Přesedlání - výměna

Diskuze o čemkoli.

Přesedlání - výměna

Příspěvekod tangolzr » 27 zář 2009, 23:44

:!: Zdravím všechny.Celý život jsem jezdil na babetě a posledních deset let na skútrech . Poslední byl Burgman 400 K8 .Pro mnohé sen , pro mne kdysi také .Maxíka jsem vybíral asi půl roku ale rozhodoval jsem se vždy mezi Burgmanem 400 a A Atlantis 500 , nakonec jednoznačně vyhrál Burgman a nikdy jsem toho nelitoval.Kdo chce gauč na kolech , doporučuj.A teď to podstatné .Před měsícem jsem vyměnil Burgmana za Intrudera (motorku) .První den jsem byl z výměny dost nešťastný a vážně uvažoval , že odstoupím od smlouvy , tak velký je rozdíl mezi tím a tím. Teď mohu fundovaně říct , že skútr a motorku mohu přirovnat k koňovi co táhne drožku a arabskému plnokrevníku . Některých se tu může dotknout , kdysi možná i mne ale je to tak . Na skútry nehodlá zanevřít to v žádném případě.Do města jednoznačně skútr , je tam bezkonkurenční.
tangolzr

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 40
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třinec
Skútr / moto: Burgma 400 K8, Intruder 800M, Burgman 650 exe K8

Re: Přesedlání - výměna

Příspěvekod pajapaja » 28 zář 2009, 00:26

tak ´Ti přeju hodně pohodových km a čistou stopu.Furt jseš v jedné stopě,na to nezapomínej :mrgreen:
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima


Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků