Aprilia SR 50 LC - pokec o tomto stroji

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Příspěvekod Jarda » 30 lis 2007, 21:38

kousek - jen uhersky hradiste
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod MiB » 12 led 2008, 22:37

Zdravím!
Tak jsem si dnes přivezl svého prvního scootera. Je to Aprilia SR 50 z roku 97, má sportovní výfuk HEBO a kit 70ccm od POLINI. Zarazilo mě ale,že má v TP psanou maximální rychlost 50 km/h.
Nevíte,jestli to jde předělat na 45 km/h, případně jakou cestou?
Ještě bych chtěl poradit co zkontrolovat po koupi(olej, rozvody?) a jak správně zazimovat(olej a benzín pryč,nebo nechat v nádrži?)
Předem díky za rady a tipy!
Ukažme světu, že nejsme jen dárci orgánů...
Uživatelský avatar
MiB

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 12 led 2008, 22:21
Bydliště: Libčany u Hradce Králové
Skútr / moto: Gilera Nexus 500

Příspěvekod Jarda » 13 led 2008, 13:58

zkontrolovat vsechny kapaliny - oleje a brzdovou kapalinu hlavne ktera tam ma byt a ne co si tam nekteri davaji za sajrajty.pak se nekteri divi ze jim to nejede jak ma.ja tam daval jenom to co tam ma byt tts od castrolu dela divy s tim motorem.po najeti pres 27 000 km motoricky netknuty a kdyz se vejfuk vypaloval autogenem tak bordelu tam moc nebylo o proti jinym co tam lijou jiny olej.verim tomu, ze kdyz se tam leje co ma tak vydrzi i celkove vse dele.pokud se o to stara jeste jak ma tak to prodlouzi dvojnasob.moje zkusenost.ja ti s tim kitem neporadim, protoze s tim nemam zkusenost.vice bych hledal tam kde se stim zabyvaji nebo v nekterym autorizovanym servise.sice o neco vice zaplatis nez treba v jinym, ale mas jistotu ze to bude vse v poradku.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Předchozí

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 5 návštevníků