Kdo má skůtr Kingway?

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod forneta » 30 říj 2010, 18:13

Děkuju :) ale už ani nové svíčky to nějak nespasí.... Viz moje příspěvky na automototom.cz. Jo, ještě jsem se chtěla zeptat, u těch svíček, kde vyčtu tu vzdálenost mezi kontakty? Mám pocit, že když jsou pacičky blíž u sebe, že to trošičku líp jede. Nemám na mysli teplejší svíčku, ale tu ngk cr 7. Dík
SEVERNÍ ČECHY
forneta

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 38
Registrován: 11 kvě 2010, 20:33
Skútr / moto: Kingway Fonero 50

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod klif » 30 říj 2010, 22:18

Tak som si forneto prečítal tvoju anbázu s týmto nepodareným skútrikom na predchádzajúcom fóre a ako som už naznačil, mali ste proste pech na zlý kus, ktorý ste mali reklamovať alebo vymeniť hnetka za čerstva. Ja by som tento z**d už dávno tresknul niekde do Hrona... :evil: Tie poruchy sa proste nabalovali jedna na druhu .... :? Vymena svic ako vidis nepomaha, ani tepla ani studena svicka...furt jedno.Svičku mas asi furt černu... :wink: , nepomôže ani sklepávanie elektród :shock: Nemôžem sa zbaviť dojmu, že nielen tomto prípade riešite dôsledok a nie príčinu.. :roll: Treba Ti postelovat karbec, skontrolovat falošný vzduch a vyčistit vzduchový filter,tym by som začal... :wink:
Yuki new speedy s kufríkom AT moto
Uživatelský avatar
klif

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 236
Registrován: 14 zář 2010, 11:05
Bydliště: Zvolen
Skútr / moto: Yuki New Speedy
Tuning / úpravy: Kontra Malosi biela, 5g valčeky,tvrdšie pružinky

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod euroboy » 31 říj 2010, 20:52

Ahoj .Mám Kingway Euroboy 2T 50ccm.
Jakou tam mám dát novou svíčku?
Jinak mám najeto 400km a zatím , musím zaklepat vše O.K.
euroboy

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 30 říj 2010, 21:06
Bydliště: Opatovice nad Labem
Skútr / moto: Kingway Euroboy 2T 50ccm

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod foky » 31 říj 2010, 20:58

Tak po 400km ještě aby nebylo, to už by bylo fakt smutný :roll:
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod klif » 31 říj 2010, 21:09

No na velký údiv niektorých aj číňan sa zvykne vydariť... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Yuki new speedy s kufríkom AT moto
Uživatelský avatar
klif

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 236
Registrován: 14 zář 2010, 11:05
Bydliště: Zvolen
Skútr / moto: Yuki New Speedy
Tuning / úpravy: Kontra Malosi biela, 5g valčeky,tvrdšie pružinky

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod forneta » 31 říj 2010, 21:13

Ahoj Klife :) Karburátor jsme si cvičně štelovali už při příležitosti vylévání benzínu z něj. Je to takové "od oka". Filtr jsem si párkrát sama hezky vyčistila, to už mi docela jde :wink: Sťukávání elektrod se jeví jako mírně nadějné, ale asi to nebude příčina, jak píšeš. Co se reklamace týká, už jsem psala, že jsem ho chtěla vrátit, ale prodejce odmítl, že ona "pomalá jízda není důvod k vrácení" a jiný stroj bych od nich už nechtěla a navíc zase čínu. Naprosto jsem se zděsila prožívat to zase s něčím jiným... Je to hodně drahé školné, co si budeme povídat. Divný je, že po opravě v jiném servisu, viz automototom, nějakou dobu jezdil naprosto fantasticky a už se zase s..... A tentokrát lstivě, protože na něm nemohou víceméně nic najít, jim tam dračí a u mě je na chcípnutí... Zmetek.
SEVERNÍ ČECHY
forneta

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 38
Registrován: 11 kvě 2010, 20:33
Skútr / moto: Kingway Fonero 50

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod klif » 31 říj 2010, 23:26

to forneta: Nemôžem pochopiť,kto vám preboha poradil aby ste to dávali kitovať na 70 ccm,keď ste nemali vyriešený základný problém z rýchlosťou resp. dusenim skutra :?: :?: , upozorňovali ťa na to Tom Raptor aj Varnbur :idea: , hold mate asi šťastie na "dobrých a nezištných" servisákov :cry: :cry:
No nic, mlieko je rozliate a vy ste bohatší o jednú skúsenosť a chudobnejší o pár penazí :wink: No ale k problému... Benzín ,dúfam že berete u značkových púmp, číńani sú náchylný na dobreé palivo, berete o.č. 95? Ak máte kit 70 ccm mali by ste mať odstránené reštrikcie v airboxe a v prírubách karburátora, pokiaľ nemáte openfilter. Trysku by ste mali mať min. velkosti 88, skontrolovať plavák, či nezadrháva alebo nie je deravý, skontrolovať ihlu, či nie je uvolnená a hlavne najsť si dostatok času a trpezlivosti na naštelovanie karburátora,tak aby ste trafili slabo tehlovú farbu sviečky. :wink:
Pretože poštelovať ako píšeš nie je naštelovať tak ako má byť( viď príspevok o naštelovaní Jinluna 50) :wink:
Yuki new speedy s kufríkom AT moto
Uživatelský avatar
klif

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 236
Registrován: 14 zář 2010, 11:05
Bydliště: Zvolen
Skútr / moto: Yuki New Speedy
Tuning / úpravy: Kontra Malosi biela, 5g valčeky,tvrdšie pružinky

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod jerry.s » 07 bře 2011, 21:50

nemá někdo zkušenosti ze skútrem Kingway Barracuda? designově se mi docela líbí, ale nevím jak je na tom ze spolehlivostí, zpracování dílů atd..
neporadí někdo? :wink:
jerry.s

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 26 úno 2011, 12:22

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod harry77 » 11 bře 2011, 21:02

Koupil jsem si Kingway Barracuda a podle jízdy souvisle s mým autem mi jede kolem 65 km za hod,ručička je teda za rohem,ale zatím valí.Už jste někdo řešili výměnu budíku???
harry77

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 11 bře 2011, 20:52
Skútr / moto: Kingway Barracuda

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod Chosík » 15 bře 2011, 13:19

Ahoj lidi, koukám je to tady samej fífák, tak prosím o radu. Vlastním Kingway Mosquito 5Occm 4takt, najeto 1100km,válečky 8g. Po těch 500 se docela rozjel, ale nič moč, veškeré restrikce,,karbec,varouš,airbox,doraz plynu,, jsem odstranil jede tak 50-55, kopec fuj předběhl bych ho (řeším kontraskou), ale jak mu přidat těch aspoň 10-15km/h, poradí mi někdo? Díkec.

Pořád žádná odpověď???????????????????????????
Uživatelský avatar
Chosík

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 10
Registrován: 14 dub 2010, 17:47
Bydliště: Vysočina
Skútr / moto: Kingway Mosquito 50
Tuning / úpravy: odstraněny restrikce,nová kontrastka černá HEBO, řemen Kevlar Naraku, válečky Malossi 3x6g-3x8g,

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod Munďa » 15 bře 2011, 20:32

Ahoj, tak pokud je vše z restrikcí odstraněno, tak to je opravdu málo rychlost by se měla pohybovat určitě přes 60 - 65. Jestli ti můžu poradit skus se zeptat kluků na www.skury-levně.cz , prodávají je, a jsou celkem šikovní. Je tam i forum, a pod.
Munďa

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 22 led 2011, 11:40

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod Chosík » 15 bře 2011, 20:36

No zítra mi příjde Kevlar Naraku-řemen, Hebo kontrastka a 6g válečky, tak to tam buchnu a ještě uvidím, no, ale radši se ptám předem. taky když při třeba 40km/h přidám plyn ducne se to a po chvilce teprv rozjede!!!
Uživatelský avatar
Chosík

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 10
Registrován: 14 dub 2010, 17:47
Bydliště: Vysočina
Skútr / moto: Kingway Mosquito 50
Tuning / úpravy: odstraněny restrikce,nová kontrastka černá HEBO, řemen Kevlar Naraku, válečky Malossi 3x6g-3x8g,

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod pipin » 21 bře 2011, 03:12

Zdravím.Mám Kingway Martinelli.Když přidám plyn začne se dusit.Budu to reklamovat,ale prodejce mi nabízí přestavbu na 80
a při přestavbě chce vyměnit jen válec.Já myslím že jeto blbost.Je to čtyřtakt. Když se zvedne obsah válce bude třeba větší průtok vzduchu při sání a větší odvod splodin.Tak si myslím že se musí vyměnit i hlava válce s ventily,které by měly mít větší průměr než původní.Prosím o radu zasvěcené.
Pipin.
pipin

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 21 bře 2011, 02:52

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod klif » 21 bře 2011, 11:34

Môžeš mať pravdu ale aj nemusíš mať pravdu, 80 cc je hraničná kubatúra kedy ešte nie je potrebné meniť hlavu, čiže tebou popisované činnosti by mala zvlaádnuť aj pôvodná hlava. Pravdou však je, že v e - shopoch sa začínajú objavovať kitovacie sady ponúkajúce hlavu s válcom dokonca už od 63 - 65 cc, takže niečo na tom bude ,že celkom hladký priebeh spaľovania s pôvodnou hlavou to asi mať nebude... :roll: ,na e bay som dokonca videl kitovacie sady(aj shlavou) s obsahom 100 cc pre pôvodné 50 cc 139 qmb/a motory, vyrábajú to američania a tchajvanci.
Yuki new speedy s kufríkom AT moto
Uživatelský avatar
klif

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 236
Registrován: 14 zář 2010, 11:05
Bydliště: Zvolen
Skútr / moto: Yuki New Speedy
Tuning / úpravy: Kontra Malosi biela, 5g valčeky,tvrdšie pružinky

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod Chosík » 27 bře 2011, 18:54

Tak jsem doladil mýho rýžovýho dvoukoláka a hup 15-20km nahoře.
Uživatelský avatar
Chosík

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 10
Registrován: 14 dub 2010, 17:47
Bydliště: Vysočina
Skútr / moto: Kingway Mosquito 50
Tuning / úpravy: odstraněny restrikce,nová kontrastka černá HEBO, řemen Kevlar Naraku, válečky Malossi 3x6g-3x8g,

PředchozíDalší

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků