Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod zik » 27 zář 2012, 12:16

Pavel píše:K tomuto mám bohužel pouze jedno: je rozdíl v komunikaci o jednom problému a v opakované komunikaci k jednomu problému. Kůli času stráveném nad opakovanou komunikací se nedostává času pro ostatní! viz řešení závady, která vznikne po pádu na kterou musíme přijít jak detektivové.
V poslední řadě bych si promyslel proč právě zde záměrně nekomunikuji.

S pozdravem.

Pavel


Já mám na mysli spíš několikrát opakované sliby "zítra vám zavolám", "zítra to bude" (trvající zhruba měsíc). A jenom sděluji dalším případným zájemcům o servis, že to zdaleka není tak růžové, jak to někteří tady popisují. :!:

A to ani nepíšu o tom, že jste mi vrátili přidřený skútr s tím, že "to klepání je ve výfuku". No comment, další debata není třeba.
Honda SH 300i (2014), dříve Yamaha Majesty 400 (2009), Honda SH 125i (2007), Suzuki Burgman 400 (2001)
Uživatelský avatar
zik

250+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 279
Registrován: 30 bře 2008, 12:23
Bydliště: Brno / Třebíč
Skútr / moto: Honda SH 300i (2014)

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 27 zář 2012, 13:31

Aha, tak přidřený skútr? Všichni jistě ví jak na tom je Burgman s přidřením, že starší kusy žerou olej jak opilci. O vašem skútru bych raději pomlčel, to že jste měl vůli na kroužkách zhruba 3mm a v rámci nízkého rozpočtu se použili pouze nové kroužky je jedna věc. Výbrus a následně i píst je samozřejmě asi drahý a tak to papá olej že? Druhá věc je i to, že se přijel reklamovat výfuk? prdění a tak dále? Ale to že mezitím skútr na výfuk lehl je věc druhá, ale to jsme detektivové že? A že se mi to nelíbí, protože kompletní generálka je drahá? Ano! je drahá, ale tento skútr s drahým servisem nevlastním já, ale vy! A to že byl válec přidřený?, nebyl přidřený když odcházel od nás! to co se děje s motorem dál víte jen vy.

Tím s tímto pánem končím. Žádné jiné vysvětlování, které se neustále opakuje neposkytnu. Mám důležitější práci..
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod zik » 27 zář 2012, 13:50

Dál už se k tomu nebudu vyjadřovat, můžu jen říct, že lžete.

A ostatní aspoň vidí, jak se taky dokážete chovat k zákazníkům, což je smyslem tohoto témata.
Honda SH 300i (2014), dříve Yamaha Majesty 400 (2009), Honda SH 125i (2007), Suzuki Burgman 400 (2001)
Uživatelský avatar
zik

250+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 279
Registrován: 30 bře 2008, 12:23
Bydliště: Brno / Třebíč
Skútr / moto: Honda SH 300i (2014)

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod crhy » 27 zář 2012, 14:40

Co se týče nákupu věcí, tak jsem s AB spokojený, potřeboval jsem sehnat nesehnatelné plégo na sixteena, tak byli jediní kdo objednali a vcelku rychle dodali, s plachtou na moto poradily po telefonu a padla jak víko na hrnec.
Servis si dělám doma sám, ale chápu, že naprosto vyčůraných lidí se najde taky spousta, já bych servisovat nikomu nic nechtěl - je to velmi nevděčná práce ! :wink:
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 27 zář 2012, 15:00

zik píše:Dál už se k tomu nebudu vyjadřovat, můžu jen říct, že lžete.

A ostatní aspoň vidí, jak se taky dokážete chovat k zákazníkům, což je smyslem tohoto témata.


Ano, máte pravdu a děláme to s velkou láskou :-) Učíme se od našich zákonodárců...
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Coprus » 18 srp 2014, 08:09

Aktuální zkušenost s nákupem u Adventure Bikers:
Cca pře třemi týdny jsem sháněl oba zadní tlumiče na Gilera Runner VXR 200, r.v.2003. Na stránkách AB jsem je nalezl za velmi příznivou cenu (cca 1050,- ks-aftermarket). Nuže dobrá, zaradoval jsem se, a učinil objednávku. Tlumiče dorazily cca do 2 dnů - až potud naprostá spokojenost:-)
Jenže ouha....Rozměry seděly, bohužel spodní uchycení tlumiče již nikoli...Vzal jsem foťák a vyblejsknul srovnání starého demontovaného a nového a poslal do AB maila, co jako navrhují. Telefonicky mi bylo doporučeno provést úpravu svépomocí, neboť LEVNĚJŠÍ STEJNĚ NESEŽENU :mrgreen: Objektivně nutno konstatovat, že v tom měli pravdu...Nakonec se mi podařilo za velmi pěknou cenu sehnat origo tlumiče v Malšicích, takže jsem milé tlumiče zabalil a poslal s dodejkou nazpět do AB (pochopitelně v zákonné lhůtě 14 pracovních dnů). Co následovalo poté je již velmi krátký příběh: Denodení telefonické urgence, následně nezvedání telefonu.....peníze přišly až dnes, čili nějaký občanský zákoník, čtrnáctidenní lhůta pro vrácení peněz, či dokonce platba nákladů na vrácení zboží (která je zákonou poviností prodejce - doporučuji přečíst nový OZ) pana prodejce vůbec nezajímá. Odpovědi typu: "byly jsme na dovolený, a my víme, tak nás přijeďte zastřelit"..... A to už absolutně pominu to, že celá tato situace nastala chybou prodejce a špatně zařazeným zboží v eshopu.
Pánové z AB: "Ta stovka za poštu mne opravdu nezabije, ale jde o princip a jednání, z tohoto důvodu-Od Vás už ani svíčku!".
Závěrem doplňuji, že jsem předchozí diskuzi nečetl, ani nejsem nekalá konkurence škodící negativní reklamou.
EDIT 19.8.2014: Objektivně musím konstatovat, že asi měli trochu jiné starosti s hledáním ukradeného skůtra, což jsem se, tady na foru, dočetl až dnes...Nicméně na to, co jsem napsal výše, to vliv nemá...
Coprus

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 11 kvě 2011, 03:53
Skútr / moto: Peugeot Squab
Tuning / úpravy: Variátor Polini High Speed

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 03 zář 2014, 19:47

Ano, přiznávám, občas nastane situace z pohledu zákazníka velice snadno řešitelná. Nebudu se vymlouvat, pokud se nedá pochopit situace, nastane trest. Je stále co zlepšovat aby byl zákazník spokojen. Úprava tlumičů byl alternativní návrh a neřešil jsem ani žádnou zákonnou dobu na vrácení zboží. O nezvedání telefonu nemůže být řeč, nemůžete přeci vědět, zda telefon můžu zvednout, zda neobsluhuji zákazníka na prodejně atd. Každopádně, krásně napsané hodnocení při špatné zkušenosti. Budeme tedy dále zlepšovat služby a snažit se zákazníkům rychleji vyhovět.
I tak přeji mnoho šťastných kilometrů.
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Coprus » 15 zář 2014, 10:22

O.K.Beru-na každou situaci jsou vždy dva pohledy-může se stát. Takže za mne peace....a nápodobně:hodně šťastnějch kilometrů:-)
Coprus

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 11 kvě 2011, 03:53
Skútr / moto: Peugeot Squab
Tuning / úpravy: Variátor Polini High Speed

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod sigi » 15 zář 2014, 12:06

No já zas mám zkušenost jinou,kupoval jsem u Pavla v roce 2013 v unoru myslím intercom F5 sadu něco kolem 10.000kč někdy v létě 2013 mi odešla jedna jednotka a tak jsem za ním zajel,nechAL jsem to na prodejně,ani jsem si snad nevzal žádný papír na to,že jsem to tam nechal vadný kus a za 14 dní mi Pavel volal,že je již nový kus na krámě at se stavím.Tak jsem zase zavolal a kamarád "puppy" mi F5 přivezl v pořádku a ještě jsem na tom trošku vydělal...nebot klasická F5 již nebyla a já dostal nový kus F5xt takže u mě maximální spokojenost...
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod joko » 08 led 2015, 20:56

prosim vas funguje tato firma stale na stejné adrese :?:
Uživatelský avatar
joko

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 356
Registrován: 08 úno 2010, 20:17
Bydliště: praha
Skútr / moto: burgman an 650 2007,uvažuji 2012

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 08 led 2015, 21:20

Ahoj, prozatím funguje a sezónu 2015 bude fungovat..
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod joko » 08 led 2015, 21:24

co to znamena prozatim myslim že jste velká silna firma s velkou prodejnosti tak se musite jen rozširovat vic a vic jen tak dal
Uživatelský avatar
joko

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 356
Registrován: 08 úno 2010, 20:17
Bydliště: praha
Skútr / moto: burgman an 650 2007,uvažuji 2012

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Winterwolf » 19 dub 2016, 10:00

Tak musím Pavla a AB opět pochválit. Včera ráno jsem na TK zjistil ( teda já ne,ale technik) ,že na Leadu co jsem tam dovezl je špatná zadní guma ( rozměr). Dostal jsem samolepku na měsíc a když se vrátím s nápravou ten samý den tak to bude o dost levnější. Takže nastalo obvolávání kdo by měl pneu skladem a mohl přezout a jediný AB měl a i cenově velmi překvapil. Ačkoliv tam měli plno tak mě vzali přednostně. Prošel jsem se po okolí a do 20 minut jsem odjížděl s novou gumou zpět na STK.

Takže ještě jednou Pavle DÍKY :!:

PS: nová lokalita je mi milejší protože to mám blíž 8)
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod josuk » 10 říj 2016, 13:32

bohužel zklamání.. po servisu cca 350 ml oleje v motoru navíc (šel hodně přes měrku takže vypuštěn 60 km po výměně úplně černý) zřejmě asi vypuštění starého se nějak zadrhlo.. no a na faktuře filtr ceny originálu, ve skutečnosti Hiflo 3,5x levnější.. :roll:
Strašně rád bych chválil, nemůžu, k***a chlapi, zlepšete to!
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1411
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a Honda ADV 350
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy

Re: Jake mate zkusenosti s Adventure Bikerem

Příspěvekod Pavel » 11 říj 2016, 14:39

josuk píše:bohužel zklamání.. po servisu cca 350 ml oleje v motoru navíc (šel hodně přes měrku takže vypuštěn 60 km po výměně úplně černý) zřejmě asi vypuštění starého se nějak zadrhlo.. no a na faktuře filtr ceny originálu, ve skutečnosti Hiflo 3,5x levnější.. :roll:
Strašně rád bych chválil, nemůžu, k***a chlapi, zlepšete to!


Zdravím Josuka.
To se mi nějak nezdá, 350ml by muselo přetéct hrdlem a prakticky neni možné to takto přelít, tedy pokud to není Piaggio motor a olej není cítit po benzinu!
Co se týče barvy oleje, tak to s barvou samozřejmě souhlasím, ale není to tím že by tam byl starý olej ponechán, je to tím, že vždy se nový olej rychle zčerná. Neprovádí se totiž výplach motoru, ale výměna! i když se nechá pečlivě olej vykapat, bude nová náplň za chvilku černá!, je sto stejné jako u jakéhokoliv motoru. Bohužel usazeniny jsou prevít!
Filtr až 3x dražší je možné, tyto filtry nám dodává vždy nějaký dodavatel, který je přebalí. Bohužel tyto ceny jsou u nás pevné, nemáme čas porovnávat veškeré ceny s internetem. Pokud má někdo zájem si dodat vlastní díly do opravy, nebráníme se tomu.
Ceny je možné bez problému sdělit před opravou a je na každým, zda opravu chce, nebo nechce. Mimo jiné si můžete ceny vyhledat i na našem e-shopu.
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků