Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Celorepublikový sraz pro skútříkáře a jejich fandy.
Více na www.skutrsnura.cz

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Amanda » 15 čer 2015, 11:51

Taky se ráda přidám ke zhodnocení letošní skútršňůry a pravdou je, že byla trochu jiná. Jiná v místě konání, které co do prostoru nabízelo více možností se ukázat řadě sponzorů, kteří asi neprojevili zájem, těch pár stánků rozhodně nesplnilo očekávání, ale o to asi nešlo. Na letošní akci, a to bylo zvykem, chyběl prodej triček s logem a pořadovým číslem této akce. Jinak velké poděkování patří stavěčům, kteří i kolonu povzbuzovali v tom, dát o sobě vědět a zvednout tak těm ,,Pražákům " tlak. K netolerantním řidičům a chodcům nemá cenu něco psát, protože ti si to tu nepřečtou. Přijeli jsme pod vlajkou svého klubu ( SKUK) a určitě i dalším roce dorazíme, pokud toto nevezme pořadatelům chuť něco pořádat. Pravdou je, že po 14. hodině bylo parkoviště skoro prázdné, ale vyhánělo nás i počasí, na slunci se nebylo kam schovat a před deštěm to samé.
Když se na Džbánu konala skútršňůra poprvé, byla bohatší co do programu i zajištění ostatního zázemí, zajímavé bylo i zastavení na Strahově, kde se provádělo sčítání skútrů. Ale nic se nedá asi opakovat a každý z nás kritizovat umíme nejlépe, proto Pavle a ostatní, hlavu vzhůru a příští rok AHOJ! :D Bylo to super, pro nás je nezapomenutelná projížďka Prahou a proto jezdíme každý rok a ještě toho není dost.
Uživatelský avatar
Amanda

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 140
Registrován: 14 bře 2011, 22:55
Skútr / moto: skútr

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod dup » 15 čer 2015, 22:04

Nejdříve chci poděkovat organizátorům za tu spoustu práce, co s akcí měli.
No a protože už jsem jel poosmé, dovolím si (s vědomím že jsem žádnou práci a (mimo těch drobných za vstup) ani peníze do akce nedal, tak můžu být rád, že šňůra vůbec byla) i trochu kritiky (kterou vůbec neberte ve zlém, i tak to byla dobrá akce): Fučíkárna byla podle mě krok vedle, chybělo jakékoli zázemí a možnost přespat. No a taky jsem nepochopil, proč kolona na několika místech bezdůvodně (přinejmenším z pohledu účastníka) zastavila, hlavně na Nuseláku to vypadalo jako když Prahu blokují cyklobuzny :(
A jestli můžu poprosit, vrátil bych se na Rabyni, ta cesta na Slapy prostě ke Šňůře patří :)
dup

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Gilera Runner 200 VXR

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod TUNER » 16 čer 2015, 06:01

Pokud by jsi věděl jak takhle velká kolona funguje,tak by jsi se takhle neptal,proč někde kolona zastavila. Navíc je to tady popsané,tak bude stačit přečíst si ostatní příspěvky v tomto vlákně. ;-)
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod tatík » 16 čer 2015, 13:58

My jsme byli tuším potřetí a Skůtršnůra splnila naše očekávání,vidět pár známých tváří,prohlídnout si spoustu různých skůtru a svézt se po Praze v koloně podobných nadšenců.Nehledali jsme v tom motoveletrh,třídenní hudební festival,trempský potlach či gastropřehlídku.Velký dík a obdiv pořadatelům,pokud bude další ročník,rádi přijedeme zase.
Poznámka na okraj,ne každý Pražan nebo návštěvník Prahy musí být nutně motocyklový nadšenec aby vydržel s úsměvem stát několik minut na přechodu nebo sedět zablokován v autě a nedat najevo svou nelibost,než přejede troubící kolona několika stovek skůtrů do které mu vůbec nic není.Přejme si,ať je ale lidí s vyloženě agresivní reakcí co nejmíň.Zdar Skůtršnůře 2016
bylo Jawa O5-10000 km,Jawa 20-3000 km,nová Babeta 210- 6100 km,Jawa 50 Mosquito 585-14700 km,nový Yuki Matrix 50- 6500 km,Suzuki Burgman 400 K4-35456 km,Honda SW-T 600 7000 km,nová Honda Forza 300
tatík

1000+
 
Reputace: 92
Příspěvky: 1450
Registrován: 25 bře 2011, 16:41
Bydliště: Potkáte mě u Kolína
Skútr / moto: Honda Forza 300/2019 najeto 10473 km
Tuning / úpravy: originální stav

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Zdana » 16 čer 2015, 18:28

za me dobre, jen sem nenasel zachod, ktery se dostal do reci protoze stal 10kc,takze sem si musel najit skryty koutek :D Akce dobra, dal jsem koblihu, nasmal se kdyz sel kolem nejaky duchodce a do sacku si jich vzal asi 5 a poradatelka mu vysvetlovala ze to neni od Babise, ze to nesmi :D Ke stavecum respekt, clovek musi byt v tomhle dost odolnej, ja bych se uz na druhe krizovatce asi pral :? Poradatele jizdu zorganizovali hezky, co se pote programu tyka, byl jsem jeden z tech co po jizde odjeli domu,takze tezko hodnotit. Kazdopadne pristi rok se svezu zase 8)

Sbastlil sem video prakticky z konce, kolony, sestrihat 2h neceho kde se nic nedeje je docela opruz, takze sem pouzil pouze nejake vyznamnejsi momenty a pasaze zrychloval jak to slo,i tak sem to pod 8 min nestah :x

Nataceno na SJ4000, strih ve windows movie makeru.


https://www.youtube.com/watch?v=x8GKB2jmX9Y
Zdana

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 125
Registrován: 13 čer 2014, 13:21
Skútr / moto: Peugeot Satelis 300, Peugeot Xfight 100
Tuning / úpravy: izolepa,nevite kdy co odpadne.

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Vratas » 16 čer 2015, 18:37

Dobrá akce, ale je furt co zlepšovat. Chyběla mi tam cimbálovka...
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod vlko » 16 čer 2015, 18:46

Byla to moje první skutršňůra. Musím poděkovat pořadatelům a lidem, co zastavovali dopravu vlastním tělem a skutrem nebo motorkou za skvělou jízdu po Praze. Pěkně jsme si ji s přítelkyní užili. Jinak jsem byl docela sklamaný, že toto fórum nebylo více propagované, co se týká možnosti koupit nějakou samolepku, triko a nebo něco jiné, co by zviditelnilo skutrfórum i mimo sraz a tím i podpořit práci lidí na tomto fóru. Snad příště. Budu se těšit na příští skůtršňůru. :wink:
YAMAHA X-MAX 125, RV 2008,
Uživatelský avatar
vlko

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 10
Registrován: 02 říj 2014, 09:01
Bydliště: Nová Ves, Praha východ
Skútr / moto: YAMAHA X-MAX 125

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Mohy 125 » 16 čer 2015, 19:24

je pravdou že musím uznat že jsem považoval skutršňůru za něco čím byla od začátku označována - za akci na podporu skutrařů a jejich komunity.
Nicméně nutno uznat že (a coby Pražák pro toto mám pochopení - myslím že každý řidič ho v sobě najde - vždyt kdo se ptal řidičů mají li zájem 15 a více minut sedět ve 30st vedrech v plechovkách a čumět na nějaké skutry?) co se týče průjezdu městem to místo podpory a hlasitého jásotu řidičů bylo spíš skřípění zuby a hlasité nadávky...

Nuže k podpoře a rozšíření osvěty skutr strojů mi chybělo víc kiosků, stánků , více propagace v letácích, vícero značek ku prodeji či seznámení, příslušenství pro nás "motorkáře" .

Když jsem se nad tím takto zamyslel a také si přečetl příspěvky kolegů, došla mi jedna věc - celá akce vůbec není o nějaké podpoře skutrařů... ale jen o nasrání řidičů a prostě o tom průjezdu, vždyt už je to v názvu celé akce...ŠŇŮRA.... Omlouvám se a tímto celou počáteční kritiku ruším, prujezd Prahou byl dle možností organizovaný super, nikde žádná kolize, zastavek minimum..takže to bylo relativně plynulé... :idea: :wink:
Holt jsem od toho očekával něco jiného ....
Moto: 04/2014 - 10/2016 - Kymco Downtown 125ccm
10/2016 - ???? - Piaggio MP3 400i LT 2009 Akrapovič
Mohy 125

500+
 
Reputace: 20
Příspěvky: 565
Registrován: 10 dub 2014, 13:37
Bydliště: Vojkovice u Kralup
Tuning / úpravy: reflexní polepy, Akrapovič - víc netřeba

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod dup » 16 čer 2015, 20:58

TUNER píše:Pokud by jsi věděl jak takhle velká kolona funguje,tak by jsi se takhle neptal,proč někde kolona zastavila. Navíc je to tady popsané,tak bude stačit přečíst si ostatní příspěvky v tomto vlákně. ;-)


jasně, jak jsem psal, nejel jsem poprvé, takže určitou představu mám. Nemluvím ale o vlnách - jel jsem relativně vepředu a minimálně na třech místech kolona prostě na 5 minut zastavila... A hlavně na tom Nuseláku to vážně vypadalo že ho jen bezdůvodně blokujeme.
dup

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Gilera Runner 200 VXR

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod S-Pavlos » 16 čer 2015, 21:08

Zdano, nebudu nijak "kritizovat" tvoje video, neb vím, jak je těžké v podstatě z ničeho vybrat a setříhat něco. Jen chci napsat, že máš tedy nervy, stříhat v movie makeru, i když...
Uživatelský avatar
S-Pavlos

50+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 90
Registrován: 14 úno 2015, 16:01
Skútr / moto: Honda PCX 125

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod skywalker.l » 17 čer 2015, 20:32

Mohy, troufám si tvrdit, že Šňůra nebyla vymyšlena a není ani pořádána k nasrání řidičů, to je možná její vedlejší efekt. Já jí vnímám vždy jako fajn akci a na projížďku Prahou se těším, aniž bych se kdykoliv přistihl, že bych měl motivaci kohokoliv nasrat. A že se pár drožkám překazilo rito je mi upřímně u zadku, neb je považuju za absolutní odpad společnosti. Jinak to všichni většinou brali sportovně a nikdo se z toho nepos*al...
Uživatelský avatar
skywalker.l

250+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 270
Registrován: 18 dub 2008, 19:15
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Suzuki AP50, Yamaha Majesty 125, Yamaha Nightmax
Tuning / úpravy: Malossi Multivar, LeoVince 4Road

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod santaluck » 21 čer 2015, 17:25

Bavil jsem se s kluky od dopravky, co nám dělali doprovod a mohu jen jejich slovy sdělit, že ať je to naše Skútr šňůra nebo Cyklojízda a jiné aktivity při kterých je omezit dopravní provoz, tak se řidiči vždy na daném místě a čase chovají stejně. Vždy budou nadávat a pokaždé se jim něco nebude líbit. Bohužel, je to dáno složením naší společnosti akord v Praze a my tímto nic nenaděláme.

Napadlo mě (je to nápad), že by příště stavěči rozdávali řidičům bonbóny s logem Skútr portálu nebo srazových partnerů. Byla by to takové malá omluva za způsobené čekání a poděkování za přízeň.
Předseda VW Polo Clubu http://www.vw-polo.com // +++ Zdravotník +++
Obrázek
Uživatelský avatar
santaluck

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 42
Registrován: 30 kvě 2011, 19:51
Bydliště: Praha 4
Skútr / moto: Yamaha YP 250 Majesty / MBK Skyliner
Tuning / úpravy: Nový celolak BMW X6 bílá, kufry Givi, flockované díly přístrojovky, bílé sedlo spolujezdce, majáky, siréna a zdravotnické vybavení apod.

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Bobyk » 21 čer 2015, 19:16

Dobrý nápad s těmi bonbóny.
Uživatelský avatar
Bobyk

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 10
Registrován: 22 úno 2015, 18:29

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod angel2904 » 21 čer 2015, 19:20

To je super nápad. Ale... Komu dát? Prvnímu v řadě, co čeká nebo celé frontě..? Prvnímu kolona vadit nebude, hádat se bude až ten třetí nebo desátej.. Půjdeš s boNusy až k němu? Nebo dát jen tomu kdo se hádá? Ten se ti na to v záchvatu ublíženosti a nasranosti vyse*e... Nápad opravdu dobrý, ale realizace..(?) Nezavděčíš se všem.. A důvod proč se hádat bude mít každý "spěchač" jiný, jinak "závažný." Takže ho dárek myslím nerozněžní :wink: Ale když i policie může rozdávat nealko pivo za kontrolu při, které je vše v pořádku, tak proč né my vlaječky a bonbony, atd. Ukážeme, že nejsme nějaký "zaplivaný smardlavý" motorkáři :mrgreen: :wink:
Naposledy upravil angel2904 dne 21 čer 2015, 21:04, celkově upraveno 1
Standa Mlejnek, t.: 604 787 309, mlejneks@atlas.cz
Živí mě toto: http://www.fitham.cz
Heslo: pořád se učím !
Ex: Piaggio X9 250, FJS600SW, Honda SH300i, Suzuki Burgman AN650 K9, NC750X, Vision 110(2014), NSSForza 300, CB125F, ...
Uživatelský avatar
angel2904

1500+
 
Reputace: 104
Příspěvky: 2161
Registrován: 03 kvě 2011, 15:02
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda NSC 110 Vision(2017)

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Bobyk » 21 čer 2015, 19:28

Logistiku rozdávání bonbónů to chce ještě doladit. Ale vzhledem k délce kolony je času na rozdávání dost. Akorát budou muset mít "blokaři" batohy
Uživatelský avatar
Bobyk

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 10
Registrován: 22 úno 2015, 18:29

PředchozíDalší

Zpět na SKÚTRŠŇŮRA

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník