Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod josuk » 11 říj 2016, 15:05

Díky Pavle za reakci. Bylo to kymco xct 400 v pátek 30.9. Olej by skutečně při malém náklonu už i vytékal, proto jsem to pustil do půllitrové petky, abych se dostal do rozsahu měrky, byla 3/4 plná. Najeto bylo po výměně jen cca 60 km, a je to vcelku nový motor… (nějaký vypuštěný oleje jsem už viděl.. tak nebudu komentovat, nebudu bádat) je to vcelku Váš byznys, já mám razítko a informaci jaký Hiflo tam patří, za rok a půl bude po záruce a bude aspoň zase klid. ;-)
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1409
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a letní Xciting 400
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod forester » 11 říj 2016, 15:48

A možno aj tá černota oleja je absurdná.Keby aj v olejovej vani a v kanálikoch niečo málo zostalo olej v žiadnom prípade nemôže byť po ubehnutí 60km čierny a tobôž nie keď sa jedná o nový skúter.Domnievať sa prečo to tak bolo je na každého z nás ale technikou to nebude.
Aj v servise sa dal tento triviálny úkon ako je výmena oleja spraviť poriadne aj keď nie ako doma keď si olej nechám odkvapkať a ešte skúter ponahýbam a zopakujem.Čierny olej nemám ani po 600km.O prelievaní tu bolo napísané toho dosť ale v takomto množstve som ešte nepočul.
Myslím že josuk nemá príčinu si vymýšlať,je tu už nejaký deň a môžem tvrdiť že vždy sa správal korektne.
Honda PCX - 2010, predaný, 24 tis km
Honda Shadow - Black Spirit VT750C2B,2011,predaný,40 tis km
Yamaha X-Max 250 - 2012, predaný,84000 km
Honda Forza 300 - 2018, predaný 29000 km
Honda Hornet CB600F 2013, predaný 32000 km
Uživatelský avatar
forester

2500+
 
Reputace: 650
Příspěvky: 5457
Registrován: 14 čer 2010, 16:04
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda ADV 350

Předchozí

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron