Keeway Focus - nakopávačka

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod obohuna » 25 dub 2007, 11:49

zdarec.....mám problém.....včera když jsem nakopávala skůtra ,zůstala páka dole ,nevrátila se do původní polohy ,musela jsem to ručně a šlo to celkem ztuha...čím to je...je něco s rohatkou??????? odrovnám to úplně,když s tím budu ještě pár dnů jezdit ??? :o díky za každou radu
Naposledy upravil KYBLOS dne 09 úno 2014, 14:06, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do správné sekce
Uživatelský avatar
obohuna

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Opava
Skútr / moto: KEEWAY FOCUS

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod Daelimek » 25 dub 2007, 11:56

Na Daelimu se mi nevracela také,ale nějak jsem to neřešil,dost lidí mi řeklo,že na 125ccm je to obvyklé,tak nevím jak je to u padesátky...
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod kure.11 » 25 dub 2007, 14:21

me se taky nevracela...rozdelal jsem to a vsechno jsem tam u te nakopavacky namazal(jenom co bylo na varia deklu) ,ale s citem at se olej nedostane na remen nebo vario...od te doby se vraci krasne
Piaggio NRG 50 power DT (AC) (2005) a je červený
Motor:Polini R 70ccm_NEW Vyfuk STAGE 6 PRO_Polini speecontrol_malossi redsponge_Kevlar remen...
+++nevim jestli mam jeste do tohoto stroje investovat :(
kure.11

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Tuning / úpravy: Piaggio NRG 50 POWER

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod KYBLOS » 25 dub 2007, 14:28

Souhlas. Většinou to bejvá právě tím, že to nejni řádně promazaný. Kdyš to nemám namazaný, taky se jí nechce spátky po kopnutí. Jak kdy, ale rozhodně je lepší tej nakopávačce promazat střeva. Ovšem jak píše kure.11 - dej bacha abys to nepromazal natolik, že se ti z toho bude mazivo dostávat na varec, řemen apod. B)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod VVLLKK » 25 dub 2007, 15:34

[quote=obohuna]zdarec.....mám problém.....včera když jsem nakopávala skůtra ,zůstala páka dole ,nevrátila se do původní polohy ,musela jsem to ručně a šlo to celkem ztuha...čím to je...je něco s rohatkou??????? odrovnám to úplně,když s tím budu ještě pár dnů jezdit ??? :o díky za každou radu[/quote]

Taky by to moho být tím že máš už unavenou pružinu která to vrací. Stavalo se mi to taky tak jsem to rozebral a vymenil pruzinu a bylo to v pohode.
[font=arial]Motorkář ježděním žije a jeho stroj je jeho nejlepší kamarád!![/font]
Uživatelský avatar
VVLLKK

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 461
Registrován: 21 říj 2006, 22:51
Bydliště: Frydek Místek (PASKOV)
Skútr / moto: Honda Pantheon 125 2T a Yuki Rally 50

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod sneegg » 25 dub 2007, 19:53

jj,stále platí " kdo maže ten jede" B)
kit sání Stage6,karburátor DellOrto 17,5 otvor do airboxu Motorforce,vložka S6 double layer,variator Polini Speed Control,řemen kewlar Polini,kontrastka Polini bílá,spojka S6 Tourque control, Spojkový zvon Stage6 WingCooler R/T,Leos Vincek ZX,vario větrák Stage6:) Zadní tlumič RMS R. Malossi Sport 70cc.
Uživatelský avatar
sneegg

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Yamaha Neos

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod Marios » 25 dub 2007, 20:56

Kdo maže ten stojí protože při mazání nejedeš :D :D :D :D :D
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod obohuna » 26 dub 2007, 08:11

ahoj........díky za rady............možná blbá otázka........ ,ale čím to namazat ??????? :p
Uživatelský avatar
obohuna

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Opava
Skútr / moto: KEEWAY FOCUS

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod KYBLOS » 26 dub 2007, 14:48

To nejni blbá otázka. Já to mažu vazelínou. Ňákou na motorky či co, páč jí mám ze servisu na moto v Brandýsku u Kladna :) Je to velká, taková ta rourová pixla, jako je například na silikon a podobný věci, jak se to nanáší pomocí takovýho toho mačkacího vehiklu. Nevim estli se tomu poudá pistole :rolleyes: Já tu pistoli stejně nemám a nabírám to prostě prstem, páč ono je to tak velký, že to mám na zbytek života :cyclops: Prej se tim dá mazat ouplně všechno, například i panty dveří apod. Navíc to prej snáší i vysoký teploty atd...Nevim už ale jak se to jmenuje. Ta vazelína má modrou barvu a aspoň myslím, že je to od firmy Mobil, ale fakt si tím nejsu jistý. B)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod kure.11 » 26 dub 2007, 21:33

[quote=obohuna]ahoj........díky za rady............možná blbá otázka........ ,ale čím to namazat ??????? :p[/quote]
heh ja to mazal normalnim olejem do prevodovky..mel sem ho po ruce...na mazani plati..olej jako olej ;)
Piaggio NRG 50 power DT (AC) (2005) a je červený
Motor:Polini R 70ccm_NEW Vyfuk STAGE 6 PRO_Polini speecontrol_malossi redsponge_Kevlar remen...
+++nevim jestli mam jeste do tohoto stroje investovat :(
kure.11

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Tuning / úpravy: Piaggio NRG 50 POWER

Re: Keeway Focus - nakopávačka

Příspěvekod Vlady » 17 kvě 2007, 15:48

To zas tak celkom pravda neni pretože napríklad silikonový olej má dosť zlé mazacie vlastnosti na rozdiel od klasického mazacieho oleja napr. motorového....mám vlastnú skúsenosť blbli mi zámky na aute a furt som tam striekal silikonový olej a furt to nebolo ono a až potom ako som to namazal nejakým motorovým olejom tak sa dostavil výsledok.... takže nieje olej ako olej .
Naposledy upravil KYBLOS dne 09 úno 2014, 14:09, celkově upraveno 1
Důvod: Citace posledního příspěvku
Suzuki Burgman 400 K8.
Uživatelský avatar
Vlady

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 77
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Bratislava-SK
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400 K8
Tuning / úpravy: Givi posuvné plexi,valčeky Dr.Pulley,Malossi kevlar remeň. nejaké LEDky v kufri a tak....


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků