě to taky trochu rozhodilo,ale hned jsem se přizpůsobil. Tady se prostě na jízdu cikcak nehraje...tady hlavně mlaďáci na 50sátkách,ty si s tim nedělají hlavu...bzučí všude kde se dá...zprava,zleva...člověk musí dávat pozor,ale zase za ty leta...se nikomu nikdy nic nestalo...nějaký větší uraz...to ne...nějaké odřene koleno,jinak nic.Takže pohoda...
Škoda jen,že to tak rychle uteče,mohlo by to být tak 2x za rok....pak by to byla ještě větší parada...no,ukecáme Radka aby se do toho ještě vrhnul na ukončení sezony.... a hned bych přijel... a zajisté že ne sám... :mrgreen:
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod pegas » 15 čer 2015, 21:12

Mrzí mě že jsem se nemohl zúčastnit.
pegas

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 35
Registrován: 21 úno 2014, 15:36
Bydliště: Přerov-Újezdec
Skútr / moto: SB 650 Exe
Tuning / úpravy: kufr max

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod bouska.t » 15 čer 2015, 21:24

podle posledních info: bylo podle videa napočítáno 642 strojů!!! což je kur*a dost. Nevíte kolik bylo na největší 8. SŠ??
http://bouskat.rajce.idnes.cz/
http://bouskat.motorkari.cz
http://www.miros-nabytek.cz (Zde není moje tel. číslo)
T-max 2001 117 000 km
KTM 1050 Adventure 2016 98 000km
Uživatelský avatar
bouska.t

1000+
 
Reputace: 79
Příspěvky: 1425
Registrován: 06 úno 2011, 22:14
Bydliště: Brno-Černovice
Skútr / moto: KTM 1050 ADV-Yamaha, T-MAX

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod Trabuk » 15 čer 2015, 21:34

Na SŠ neofiko cca 450 (ale počet není konečný) :-) ....... příští rok zas Valašsko...bylo super.....pár foteček na http://www.majestyclub.cz/index.php?sen ... razy&id=96
ex Yamaha Majesty 250DX, ex Kymco XCITING 500, nyní Yamaha T-Max 500, rv. 2005

www.majestyclub.cz
Uživatelský avatar
Trabuk

1000+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 1058
Registrován: 14 úno 2011, 22:09
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: T-Max 500 ex, MBK Flipper 50, Yamaha FZ6
Tuning / úpravy: jízda s rozumem

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod TUNER » 16 čer 2015, 06:22

Ptá se na 8 SŠ..... ;-) Tam bylo 631 registrovaných a kdo ví kolik neregistrovaných skútrů. Bývalo více strojů,protože jezdilo spousta lidí i z východu. Dnes se bohužel kryjí 2 podobné akce a tak spousta lidí jede na druhou akci kterou mají blíž. Co pamatuju,bylo snad i kolem 800 strojů ?
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod sigi » 16 čer 2015, 07:28

No Tuner ja nevím kde jsi vzal tohle číslo,že bylo na SŠ 631 stroju když každý hovoří o 450 strojích,ale to je jedno...
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod TUNER » 16 čer 2015, 08:17

Přečti si to znova a zamysli se... ;-)
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod sigi » 16 čer 2015, 08:32

Ja se tady nemíním hádat....prostě tohle je všude na FB ale ty to vidíš jinak,jistě...Píšeš,že se kryjí dvě akce a že spousta lidí jede do Rožnova protože to má blíž, je vidě+t,že jsi tam prostě nebyl jinak bys tohle nemohl napsat.Rožnov neni o vzdálenosti,Rožnov je o lidech...prostě bys to musel zažít a potom tady psát. V pátek přijelo tak 400 lidí na ranč kde se dobře bavili až do ranních hodin a v sobotu najížděli další a další stroje - srovnání se skutršnurou kde jsem byl 10 ročník - v pátek nás tam bylo asi 15 nikde nikdo a pár stanu na Džbánu....v sobotu dojíždí do Rožnova další a další stroje a vyjíždíme na vyjíždku po kopcích Valašska za neustáleho mavání lidí,řidiči na kruháku zastaví a mavají také...nikdo se nikam nehrne,nenadavá,prostě jen čakají až kolona 600 strojů přejede.Skutršnura - jedem po Praze,má to svoji atmosféru,i lidi na chodníku mavají,sem tam ti do dráhy skočí nějaký nedočkaví chodec,ale s tim musí člověk počítat,řidiči se hrnou mezi nás,hrozí pěstí a nadavají.Staveči opravdu mají dost práce tohle udržet i když vedle stojí policiie...Rožnov - přijíždíme na Ranč a začíná program,většina lidí jde fandit,a večer popíjíme,tancujeme,bavíme se...Skutršnura - přijíždíme na Džbán kolona se zastaví a začíná program.Spousty skutrů odjíždí,a večer jsme tam sami..opět sedíme pod nějakou plachtou u stanku,kde zívá otrávený živnostník a kouká na nás,jestli si dáme ještě jedno pivo,nikde nikdo...V nedeli ráno odjíždíme.Jak jsem četl tak to tuto sobotu to nebylo jiné....taky skoro všichni odjeli...podle reakci,takže ...

Tak když tohle mužeš srovnat,pak spousty lidí jede do Rožnova.Jak jsem to psal,je to o lidech...kteří za tebou přijdou,pokecáte,prostě je to tam jiné.

Já tady nehaním skutrušnuru !!! NE - je to muj názor,který jsem zažil - takže aby zase nedošlo k omylu...a jestli bylo registrovamo tolik a nebo ja nevím kolik stroju je uplně ale uplně jedno. Skutršnura je super akce,akorát by se to chtělo zamyslet proč lidí odjíždí,ale to jsem si tu přečetl,proč,ono to na desatem ročniku nebylo jiné...

Na prvním ročníku Rožnova bylo 20 strojů...jak je možné že za 3 roky jich tam je 600 a příští rok jich bude možná už 1000...
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Rožnov - zhodnocení akce

Příspěvekod foky » 16 čer 2015, 08:38

Já se omlouvám, že musím vstoupit do diskuze a (po dlouhé době) přispět.
Ale nechápu, co tady zvracíš.....

Bouška se ptal jasně.....
bouska.t píše:Nevíte kolik bylo na největší 8. SŠ??


A Tuner prostě jasně odpověděl.....
TUNER píše:Tam bylo 631 registrovaných a kdo ví kolik neregistrovaných skútrů.


Zas zvratky o ničem......
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Další

Zpět na Reporty 2015

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník