Kymco Agility City 125

Diskuze o skútrech většího objemu.

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 13 kvě 2010, 20:19

to lukkas: heeej...tak to gratuluji... :) Agilitka je vazne fajn strojecek...vybiral jsem dlouze...a vybral dobre...zatim to muzu s vaznou tvari tvrdit...mala porizovaci cena, celkem levny servis, dlouhe intervaly, bez problemu jezdi, krasne vypada...i prakticka vec muze byt pekna... s vykonem jsem take spokojeny, sel jsem do ni s tim, ze budu mimo mesto jezdit cestovkou 80 km/h...tak snad budes stejne spokojeny...
Jakou barvu mas?

to Tonio: dej pak vedet...jo?
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod lukkas » 14 kvě 2010, 11:29

mám modro / stříbrnou. Kupoval jsem v AB u Pavla jako skladový kousek se slevou. Pořizoval jsem to jako "racionální" popojíždědlo do města. Po dvou měsících provozu maximální spokojenost ..... tedy nějaké připomínky by byly, ale když si uvědomím, kolik jsem za to zaplatil, tak je poměr cena / výkon vynikající.
lukkas

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 06 dub 2010, 09:55
Skútr / moto: Yamaha N max

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 14 kvě 2010, 20:05

to lukkas: presne tak...pomer value for money je 1A...jen ta bila se mi libi vic...nez ta Tva :lol:

tak sem prip. hod sve dalsi postrehy z provozu...at nepisu stale sam...
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - kamenná šedá

Příspěvekod Tonio » 14 kvě 2010, 20:06

Ahoj Luky,tak barvu mám kamennou šeď,rozhodoval jsem se mezi bílou a šedou nakonec jsem si hodil korunou.Ale obě jsou velice pěkné.Stroj jsem zakoupil v Cargo auto Bohdalov okr.Žďár nad Sázavou bylo to pro mě neblíže kvůli servisu.Koupil jsem ho za obvyklou cenu a dostal jsem k tomu dárek kufr,helmu a nějaké nářadí s lékárnou.Jinak se skůtrem začinám,má skušenost je tak akorát z mládí s Jawama.Sleduju to už dlouho,proto mě to uchvátilo.Původně jsem chtěl jít do čopra,ale tohle mě oslovilo mnohem víc.Ahoj Tonio.
Tonio

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 12 kvě 2010, 20:22
Skútr / moto: agility sity 125 seda

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod lukkas » 14 kvě 2010, 23:02

Musím se pánové přiznat, že ta bílá byla můj favorit, ale na té mojí zase není vidět tolik špína a hlavně rozhodla cena ..... šedo / modrá byla skladová ze showroomu za -5.000Kč, taže bylo rozhodnuto.
lukkas

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 06 dub 2010, 09:55
Skútr / moto: Yamaha N max

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 16 kvě 2010, 16:14

6923 km...po obede jsem vyrazil na pozemek...tz. MB - okolo Jizery na Bakov a dale...a pak mi doslo, ze mam chut jet...pokracoval jsem nasledovne: Mimon - Ceska Lipa - Sosnova - na Dube par zatacek a u Melnika ve smeru Kokorin - Mseno - MB...uff...ten vitr byl sileny, akorat jsem dojel dom...ale ani kapka...

...plexi na spotrebu zadny vliv nema...alespon v mem pripade...stale +/- 3 l/100 km
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod Tonio » 17 kvě 2010, 11:47

Skoušeli jste někdo vyjet uplně celou nádrž natvrdo,aby jste zjistili naprosto přesnou spotřebu? Jinak nebudou nějaké problémy s nastartováním, když mě na cestě dojde benzín a na místě doleju? A na to plexi se už těším Tonio.
Tonio

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 12 kvě 2010, 20:22
Skútr / moto: agility sity 125 seda

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 17 kvě 2010, 17:13

to Tonio: je to karburator...ten to snese...ale nedelal bych to...proc tlacit :?:

ja prvni nadrz dotakoval 5,5 l...prodejce mi dal pry asi 0,5...a tak to +/- vychazi na tech udavanych 6 litranku...ja ovsem jezdim kazdych cca. 150 km na pumpu, aby se mi to lip pocitalo...kdyz Agilitka nema denni pocitadlo...s rezervou vim, ze nikde nezustanu viset...maximalne jsem ujel na nadrz asi 170 km...kdyz jsem jel nekam k Ceske Kamenici a moc neplanoval...ale do nuly to nebylo...
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 kamenná šedá

Příspěvekod Tonio » 18 kvě 2010, 12:00

Taky Vás štve ta zima,to se nedá.Věřím,že s plégem to v tom větru musí být jak na plachetnici.Skoušeli jste už nastavit vzadu tlumiče? já,protože jezdím občas ve dvou,tak jsem je dal do nejtvrdší polohy a je to lepší.Přeci jenom je to 180 kg a není to tak přilepený.Víra v lepší počasí Tonio.

19.5. edit:
Ahoj Sallieri,jak to vypadá s tím plégem,seš s ním spokojenej?Koupil jsi ho přímo od autorizovaného prodejce viděl jsem už levnější,ale vypadá trochu jinak.Já ho mám objednané přímo od Kymca,zatím nepřišlo Tonio.
Naposledy upravil KYBLOS dne 01 črc 2013, 19:57, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Tonio

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 12 kvě 2010, 20:22
Skútr / moto: agility sity 125 seda

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 19 kvě 2010, 19:15

to Tonio: plexi je super...na strankach vyrobce jsem nasel trosku jine...tusim nejaka italska firma http://www.fabbriaccessori.com/Eagility09.htm

Zrovna dnes jsem dojel domu celkem suchy...a to nam tu cely den prsi...jen na helmu mi to lita...ale to neva...v tomhle pocasi je to uzasna vec...a uz si temer nevzpominam na tu silenou montazni anabazi :mrgreen:
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod antilop » 24 kvě 2010, 14:19

Tonio: Tlumiče - já přesně Agility City neznám, ale neliší se podle motoru a nemá 2 tlumiče pro verzi 125 a jen 1 pro verzi 50? Je to asi jedno protože sám mám Super 8 kterej má vždycky 2 tlumiče bez ohledu na motor a mě to naopak se dvěma přijde dost tvrdý a to mám nastaveno na nejměkčí. Je tedy pravda že 180 kg nikdy nevozím, ale když jedu ve dvou tak mám naloženo nějakejch 140 kg a řekl bych, že i tak je to dost tvrdý. Spíš to tak jako dost drncá od silnice ... Možná, že verze co mají 1 tlumič jsou v tomhle přívětivější.
antilop

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 21
Registrován: 09 zář 2009, 13:08
Skútr / moto: Kymco Super 8 50-4T

Re: Kymco Agility City 125 - kamenná šedá

Příspěvekod Tonio » 28 kvě 2010, 20:54

Tak Vás po delší době zdravím.Dnes jsem byl po 500km na prohlídce u doktora ten všechno provedl podle servisky jen jedinej problém byl a stále ještě trvá a to se zásuvkou na nabíjení mobilu,ale hlavně jak zapnu malej cestovní kompresor tak mě vylítne ve předu pojistka pod světlem.Jestli stím máte někdo skušenost tak dejte vědět.Na spáteční cestě jsem si již vezl nové pexi a mohu Sllierimu jenom potvrdit,že je to o mnohem lepší jízda,dokonce mě pod bundou a rukavicema bylo vedro.Agilitka jede dobře protáhl jsem ji něco málo přez 90km a stím plégem v pohodě.Zatím jsem spokojen čau Tonio.
Tonio

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 12 kvě 2010, 20:22
Skútr / moto: agility sity 125 seda

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod renos » 28 kvě 2010, 22:35

Očividně zásuvku přetěžuješ- kolik má kompresor odběr a jakou tam máš pojistku?
Jezdím za: Obrázek 8)
Uživatelský avatar
renos

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 304
Registrován: 17 lis 2009, 18:20
Bydliště: Třinec
Skútr / moto: Honda ANF125i Innova - prodáno
Tuning / úpravy: kufr GIVI, plexi PUIG

Re: Kymco Agility City 125 - kamenná šedá

Příspěvekod Tonio » 29 kvě 2010, 19:47

Kompresor má 6.5A a pojistka tam je 0.8A to je asi hodně,nebo ne? Mě to v servisu totiž řekli,že to mohu používat je to takovej ten malej mini kompresor KH4106 Tonio.
Tonio

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 12 kvě 2010, 20:22
Skútr / moto: agility sity 125 seda

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod renos » 29 kvě 2010, 22:30

0,8A? Tak to máš 8x vyšší odběr než pojistka unese. :shock: Pánové v servisu jsou odborníci. :mrgreen: Tá zásuvka tam je origo, nebo dodělávaná?
Jezdím za: Obrázek 8)
Uživatelský avatar
renos

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 304
Registrován: 17 lis 2009, 18:20
Bydliště: Třinec
Skútr / moto: Honda ANF125i Innova - prodáno
Tuning / úpravy: kufr GIVI, plexi PUIG

PředchozíDalší

Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků