Kdo má skůtr Kingway?

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod citereh » 05 pro 2011, 13:14

Ahoj , tak to vypadá nablížící se konec baterky - pokud teda je v pořádku nabíjení skůtru .
Píšeš , že jsi překitoval na 80 a jede to krásných 65 km/hod , ale to by mělo jet aspon 80 km/hod - 65 km/hod nám jezdí seriová 50 ve 4T, poladěná na variatoru a karburátoru - ještě by tam asi chtělo něco doladit, takhle nám chodí Kingway martinelli 4T, překitovaný na 80
http://www.youtube.com/watch?v=6cRYQ8Pz ... re=related
Uživatelský avatar
citereh

500+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 535
Registrován: 28 srp 2009, 12:30
Bydliště: Dobřany
Skútr / moto: JMSTAR Eagle 50
Tuning / úpravy: variator NARAKU HS,válečky 5,0 gr,NGK CR7HSA , kevlarový řemen NARAKU

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod Vasso » 05 pro 2011, 16:37

ahoj, mi jel Zipp Toxic 50 4T i 80 bez problému, mělo to 4kW, Kingway jsem měl model Coliber a byl slabší, ale jelo to ( :)) řešeno tuning kit 75cc za 2,5 tis.) do práce a zpět dva roky pak šel do bazaru, z toho co vím je to teď vše pod značkou Moto Ventus, myslím tím tu sortu levných skútrů a tak snad si ještě levně zajezdíme.
Vasso

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 05 pro 2011, 16:09

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod Rion » 07 pro 2011, 22:41

Zatím jsem s ním spokojený,přez zimu si odpočine a na jaře jde na první garančku.
Baterie je asi na odpis,na jaře koupím novou.
Pokusím se ho doladit - na variátor,válečky apod. se zatim nedostalo,možná tam budou rezervy :wink:
Rion

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 28 kvě 2011, 13:40
Skútr / moto: Kingway Coliber

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod Lucky » 06 bře 2012, 20:20

Ahoj chlapi, mám kingway barracuda 50 2T a chtěl bych sehnat nějakej kit nevíte kde něco sehnat na tenhle model ?
Lucky

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 06 bře 2012, 20:11

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod richardis » 05 kvě 2012, 15:15

zduř,chlapi,ja taky vlastnim euroboye 50.po meste staci.ja kdyz jsem ho kupoval od byvaleho majitele tak jsem zhruba jel na ni 120km.zadna poradna rychlost,ale pozitek s toho ze dojela.takze ji mam otestovanou.zatim zduř
richardis

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 27 bře 2012, 19:02
Skútr / moto: kingway euroboy50 2t

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod gamer007 » 05 čer 2012, 20:56

Ahoj lidi, je fajn že jsem našel forum i na skůtříky. Mám číňana třetím rokem. Je to 4T Kingway Smartt a kupoval jsem to nový za cca. 15tis. Mám jen dodávku, takže jsem na popojíždění potřeboval něco s nízkou spotřebou. No mám na tom najeto přes 6tis. km, takže pořizovací cena už se mi vrátila v nákladech na benzín :-) Pár nedostatků to tedy má, ale celkově je to fajn přibližovadlo. Váží asi 70kg, takže přes tři schůdky schovávám do baráku. K těm problémům: První nejede bylo svíčkou, pak praskla hadička a naposled se ukroutila objímka svíčky z kabelu. Takže zatím jen korunový opravy( tuk, tuk). Ale třeba zrcátka musim furt dotahovat, praskl nošič kufru v jednom sváru a taky plast pod ním. Nefunguje ukazatel paliva. Vyměkla zadní brzda. Začíná trochu vibrovat při určitý rychlosti cca., 50km/h, do těch 50km/h je to líný, pak to najednou vystřelí jak blázen a 60km/h je tam hned( podle radaru :), maximálka 70km/h z kopce. Do kopce se mu moc nechce, jako bych jel na moc nízký otáčky a chtělo by to podřadit, tak se trochu dusí. Ale zatím jsem vše vyjel. Chtěl bych to dát na 80ccm, ale nevim jestli to má cenu a kolik by to stálo. Já bych to asi nesvedl, takže i s prací. Co jsem si teď všimnul tak zadní guma je sjetá víc k levý straně, tak nevim jestli se nějak nese.. uložení zadního kola. Máte někdo podobný problém/y?
gamer007

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 05 čer 2012, 20:22
Bydliště: Ústí nad Labem
Skútr / moto: Kingway Smartt

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod richardis » 07 čer 2012, 13:01

:lol: :twisted: cus bus ,ja vlastnim euroboy kingway 50 a na vyblbnuti to uplne staci.a rychlost neresim,na cinaka dobry.zatim zdur richard z karvine
richardis

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 27 bře 2012, 19:02
Skútr / moto: kingway euroboy50 2t

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod Rion » 28 črc 2012, 11:38

Zaslechl jsem že prý firma Kingway ukončila výrobu. :shock:
Ví někdo o tom víc ???
Rion

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 28 kvě 2011, 13:40
Skútr / moto: Kingway Coliber

Re: Kdo má skůtr kingway?

Příspěvekod pjirasek » 29 črc 2012, 18:55

No výrobu ....... výroba snad v Číně . A že by končila s činností to nevypadá - http://www.kingway.pl/index.php . Spíše to vypadá na konec 2T, nabízí již pouze 4T.
něco pro GPS navigace - http://www.poi.cz, moje přibližovadlo http://www.jirasek-cz.eu/kingway/index.html
Uživatelský avatar
pjirasek

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 81
Registrován: 08 dub 2010, 11:47
Bydliště: Praha Suchdol
Skútr / moto: Kingway Eurostar 2T
Tuning / úpravy: Multivar+válečky Dr.Pulley, 70ccm kit, úprava airboxu, 0,75mm tryska, LED žárovky a pár dalších drobností

Re: Kdo má skůtr Kingway?

Příspěvekod Zdendys75 » 21 čer 2013, 13:07

Zdravím, tak před dvěma měsíci jsem si pořídil Kingway Cereno 50 4T, převrtlého na 70ccm. Musím říct, že to docela jede svižně. Po Praze se ani tak necítím jako brzda provozu. Mám to na ježdění do práce a to mi stačí prozatím. Horší ale je, že z toho furt něco padá. Jak se jezdí po městě a kostkách, tak to dostává fakt záhul. První odešel řemen na var v 1500km. Pak upadl zadní kufr (zlomil se nosič). No a naposled poslední díl zadního blatníku.
Je to prča s těma čínama. Nečekal jsem zázraky, ale bát se co mi zas kde upadne je na prd. Snad to nebude kolo :). Určitě to po sezóně prodám a půjdu do Hondy.
Zdendys75

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 02 zář 2012, 22:05
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda PCX 125

Re: Kdo má skůtr Kingway?

Příspěvekod Rion » 06 srp 2013, 19:38

Dva roky a nějaký ten měsíc jezdím na Kingway Colibri - jak já říkám Kolibřík.
Předělaný na 80ccm, právě najezdil 1500 Km.
Mám ho jenom na víkendové výlety, ale teprve teď to vypadá že se pořádně zajel a šlape jako hodinky.
Někdo Čínu zatracuje, já jsem momentálně spokojený.
Akorát ty auta ve městě se mi pletou před kolama .
Na křižovatkách jim to trvá při rozjezdu až hrůza a někteří řidiči prostě nemůžou pochopit že tam kde je 50 Km/hod
mně prostě nepředjedou :P :mrgreen:
Rion

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 28 kvě 2011, 13:40
Skútr / moto: Kingway Coliber

Re: Kdo má skůtr Kingway?

Příspěvekod Mirec82 » 14 srp 2013, 16:37

Zdarec,já mám Kingway Martinelli,dnes mám 4000km a naprostá spokojenost,ve dvou jedu (102+72kg) i 80km/h a jěště by dal víc,jel jsem i 85km/h po rovině,pak už nevydržel řemen,asi původní podle stavu,ted mám Naraku,a kopec pod 50 nejdu. :shock:
Mirec82

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 03 črc 2013, 17:40
Bydliště: Horšovský Týn
Skútr / moto: Kingway Martinelli
Tuning / úpravy: 80ccm,racing variátor...

Re: Kdo má skůtr Kingway?

Příspěvekod hopan » 07 dub 2014, 20:33

Čusek přátele před 4 lety jsem pořídíl tourana 50/ 4t .
Co dodat po roce předělavka na 80-tku a jinak maximalní spokojenost jezdí jak ďas sem tam olej sem tam filtr a seřízení ventilu jinak pecka žere minimum jezdí přes 70-75km/h.podle větru :wink:
Najeto 7500km jezdím denně do práce a celkem velké kopce a pohoda.
No ještě dodám že o 1cm delší řemen o proti oroginalu od výrobce (pozor, aby vyšel pod hranu řemenice) a doladění gramaže válečku( maturita 5g málo 6g je moc mně sedí 5,5g ovšem to je individuelní kopce,vaha řidiče apod...) a jezdí dobře :D
hopan

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2014, 20:21

Předchozí

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků

cron