Keeway Focus 125 - alarm žere baterii

Technické problémy s čínskými skútry s objemem nad 50ccm.

Keeway Focus 125 - alarm žere baterii

Příspěvekod Samcheater » 23 bře 2011, 23:10

Zdravím. Onehdy jsem si koupil Keeway focus 125 v top stavu. Vše funguje skvěle ale tíží mě jedna věc. Má to alarm, a ten jak je známo žere baterku jako cca zapnuté autorádio a když je deaktivovaný, tak jako zapnuté ztlumené autorádio. Výsledek je takový, že ráno, nebo i po pár hodinách odstavení na parkovišti prostě nenastartuju. A abych nastartoval, tak to má problém i s nakopávačkou, protože je zapotřebí alespoň troška šťávy v baterce. Mám tam dodělaný vypínač na elektriku, tím pádem se baterie nevybíjí a nastartovat jde, ale vždy když to vypnu, tak se mi vyresetují hodiny a datum. Chtěl bych se tedy zeptat, jestli vám to taky tak dělá, a popřípadě poprosit o nějaký návod, jak dodělat vypínač pouze na alarm, nebo nějaký tip, který by mi pomohl. Každpádně tam ten alarm potřebuji, když jedu nakoupit tak ho zapínám na parkovišti (většinou jsou hlídané a houkající skůtr vypadá podezřele). Předem moc děkuji za pomoc.
Samcheater

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 23 bře 2011, 20:47
Bydliště: Opava
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400 rok 99

Re: Keeway Focus 125 - alarm žere baterii

Příspěvekod karpalone » 23 bře 2011, 23:32

A co kdyby jsi napájel alarm z nějakého jiného skrytého aku zdroje? Třeba Dobíjecích nějakých beterií třeba tužkových,a doma si je zase dobiješ.
karpalone

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 28 zář 2009, 09:52
Bydliště: Kraslice
Skútr / moto: Piaggio X9 500 evolution.rv. 04

Re: Keeway Focus 125 - alarm žere baterii

Příspěvekod Samcheater » 24 bře 2011, 11:35

No, ten alarm žere fakt hodně. Když je schopný za dvě noci vycucnout celou gelovou baterii, tak si myslím, že nějakě nabíjecí baterky to utahnou možná na pár hodin. Každopádně dík za tip. :wink: A druhá možnost je, že baterka je mrtvá, nebo jen tak vybitá, že bez nabíječky si neškrtnu.
Samcheater

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 23 bře 2011, 20:47
Bydliště: Opava
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400 rok 99

Re: Keeway Focus 125 - alarm žere baterii

Příspěvekod karpalone » 24 bře 2011, 11:54

Leda že by jsi šel do jinýho alarmu,protože to by nemělo tolik žrát,teda je to jen můj názor
karpalone

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 28 zář 2009, 09:52
Bydliště: Kraslice
Skútr / moto: Piaggio X9 500 evolution.rv. 04


Zpět na Nad 50 cccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků