Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Celorepublikový sraz pro skútříkáře a jejich fandy.
Více na www.skutrsnura.cz

Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod tyjo » 13 čer 2015, 17:16

Otevírám tady diskusi, budeme aktivní a v klidu a pěkně zkusíme každý napsat co se nám na SŠ 12 2015 líbilo a co třeba nelíbilo a co by třeba někdo navrhl za novinku, prosil bych bez urážek, myslím si, že to třeba pomůže organizátorům se na budoucí ročnk lépe připravit. něco vylepšit a tak co by na to ?

-- 13. 6. 2015 17:49 --

- Zkusím to ve stručnosti, příjez v poho, usměvané slečny zaplacení kartička ok, ( co třeba pásek na ruku pro identifikaci při příjezdu se kartička ukazovala, letos ne... )

- Pokud někomu zaplatím nájem za prostrantví v Praze, tak je to obecně určitě ranec, výstaviště není jistě vyjímkou, ale proč k tomu neposkytne za tu nehoráznou sumu nějaký servis ? Odpadkové koše třeba, aktuní nedostatek, tragédie. WC kousek dál a za 10 kč, dobrá. Občerstevní po opadnutí prvního návalu po návratu, chutná a teplá klobása, nealko pivo, limča, myslím, že dobrý.

- Spanilá jízda, každý rok je to pomalejší a rozcourané, obdiv stavěčům a dobré práci PČR a dopravnímu podniku, jak napsal S-PAVLOS tolik nasranejch plechovkářů se jen tak nevidí. Stavěčů mi připadlo oproti minulým časům méně, proto se někde stane nějaký renonc, ale pa přijede DÁNDÍ a vše dá do cajku, ten má za mě extra obdiv !!!! Ostatní také :-) !!!. Je to asi dané fyzikou, že pokdu jedu vpředu 40 za kilometr už to prostě stojí a nejede a tím se to cuká v Praze se s tím nic asi neudělá, trasa pěkná, mávajících lidí také docela dost, klaksony vytroubené, takže dobrý.

- Partneři, asi to není o tom, že by se tam prodávali skůtry jak housky na krámě, ale je to pro mě zklamání, Honda dva skůtry a dva kluci s křivým ksichtem jak na posledním dni 14 denní výstavy skůtrů v Japonsku :-( Kymco, až velký fanda, tak mě zklamalo, nebylo čtyřkolové Quadro a pokud mám představit nový model Downtown 350, tak to nedělám v červenci, ale prostě na jaře.... Ostatní jsem prolétl, zaregistroval jsem SYM, snaží se, gumy dunlop ok to víme. koblížky dobré, bar taky ok :-).

- Program po návratu, až teď mě štve, že jsem se nepřihlásil na slalom, super věc pro pobavení a soutěžení, jen bych za mě navrhla aby každý mohl jednu jízdu zkušební a pak na ostro, přeci jen jet něco co nikdo nikdy nejel jen jednou a naostro je docela i o hubu.

- Pak pokec a odjezd z důvodu dalších povinností, lehce jsem zmohnul, ostatní asi trochu také, vzalo mě to 15 km před domovem, ale to k tomu patří.

Celkově jsem spokojen, převažují ty pozitivní věci, takže děkuji Pavlovi, všem co mu pomáhají a těším se třeba zase za rok.
KYMCO AGILITY CITY 125 - Diamantová bílá, r.v. 2011. Aktuální tuning Válec NARAKU 160 ccm, aktuálně krásný bílý kufřík :-)
Mobilní světla a zvuk http://www.mobishow.cz -Zajišťuji světelnou laser show a DJ pro svatby, party a věčírky.
Uživatelský avatar
tyjo

500+
 
Reputace: 18
Příspěvky: 547
Registrován: 10 čer 2011, 08:00
Bydliště: Rakovník
Skútr / moto: KYMCO CITY AGILITY 125 - bílá r.v. 2011
Tuning / úpravy: Válec NARAKU 160 ccm, reflexní proužky, kufr, reflexní vesta :-), Kamera MAGICAM SD21 už není v záběhu, ale spíš v záhubě.

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod S-Pavlos » 13 čer 2015, 20:23

I já uvažoval o založení podobného vlákna. Tyjo se toho ujmul, tak mám méně práce :mrgreen:
Také bych byl pro pásek na ruku, a hned je vidět kdo tam patří. Asi zvyk z metal fesťáků. Koblížky dobrý, jen jsem si vycák marmeládu na tričko :mrgreen:
Trasa byla pěkná, ale krátká.
Záchody se tu už zmínily, ale dát za vych.10kč? Možná za velkou, ale za malou tak bůra. Hold jsem z jiného kraje :wink:
Asi bych na příšte zvážil změnu místa konání. Nejsem pražák a tak to tam tak neznám, ale ten plac na výstavičti se mi nelíbí. Mám raději přírodnější místa konání, kde by pak večír, nebo na večír hrála nějaká muzika (živá) a možná by tam takhle zůstalo lidí více. Možná to Výstaviště vyhovuje většině. Takže jsem napsal jen jak to vidím já. Ovšem s muzikou navíc by bylo i větší vlezný.
Zatím mi nenapadá už nic.

Domů jsem to vzal přes Peruc, kde byl sraz motorkářů a právě tam na večír měli hrát kapely. Ale zatáhlo se, tak jse jel domů a také jsem se trošíčku opláchnul. Voda byla docela teplá :lol:
Za mně suma sumárum celkově spokojenost a dávám 90%.
Uživatelský avatar
S-Pavlos

50+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 90
Registrován: 14 úno 2015, 16:01
Skútr / moto: Honda PCX 125

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Mohy 125 » 13 čer 2015, 20:51

taky se přidám, byl jsem tam s kamarádem, oba prvničky :mrgreen: .
Za nás: spanilka v tom vedru dlouhá a rozprcaná, při tolika strojích asi měla vést okolím města a byla by asi i zajímavější :wink: Přijeli sme polouvařený i přes total light ohoz. Celkově to je akce co jednou ročně je až až, v podstatě moc lidí program nezajímal (bylo to vidět na "pár" lidech co stáli okolo a účastnili se), Značek na trhu je též víc než tři předváděné. Celkově v tomhle vidím prostor pro progress. Nicméně jsme se shodli že příště si dokážem najít na sobotu lepší plán.

Po příjezdu ze spanilky tam za pulhodinu už bylo asi jen 3/4 skutrů, do hodiny uz jen polovica. To ukazuje na to že většina ůčastníků se ukáže jen na spanilku a jede domů, program jim nemá co nabídnout a nezajímá je. Když jsme asi ve pul 2 odjižděli byl tam tak každej 10 skutr.

Co se týče programu, zajímaly mě předváděčky, nicméně coby skalní fanda Kymca převážně stánek Kymco. NICMÉNĚ! Ve srovnání s takovou über značkou Hondou která nic nenabízela, k předvedení měla dva ubohé skutry, bylo Kymco pěkně navštěvovaný a mělo co nabídnout....nejen v kategorii 125ccm jako ostatní stany,,což jsem kvitoval a vyzkoušel stroje což bych jinde nevyzkoušel díky abstenci A (DT300 a XC400 - oba božský stroje, miluju je už ted :lol: ) . Potom tam byl slušně zastoupen Keeway který měl všechny dostupné modely což se mi líbilo.Stejně jako SYM se všema menšíma základníma modelama. To mě docela zamrzelo, SYM ma některe zajímavé větší modely co jsem chtěl vidět. Ostatní byla žebrota.

TOŽ TAK :wink:
Naposledy upravil Mohy 125 dne 14 čer 2015, 10:40, celkově upraveno 3
Moto: 04/2014 - 10/2016 - Kymco Downtown 125ccm
10/2016 - ???? - Piaggio MP3 400i LT 2009 Akrapovič
Mohy 125

500+
 
Reputace: 20
Příspěvky: 565
Registrován: 10 dub 2014, 13:37
Bydliště: Vojkovice u Kralup
Tuning / úpravy: reflexní polepy, Akrapovič - víc netřeba

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod valin01 » 13 čer 2015, 22:24

klucí 125tkáři až podobnou akci uspořádáte-velmi rád přijedu
Uživatelský avatar
valin01

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 21
Registrován: 16 zář 2009, 22:23
Bydliště: praha 4
Skútr / moto: italjet velocifero a jiné

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod angel2904 » 14 čer 2015, 07:21

Dobré ráno. Byl jsem účasten od rána do deštivého konce. Tato akce se mj. prezentuje jako setkání skútr nadšenců všech možných kubatůr. Proto taky ten doprovodný program (nejen) pro ně. Ovšem hlavním motem má být myslím prezentace skútru jako ideálního městského dopravního prostředku. Jasně, že by kilometrová kolona nenasrala( :P ) půlku Prahy kdyby jela po okolních vesnicích, ale mělo by to pak smysl? Fyzika také platí všude stejně. Vpředu jedou, zpomalí, v půlce kolony to stojí, konec kolony na Nuseláku vypíná motory a v poklidu dávají cigárko a pokec. To nezměníš. Tedy ano, najdeš-li si na sobotu lepší program :wink: Taky nezměníš, že za vych.. prostě zaplatíš. Zákon trhu. Lepší dát 10(čekal bych i víc) než 1000 od MP za pokutu za ochcávání Prahy :idea: Za mě tedy jako každý rok velké díky a obdiv organizátorům. Chlapi a nenechte se demotivovat nízkou odpolední účastí. Tradiční akci jako takovou stojí za to udržet. Souhlasím jen, že např. na Džbáně to bolo fajnější.. :idea:

PS: kolblížky jsem asi přehlédl nebo byly nedostatečně prezentovány :twisted: Min.z toho důvodu se musím vláčet do hlavního města za rok znovu :mrgreen:

PS: doufám, že ošetřovaná slečna, které v deštivém odpoledni na konci akce podklouzlo přední kolo, je v pořádku a bez následků :shock: :!: :?:
Naposledy upravil angel2904 dne 14 čer 2015, 13:11, celkově upraveno 1
Standa Mlejnek, t.: 604 787 309, mlejneks@atlas.cz
Živí mě toto: http://www.fitham.cz
Heslo: pořád se učím !
Ex: Piaggio X9 250, FJS600SW, Honda SH300i, Suzuki Burgman AN650 K9, NC750X, Vision 110(2014), NSSForza 300, CB125F, ...
Uživatelský avatar
angel2904

1500+
 
Reputace: 104
Příspěvky: 2161
Registrován: 03 kvě 2011, 15:02
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda NSC 110 Vision(2017)

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod michal73 » 14 čer 2015, 08:08

I já bych chtěl poděkovat všem - organizátorům i účastníkům. Jak to při takových akcích bývá, něco se povede (že vůbec taková akce je), něco se nepovede (počasí). Klobouk dolů stavěčům, museli si vyslechnout spoustu nepublikovatelných slov. Černý puntík těm, co zrovna honem někam spěchali a nedokázali těch pár minut počkat.

Za mě by snad mohla být jiná skladba stánků - na takovéto akci si asi skůtr nekoupím (na to je podle mě spíš výstava), zato doplňky, nálepky či vlaječku SF asi ano.

Tedy za rok (doufám) ahoj na dalším ročníku SŠ.
Uživatelský avatar
michal73

250+
 
Reputace: 11
Příspěvky: 309
Registrován: 21 srp 2013, 06:30
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Piaggio X9 500 `02
Tuning / úpravy: Ne / ano

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Dándí » 14 čer 2015, 10:26

Zdravím všechny, které jsem nestihl pozdravit osobně, byt´jsem se na to těšil, tak aspoň letmé pozdravy v koloně :lol:
Ohledně poznámky Stavěčů, musíte vzít v potaz, že stavěč je účastník silničního jako každý z vás a tím pádem jakokoliv sebemenší nehoda s kýmkoliv v koloně je na jeho triku, takže se do toho moc lidí nehrne, další rizika, jako že do vás někdo úmyslně najíždí atd., atd.
Drahý MOHY nic jiného se asi už od tebe nedočkáme, ale jak píše Valin 01, jiste rádi přijedeme na tvůj sraz a jsem velmi zvědav jak dokážeš kolonu více jak 500 skůtrú udržet v rovnoměrné rychlosti i po okresních cestách. Hlavně jak všem dobře vysvětlíš, jak je důležitý ZIP a jak nemají dělat kravinky, hledět si stejných rozestupů, nepředváděk chvilkama svijí akceleraci, atd., atd. To vše kolonu rozvlní a pak se brzdí až stojí. Také musíš počítat s tím, že spousta účastníků není tak dobrý jezdec - jezdkyně jako TY a tím pádem si někde víc či míň přibrzdí a už se ti to "vlní".
V případě, že dokážeš při kolonové jízdě vyjednat průjezd byť i menším městem za účasti Policie se zelenou vlnou na trase, včetně zastavení Hromadné přepravy osob, tak tě zde do nebe vychválím a budu chápat tvojí kritiku spanilé jízdy jako konstruktivní.
Ostatní věci nikdy nebudou sedět všem, to chápu a jak se staví tým pana KOČKY k nájemcům zde bylo vidět na všech ostatních věcech viz WC, koše kdy ani u trvale umístěných nezajistí vyvezení koše jediného po celý den, peníze chtějí a nic pro nájemce a účastníky nedělají.

Co bych veřejně letos vytkl pořadatelům, byla strašně špatná osvěta před začátkem akce a ještě mizernější v době konání. Zde stačilo na oplůtky vyvěsit několik časových harmonogramů s přibližným časem konání akcí a každému u vchodu vrazit papírek A5 s plánkem včetně umístění WC a z druhé strany již zmíněný Harmonogram akcí. Pak už je na každém, kdy zde bude, či si někam poodjede,nebo uteče nadobro :oops: Prezentace dotyčných firem zde je čistě jejich věcí a bylo by dobré si to zapamatovat, protože i to svědčí o tom kam by se měl člověk napříště s důvěrou obrátit - neobrátit :!:

Jinak velký obdiv všem kdo to zase "vyběhali" a vyřídili pro nás ostatní. Ode mě velký dík.
Jezdím na pohodu, spíš pomalejš než rychle
Uživatelský avatar
Dándí

500+
 
Reputace: 382
Příspěvky: 744
Registrován: 24 úno 2010, 11:37
Bydliště: Praha 1
Skútr / moto: YAMAHA IronMax- Já, BlackMax- Kamča a SH 300 spolu
Tuning / úpravy: netunime - jezdíme. Jen občas něco poladíme

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Mohy 125 » 14 čer 2015, 10:37

Dándí přečti si prosím co jsem psal , nic o ZIPu, nic o vlnění o nájezdech a podobnych věcech nezminuji.

Jen jsem napsal svuj pohled na věc, ukamenujte mě jen proto že se neshoduje s vaším... :roll:

Samozrejmě je odvedeno spousta práce, samozrejmě i já za to děkuji... nicméně děkování a pochlebování mi přiliš konstruktivní nepřijde. :wink:
Moto: 04/2014 - 10/2016 - Kymco Downtown 125ccm
10/2016 - ???? - Piaggio MP3 400i LT 2009 Akrapovič
Mohy 125

500+
 
Reputace: 20
Příspěvky: 565
Registrován: 10 dub 2014, 13:37
Bydliště: Vojkovice u Kralup
Tuning / úpravy: reflexní polepy, Akrapovič - víc netřeba

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod skywalker.l » 14 čer 2015, 11:05

Absolvoval jsem více než polovinu proběhlých Šňůr a chválím... Spanilá jízda se v Praze asi lépe vymyslet skoro nedá a letos se, myslím, celkem vydařila. Troufám si tvrdit, že kromě pár volů se už čeští řidiči stávají tolerantními .-)Že se člověk vymočí za ani ne půl éčka, mi nepřipadá tak tragický. Já si dal tedy jídlo a měl jsem toalety gratis :-)) A že Honda nepřivezla celý svůj skútrařský arsenal mi nevadilo. Od toho jsou jiné akce, např Motosalon. Myslím si, že prostě šlo hlavně o jízdu Prahou, která se povedla, líbila se mi a za to děkuju všem organizátorům i pomocníkům a věřím, že se za rok zase sjedeme :-) A taky jsem po dlouhé době rád viděl Dándího a Vaška :-)
Uživatelský avatar
skywalker.l

250+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 270
Registrován: 18 dub 2008, 19:15
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Suzuki AP50, Yamaha Majesty 125, Yamaha Nightmax
Tuning / úpravy: Malossi Multivar, LeoVince 4Road

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Benda.s » 14 čer 2015, 12:25

Jsem to tady psal celkove zhodnocení a bohužel musel jsem odskakovat mezitím se mi zde zobrazilo neco, co mi zabranilo tomu aby se zde uložilo to co jsem vyplodil a bylo toho hodně a znova už to psat nebudu, ale jen male poznamenaní k tomu vlnění.

Ja jsem jel ke konci kolony, kde zastavovaní bylo asi nejpatrnější, ale tak prostě to je, jen mne prostě dostalo když tam byli tací, co zastavovali a pouštěli chodce a auta, ktere přejízděli napříč, mj. diky jednomu pouštění chodců se do kolony dostalo i auto a to pak museli "stavěči" zastavit a požadat o odstavení bokem a počkaní na konec kolony.

uDobré bylo, že po přijezdi tam nebyla kdovíjaka kolona a šlo to rychle.

Osobne jsem čakal možnost zakoupení nejakého oblečení nebo třeba jen prezentací více firem než jen IXS.

Jinak chlapci pořadatelé - Díky
Kymco Xciting 400 | dříve:Yamaha X-max 250 2013; Honda PCX 125 v2; Kymco Super 8 50/4T
http://www.motorkari.cz/profil/benda.s
Uživatelský avatar
Benda.s

500+
 
Reputace: 11
Příspěvky: 589
Registrován: 08 kvě 2010, 14:35
Bydliště: "Turnov"
Skútr / moto: Xciting 400 - 2017
Tuning / úpravy: Mivv Urban Exhaust System

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod angel2904 » 14 čer 2015, 13:24

K tomu jen poznámka - "Díky bože za ABS na mé Forze," jinak jsem se na Václaváku válel. Bendis, jak chceš nepouštět chodce když ti tam prostě a normálně vleze, vběhne, protože ho prostě už nebaví čekat.. To, že ohrozí řidiče skútru, který prostě na těch kostkách v koloně a v tom vedru prostě není schopen na to reagovat, je mu u prdele.. Jj, tech spěchajících řidičů bylo také pár, jak ženský tak chlapy. Když míjíš do ruda rozpálenou samici turu domácího jak huláká na stavěče, a to tak, že je to do helmy slyšet i přes všudypřítomné troubení...! Ne, stavěče bych opravdu dělat nechtěl. Proto dodatečné díky Danovi a ostatním za odvahu. Ale prostě nemohli být všude :idea:
Standa Mlejnek, t.: 604 787 309, mlejneks@atlas.cz
Živí mě toto: http://www.fitham.cz
Heslo: pořád se učím !
Ex: Piaggio X9 250, FJS600SW, Honda SH300i, Suzuki Burgman AN650 K9, NC750X, Vision 110(2014), NSSForza 300, CB125F, ...
Uživatelský avatar
angel2904

1500+
 
Reputace: 104
Příspěvky: 2161
Registrován: 03 kvě 2011, 15:02
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda NSC 110 Vision(2017)

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Benda.s » 14 čer 2015, 13:55

Angel, tohle by jsi musel vidět, tohle nebylo vběhnutí, tohle proste zastavil a kynul ať jdou, ale jinak maš samosebou pravdu. taky jsem "pustil", kolona zastavila za přechodem a tak jsem zastavil před aby chodci mohli projít.
Kymco Xciting 400 | dříve:Yamaha X-max 250 2013; Honda PCX 125 v2; Kymco Super 8 50/4T
http://www.motorkari.cz/profil/benda.s
Uživatelský avatar
Benda.s

500+
 
Reputace: 11
Příspěvky: 589
Registrován: 08 kvě 2010, 14:35
Bydliště: "Turnov"
Skútr / moto: Xciting 400 - 2017
Tuning / úpravy: Mivv Urban Exhaust System

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod heliservis » 14 čer 2015, 16:20

za mě a moji polovičku super. velké díky organizátorům a stavěčům zvlášť.
k otázce odjezdu po spanilce, no a co tam měl člověk dělat, moc k vidění tam nebylo a ke koupení už vůbec ne. Hrubý harmonogram odpolední zábavy nikde nebyl a ani ho nikdo neprezentoval. odhaduju, že stánek s nějakejma blbostma s logem skůtršňůry by měl o zábavu postaráno.
a hlavně klíííííd :-) Krtek 608827795
http://www.majestyclub.cz
Uživatelský avatar
heliservis

50+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 54
Registrován: 24 srp 2013, 06:38
Skútr / moto: Honda Silver Wing 600ABS

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod Bobscooter » 14 čer 2015, 17:55

Za mě super, byl jsem poprvé a spanilá jízda Prahou díky organizátorům a stavěčům na jedničku - ač se o to pár blbců svou jízdou snažilo pokazit. Velké díky a obdiv. K osvětě a organizaci už bylo vše napsáno - podnět pro příští šňůru, na kterou se těším.

-- 14. 6. 2015 17:55 --

Za mě super, byl jsem poprvé a spanilá jízda Prahou díky organizátorům a stavěčům na jedničku - ač se o to pár blbců svou jízdou snažilo pokazit. Velké díky a obdiv. K osvětě a organizaci už bylo vše napsáno - podnět pro příští šňůru, na kterou se těším.
Bobscooter

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 28 kvě 2014, 22:50
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: skútr Honda FJS Silver Wing 600
Tuning / úpravy: žádný

Re: Skútršňůra 12 - 2015 - Zhodnocení

Příspěvekod janon » 15 čer 2015, 10:10

Akce povedena a diky vsem organizatorum. Pri takto velkem poctu lidi, se vzdy objevi par netolerantnich jedincu, ale s tim se musi pocitat.
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Další

Zpět na SKÚTRŠŇŮRA

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron