Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Příspěvekod marek50 » 24 říj 2006, 01:51

Co se tyce sluzeb, cen, kvality atd... Tady Vam to uz nikdo nesmazne . Ja zkusenosti dobry nemam, hlavne predrazeny zbozi atd nekolikanasobne nez jinde. Co myslite?
Naposledy upravil marek50 dne 24 říj 2006, 01:53, celkově upraveno 1
marek50

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 04 říj 2006, 01:37

Příspěvekod Thomas » 24 říj 2006, 15:20

[quote=marek50]Co se tyce sluzeb, cen, kvality atd... Tady Vam to uz nikdo nesmazne . Ja zkusenosti dobry nemam, hlavne predrazeny zbozi atd nekolikanasobne nez jinde. Co myslite? [/quote]

Tak já jsem u nich nikdy nic nekupoval, tak o předraženém zboží nevím.A jestli si dobře pamatuju, tak mi tam nikdo nikdy nic nesmazal... :) Ale je to možné... :thinking:
Uživatelský avatar
Thomas

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 195
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třinec
Skútr / moto: nedávno Honda Dylan 125, teď Honda CBF 500

Příspěvekod Roger » 24 říj 2006, 23:45

[quote=marek50]Co se tyce sluzeb, cen, kvality atd... Tady Vam to uz nikdo nesmazne . Ja zkusenosti dobry nemam, hlavne predrazeny zbozi atd nekolikanasobne nez jinde. Co myslite? [/quote]

a co jsi tam a kolik koupil že maš takove skušenosti :o
Obrázek
[font=Comic Sans MS]Honda CBR 600 F s kufrem a alergii na vysokohorské tůry [/font]
Obrázek
Uživatelský avatar
Roger

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 03 říj 2006, 23:39
Bydliště: Prágl

Příspěvekod Lucas Bartone » 25 říj 2006, 05:48

marek50: tak to by mě zajímalo a asi nejen mě o co konkrétně jde! já mám naopak s klukama z AB shopu ty nejlepší zkušenosti, vždy když jsem cokoliv potřeboval tak mi vyšli maximálně vstříc!
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucas Bartone

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 132
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Gilera NEXUS 500 - PRODÁN

Příspěvekod Jouda » 25 říj 2006, 12:09

Cenu neres, cenu vidis a je to Tvoje vec jestli si to koupis nebo ne. Co sem koukal tak maji vetsinu veci plus minus stejne drahou jako jinde, kazdopadne co se tyce ochoty a sluzeb tak sem nemel nikdy zadnej problem.
Uživatelský avatar
Jouda

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 246
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Aprilia SRV850 ex GP800
Tuning / úpravy: Rychly pruhy na zakryti skrabancu :))

Příspěvekod sneegg » 25 říj 2006, 19:21

já na jejich adresu můžu jen chválu. Když sem mel problém tak fakt ochotně pomáhali a radili co a jak a ještě mně odrazovali od koupě součástky která by mohjla bejt zbytečná.
kit sání Stage6,karburátor DellOrto 17,5 otvor do airboxu Motorforce,vložka S6 double layer,variator Polini Speed Control,řemen kewlar Polini,kontrastka Polini bílá,spojka S6 Tourque control, Spojkový zvon Stage6 WingCooler R/T,Leos Vincek ZX,vario větrák Stage6:) Zadní tlumič RMS R. Malossi Sport 70cc.
Uživatelský avatar
sneegg

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Yamaha Neos

Příspěvekod novaka » 05 lis 2006, 20:08

nic proti nim namam, kupoval jsem tam teda spis mensi veci
novaka

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 474
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Burgman 200

Příspěvekod martanana » 14 pro 2006, 12:52

[quote=marek50]Co se tyce sluzeb, cen, kvality atd... Tady Vam to uz nikdo nesmazne . Ja zkusenosti dobry nemam, hlavne predrazeny zbozi atd nekolikanasobne nez jinde. Co myslite? [/quote]

.. pokud neco nakousnes.. tak by bylo dobre uvest konkretni priklad.. si myslim. B)
.. a bude líp :-))
Uživatelský avatar
martanana

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 119
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: piaggio nrg 50

Příspěvekod roman.mara » 14 pro 2006, 13:04

pokud jde o mne, tak já je můžu všem jen a jen doporučit.

Ty kluci vědí co dělají. Mě moc pomohli a servis mají bezchybný.
Ochota pomoc a poradit je u nich na prvním místě. Jestli tu někdo
zkouší něco kolem cen, tak ať udá konkrétní příklad, nebo mlčí.

tohle je trh a každý si může vybrat.

až začně sezona, tak mě tam zas uvidí velmi často ;)
Honda CB SevenFifty

členem Scooter clubu KMK telefon: 724775546
Uživatelský avatar
roman.mara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 948
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hostouň u Prahy
Skútr / moto: Honda CB SevenFifty
Tuning / úpravy: dva super laďáčky

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Michalbiker » 12 úno 2009, 10:18

Ahoj všichni,
jsem tady nováčkem, ale ve skútrech nováčkem nejsem. Jako první příspěvek přidám trochu povídání o tomto shopu. Jezdím na skútrech zhruba 15 let a zažil jsem v Čechách všechny komunity, některých jsem byl dokonce účastníkem. Někteří asi nevědí co se od počátku vytvoření skútr komunit dělo a tak by to chtělo trochu přiblížit a osvěžit paměť. To co tady teď napíšu nedělám proto abych někomu udělal reklamu ( i když si to zaslouží), ale nerad čtu hanlivé a pomluvné články na lidi, nebo shopy, které si to vůbec nezaslouží.

Tak teď trochu z mého soudku.

- Skútr shop v Bráníku pod názvem Adventure-biker je nestarší shop v Praze specializovaný pouze na skútry.
- Jsou zakladetem vůbec prvního skútr fóra v České Republice
- Jsou strůjci vytvoření skútr komunity v České Rebublice
- Jsou zakladateli oficiálního SKÚTR KLUBU ČESKÉ REPUBLIKY
- Vytvořili pravidelné středy v Braníku (pak čtvrtky)
- Jsou prvními pořadateli celorepublikového srazu pod názvem SKÚTR ŠŇŮRA

V jejich shopu najdete spoustu služeb:
- Prodej skútrů a příslušenství, servis skútrů, Tuning skútrů 2T a 4T, poradí, Pojištění, leasing, úvěry, Eshop na ND a Tuning a jsou dovozci Tucana Urbana

Servisuji u nich již pátého skútra a nemůžu si stěžovat na jediný problém a nebo nějaké předražení, podle mého prodávají za ceny doporučené a já vždy obdržím nějakou tu slevičku pro parádu. Vím také že k nim jezdí i zákazníci od Yamahy a naopak kluci z Yamahy k nim jezdí pro náhradní i tuningové díly.
Jeji eshop má také velice slušné cenovky oproti konkurenci, není tam sice vše, ale když se mi líbilo něco co nebylo v nabídce, tak jsem jednoduše zavolal a klucí mi to sehnali (někdy i starší ), no prostě spokojenost.

A co je nejdůležitější je kamarádství. Nikdy jsem neviděl žádného skútříkáře který tam přišel třeba jen pro válečky a neodešel i s pěkným pokecem o jeho skútru. Já osobně se tam zastavím teď v zimě třeba jen na kávu a na pokec a nemusím nic nakoupit, od toho jsou taky kamarádi.
Kluky znám dlouhá léta, dá se říct od začátku co se pustili do obchodu se skútry. To co dokázali vytvořit za celou dobu působení v tomto oboru, tomu říkám srdce pro skútry.
Tak tady jsem doufám všem neinformovaným trochu objasnil co to je AB shop a je mi líto že se vždycky najde jedinec, který má chuť pomlouvat.
Možná tento příspěvek bude mustr pro ostatní, kteří chtějí něco o AB shopu napsat. Pro ty, kteří mi chtějí oponovat v tomto článku je hodně místa zde dole, pevně ale doufám že lidi co tu dělali rozbroje a neplechu jsou již na úplně jiném fóru.

Co dál dodat?

Sezóna se blíží, koukejte začít leštit skútry....

Michalbiker :-D
Michalbiker

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 12 úno 2009, 09:35

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod lisak49 » 15 úno 2009, 16:20

Taky si přidám něco na jejich obranu.Jsou supr kluci co tomu rozumí a snaží se poradit i přes to že neudělají kšeft.Scháněl jsem motorku a i přes to že jsem jim malinko hanil jejich zboží se na mě nezlobili a dokázali si dobře kokecat o mem vysněném...
Dále pak když jsem přijel o den předem na skútršnůru tak jsem se zastavil u nich a pokecal mimochodem mi nabídli jestli mam kde přespat ...Myslím si že takových lidí jací jsou právě oni je malo!!!!!!!Už jen to jak dělají tu skútršnůru je to docela lítaní a zařizování povolení a peněz ...a my ostatní si jen přijedeme a vezeme se a necháváme se obskakovat...Myslím že si zaslouží více chvály než hanobení...

Lišák Trutnov
Uživatelský avatar
lisak49

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 61
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Trutnov
Skútr / moto: Yamaha X Max 250i a pávik 41

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod jardaslavonice » 15 úno 2009, 16:58

nevím proč, ale já s klukama vycházím od druhý šnury co je znám osobně.a pokud někdo si myslí že mají ceny vyšší, tak v tom nepomužu, protože tam nekupuju.prodejny kde to koupím taky mám blíž.něco je jinýho když jedu kolem nebo to nutně potřebuju.pokud si myslí že někdo že tam je draho, at začne podnikat a za rok či dva pokud vydrží tak mne zajímá jeho cena.už delší dobu mají svý provize jistý z prodeje tak ceny se pohybují skoro na stejno.to jsem tu ještě nikoho neznal a o nějakým srazu na skutru už vubec mne nenapadlo, že budu i účastníkem.tenkrát jsem trochu i podnikal doma na vpp s prodejem cigaret.udělal jsem si svuj rabat a mužu jen říci to, že jsem prodal taky.50 kartonu cigaret týdně jako místní konkurence.já měl jen o něco lepší ceny.za stejnou cenu proti konkurenci měl zákazník u kartonu o krabičku navíc.pak začly kolky na cigaretách a tím to pro mne končilo.po tátově úrazu šlo veškerý podnikání k šípku, protože táta byl pro mne na prvním místě než nějakej druhej příjem.někdo si pochvaluje tu firmu a někdo ne.znám i další podobní prodejce takže to záleží asi na zákazníku jak bude spokojenej.já osobně jsu spokojenej s jihlavskou aprilii co jsem tam koupil skutra, kterýho znáte ze srazu.po každý mi vyšly vstříc.možná to bude asi tím, že druhej tam nekoupil novou motorku a jezdil jen na servis popř. pro doplnky.i to je možný, že v tom jsem měl tu jedinou výhodu.dodnes s nima vycházím dobře a když potřebuju je tam ochota i vidět.jak v jihlavě tak i v praze u kluku a za tím si stojím.
Uživatelský avatar
jardaslavonice

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 209
Registrován: 29 pro 2008, 22:26
Bydliště: Slavonice 728950720
Skútr / moto: babeta 650 od pana Suzukiho
Tuning / úpravy: něco menšího se tam určitě najde jako lauf, xenony,maxia 3 apod.

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Polda » 15 úno 2009, 19:38

Já jsem od kluků kupoval 13.2. 09 Kymco 500 pro kámoše a musím říc, že kdyby měl takové jednání jako oni každý, tak to vtěch servisech a prodejnách vypadá úplně jinak. Supr pokec a uměji poradit. Odjížděli jsme s dobrým pocitem a dobrou koupí. Kluci díky. :)
Honda GoldWing 1500 SE "neznám nejde, zázraky do tří dnů, nemožné ihned" http://honda-goldwing.com/index.php http://sb650.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Polda

750+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 890
Registrován: 19 bře 2008, 17:07
Bydliště: Děčín
Skútr / moto: Honda GoldWing 1500 SE tel: 724443356

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 16 úno 2009, 23:09

Chlapi skútříkářský,
nemůžu říct nic jiného než že děkujeme za podporu. Jak jistě někteří vědí, nejsem od jisté doby moc výmluvný na fórech, ale za pochvalu rád poděkuji. Doufáme že budeme moci v budoucnu poskytovat služby a pokec jako doposud a těšíme se na setkání se všemi na výstavě a Skútr Šňůře.

Skútrům zdar!

Pavel
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod tom.boy » 19 úno 2009, 23:16

Polda píše:Já jsem od kluků kupoval 13.2. 09 Kymco 500 pro kámoše a musím říc, že kdyby měl takové jednání jako oni každý, tak to vtěch servisech a prodejnách vypadá úplně jinak. Supr pokec a uměji poradit. Odjížděli jsme s dobrým pocitem a dobrou koupí. Kluci díky. :)


A ja ho tam objevil, chci slevu na dily. Potrebuju remen, valecky, ol. filtr a iridiovou svicku :lol: :lol: :lol:
ObrázekGoogle ° www.tomas.in ° Srazy na Strahově jsou tady ° Srazy ve Středoklukách jsou tady °
Uživatelský avatar
tom.boy

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1779
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha Tel: 608444044
Skútr / moto: YAMASAKI Extra Super Grand DeLuxe Sport 50

Další

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků