Jak se chovat při silniční kontrole?

Diskuze o čemkoli.

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod CSholka » 11 říj 2010, 23:36

O kvalitě policie by se sice dalo polemizovat, ale ten skútrista ve videu se mi jeví jako naprostý ch.....
Naposledy upravil KYBLOS dne 26 bře 2013, 00:08, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Uživatelský avatar
CSholka

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 181
Registrován: 26 lis 2009, 17:34
Bydliště: Havířov
Skútr / moto: Honda Zoomer, Rieju Tango 125

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod sedli » 11 říj 2010, 23:55

CS Holka : Congrartulation, konečně s tebou sdílím stejnej názor ;-)
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod matty46 » 12 říj 2010, 02:19

jj vůbec neví souhlasím s tebou z té holky přeci jen něco bude . já jsem jel jednou sto metrů od křižovatky bez staženého plexi policista mě zato zastavil a moje vysvětlení že vnoci se mi lží a je přes něj špatny výhled bral jako zbytečné a řekl mi : dokašte mi to , poté sme zašli do hlubších detajlů a já se to snažil uhrát na to že sem ho měl stažené trochu přes oči jenže pan orgán hovořil také píč.... a nakonec řekl vám pod to plexi ale za jízdy fouká což üž jsem nevidržel a vysmál jsem se mu:dokažte mi to . odjel jsem z bločkem na patnácet s tím že čím vědčí blbec tím vědčí šarže .....PS:měštáky mám rád :D
South Bohemia Scooters
Bývalo:Derbi Vamos,Piaggio NRG,Yamaha yp Majesty 150,Suzuki Burgman 400 K3,Yamaha T-Max 500.....
fén 602626895
http://matty46.rajce.idnes.cz/
abych neměl hlad a žízen na provázku zkáču, doufaje že získám přízen samolibých sráčů
Uživatelský avatar
matty46

750+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 960
Registrován: 22 čer 2009, 11:25
Bydliště: České Budějovice
Skútr / moto: Piaggio Liberty 125

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod jel.en » 12 říj 2010, 04:42

matty46: mě jednou nepomohlo ani přesné konstatování vyhlášky (tehdy ještě) že od soumraku do úsvitu a za snížené viditelnosti nemusí mít motocyklista ochranu očí.Prej je to něco jineho :mrgreen: Dostal jsem bloček na 200Kč a jel dál.Pokud ti prostě PČR chce tu pokutu dát tak ti jí dá.Ale z mojí zkušenosti vim že pokud budu slušnej tak mě těch pár minut nezabije.Nemá cenu se nějak extrémě dohadovat a dělat divadýlko....
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod radata » 12 říj 2010, 09:20

tak ten je dobře proškolyl vypadala to že že to nebyl vtipálek ale že ho už přešla trpělivost ono jestly ho stavěj každej den cestou domu tak chápu já měl něco podobnýho jezdil jsem do práce každej den v 3,30h a každej den mě cca 300m od baráku stavěly podotýkám ti samý a já jezdil tim samym autem po 3 týdnech mě už taky došla trpělivost ale k tématu podle mě mp nemá na silnici co dělat městská je od slova město a ne silnice takže at mažou do ulic a tam at buzerujou třeba menšiny ale ne na silnici řidiče od toho máme jiný tip policie ti taky nelezou do ulic teda já je tam ještě nepotka maximálně když si šel pro sváču takže měštáci do ulic a pryč ze silnice
a slyším na jméno RADEK
mejl: radata@seznam.cz
Uživatelský avatar
radata

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 410
Registrován: 09 lis 2008, 15:21
Bydliště: Tábor, tel.:608/156 505
Skútr / moto: Yamaha YZF 1000R Thunderace
Tuning / úpravy: 608/156 505

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod janon » 12 říj 2010, 09:48

Vesmes souhlasim s fokym ac nerad. :D Na druhou stranu, kdyz nekdo po mne chce, abych dodrzoval zakony, tak by je mel dodrzovat a znat tez. Pokud by MP prislusny zakon znala, tak daneho divadelnika, velice umne a s gracii umravni a nebude se po nich hoch takhle vozit. Takhle byly trapne obe strany.
Naposledy upravil janon dne 12 říj 2010, 13:51, celkově upraveno 1
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod Psycho vlk Wolf » 12 říj 2010, 13:44

Zatím mě kontrolovali pouze dvakrát (PČR). Jednou preventivní silniční kontrola ve vesnici (trvalo to cca 2-3min). A pak ve 2 v noci, kdy jsem se z kamarádkou vracel z festivalu. Vše bezproblém a neměl jsem pocit nějaké bezdůvodné buzerace. Pak když mi ukradli z auta obě dvě SPZ a všiml jsem si toho až u servisu, tak jsem se vrátil i s autem na "naší" služebnu a vše tam popravdě vyklopil a posypal si popel na hlavu a příslušník se jen zeptal v kolik hodin jsem našel vůz před barákem bez SPZ. Pouze jednou jsem dostal pokutu od MP a to za špatné parkování. Pokecali jsme o tom, jak se tam blbě parkuje atd, a dostal jsem bloček na 200kč. :D

Jak k PČR tak k MP se vždy snaším chovat slušně a moc se z ničeho nevykecávat a přiznat barvu. Zatím to pomohlo. :)

Jsem zvědav na jejich reakci a ksichty, až mě zastavěj cestou z manévrů a já jim budu podle zákona oznamovat, že v kufru převážím plynové zbraně kategorie D. :lol:
Suzuki GS500E
Uživatelský avatar
Psycho vlk Wolf

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 99
Registrován: 12 kvě 2010, 15:03
Bydliště: Praha 4 / Lhotka
Skútr / moto: Kymco Quannon 125

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod Faethor » 12 říj 2010, 20:19

no já sem původně to video linkoval ( na tkaničku) protože mě zaujalo, že to bylo u nás na Slánské- tam je přímo velká fízlárna ale nikdy jsem tam v okolí hlídkovat policajty neviděl- nejblíž na OMV kde od deseti večer sedí celej houf a flirtujou nad kafem s pumpařkama. Každopádně největší tragédií tohohle na první pohled vtipného divadíka jse fakt, že díky tomu nasranýmu hrdinovi asi ten původní zločinec (ten který odjel z hospody bez placení na skůtru a nakterého majitel hostince ty příslušníky povolal) těm policajtům ujel......
Uživatelský avatar
Faethor

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 146
Registrován: 23 dub 2010, 19:25
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Projekt Choppster
Tuning / úpravy: má to cenu sem vypisovat?

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod Richijan » 12 říj 2010, 20:43

:shock: No to se nám to tu pěkně rozjelo :wink: To jsem ani netušil, jaká bude odezva :wink:
Osobně ale souhlasím s Fokym. Lidi by se měli k sobě chovat slušně vždycky, tzn. nedusit někoho jen díky uniformě, která to umožňuje a ani se nepředvádět, když někdo mluví "vlastními slovy" a nedodržuje doslovnou dikci vyhlášek - teda za předpokladu, že ji zná :wink:
Jen si to zkuste představit, kdo byste dokázal různým lidem opakovat třeba 30x doslovně jednu větu.To nikomu normálnímu prostě nedá to nezskusit nějak obměnit. Možná to někdo dokáže 1. týden, ale víc těžko. Vždyť jsou to taky jen lidi - alespoň většinou (příslušník pes mě ještě nestavěl :D ).
A ještě, pokud takové kontroly zabrání aby nějaký opilec někoho přejel nebo naboural, nebo dokonce pomohou chytit hledanou osobu, jen dobře. Za to jsem ochoten jim lecos tolerovat a rád přimhouřím oko nad improvizovaným textem.
Zkrátka záleží to na obou stranách.
Policajt by samo měl bejt profík, ale to podle mě nevylučuje lidský přístup, naopak.
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod bartCZ » 12 říj 2010, 21:01

Pánové .... každý slušný z nás nepije když jezdí. Jenom idi.... předvede to co tenhle mag.... na videu.
Z videa není zřejmá žádná arogance ze strany MP, ani PČR ! Z jeho strany ano.
Takže, chovejme se k ostatním tak jak chceme, aby se oni chovali k nám !
Nejsem příslušníkem PČR ani strážníkem MP, ale tohle je fakt zhov..... Dělali jenom svoji práci !
Naposledy upravil KYBLOS dne 26 bře 2013, 17:09, celkově upraveno 2
Důvod: Úprava neslušných výrazů
62 radarových :-), tryska č. 70, úprava air boxu, spotřebu nevím, neřeším ....
bartCZ

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 02 říj 2010, 19:29
Bydliště: prdel 20 km od Pardubek :-)
Skútr / moto: B400, 1999

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod ssetam » 12 říj 2010, 21:14

to bartcz: O tom, že kdo pije a pak sedne za volant či řidítka je naprostý blb a nezodpovědný člověk, o tom žádná.
Ale, arogance řidiče? On se jenom dožadoval toho, na co má každý z nás právo. Policisté byli arogantní a mysleli si, že ho ochč.jou, ale to se přepočítali. Kdybych takhle já znal právo, tak bych se zachoval úplně stejně :lol:
Honda Lead jest moje první a zatím jediná...
HJC Cl-25 jsem vyměnil za Nolan N43 Air
Uživatelský avatar
ssetam

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 103
Registrován: 16 dub 2009, 19:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda Lead 100
Tuning / úpravy: Několik nálepek, koncové a brzdové světlo do Givi E30N

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod bartCZ » 12 říj 2010, 21:19

No moment, něco mi uniklo ? Chtěli dechovou zkoušku ? Co je na tom arogantního ?

edit: upraveno dle pravidel SF o citaci! Wictor
62 radarových :-), tryska č. 70, úprava air boxu, spotřebu nevím, neřeším ....
bartCZ

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 02 říj 2010, 19:29
Bydliště: prdel 20 km od Pardubek :-)
Skútr / moto: B400, 1999

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod ssetam » 12 říj 2010, 21:30

to bartcz: Arogantní bylo to, že si policisté mysleli, že oni jsou páni a podle toho taky s řidičem mluvili
Honda Lead jest moje první a zatím jediná...
HJC Cl-25 jsem vyměnil za Nolan N43 Air
Uživatelský avatar
ssetam

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 103
Registrován: 16 dub 2009, 19:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda Lead 100
Tuning / úpravy: Několik nálepek, koncové a brzdové světlo do Givi E30N

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod bartCZ » 12 říj 2010, 21:36

Promiň, ale nevidím tam aroganci, jenom jejich neznalost, neuměli reagovat na otázku. Měli ho poučit a hotovo.
Neznalost neni arogance, jen se zeptali zda je ochoten provést dechovou zkoušku, on hned kontroval otázkou na základě čeho se ptají ...
Nevím no, dejchnul bych, protože vím, že jsem nepil a jel bych v poho dál.

edit: upraveno dle pravidel SF o citaci! Wictor
62 radarových :-), tryska č. 70, úprava air boxu, spotřebu nevím, neřeším ....
bartCZ

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 02 říj 2010, 19:29
Bydliště: prdel 20 km od Pardubek :-)
Skútr / moto: B400, 1999

Re: Jak se chovat při silniční kontrole

Příspěvekod ssetam » 12 říj 2010, 21:43

to bartcz: Ok, možná jejich arogance hraničí spíš s jejich hloupostí, ale stejnak mi to tak připadá.
Honda Lead jest moje první a zatím jediná...
HJC Cl-25 jsem vyměnil za Nolan N43 Air
Uživatelský avatar
ssetam

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 103
Registrován: 16 dub 2009, 19:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda Lead 100
Tuning / úpravy: Několik nálepek, koncové a brzdové světlo do Givi E30N

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků