Kymco Agility City 125

Diskuze o skútrech většího objemu.

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 09 říj 2009, 18:27

5518 km...poslednich par nadrzi spotreba nejak poklesla...podivne, lec sympaticke :wink: Za chvili budu asi jezdit jen na vzduch...

Zacina to vypadat na kuklu pod helmu, uz jsem vytahnul i vysoke boty na motku, zacinam zvazovat deku, resp. navleky pres nohavice, ty male chranice na kolena uz mi rano prijdou celkem malo...

19.10. edit:
5547 km...minuly tyden 0 km, tady se to vazne nedalo...takovej masochista zas nejsem...dnes konecne rano nepadala voda (a ani nic zmrzleho)...tak jsem poprve nasadil pod helmu kuklu, nazul vysoke boty a vyrazil...brr...sice jsem se holedbal, ze dokud neni snih...tak budu jezdit...ale ono zazimovani asi neni az tak uplne jen pro hrabenky a silnicni krysy, ze? :lol: No...po dnesku o tom zacnu premyslet...i kdyz nasledujici dny ma byt slusneji...je sice fakt, ze jet pres mesto a koukat na lidi skrabajici auta ma taky neco do sebe...ale stejne...v aute mam hned po vyjezdu z garaze o poznani tepleji...

...btw. Kymkac rano chvilku malicko protestoval, dusil se...ale nez jsem se oblekl, tak uz zas normalne fungoval, jen ty zmrzle plasty trosku vic zneji...

27.10. edit:
5592 km...už jsem si to rozmyslel, zazimování se ještě nekoná, resp. to počasí se rozmyslelo... :) Navíc mé 4kolové vozítko se po návštěvě chalupy rozhodlo už nestartovat...asi ho vyděsil ten sníh...po návratu do nížin a drobné opravě už je zas OK...no jo no...Italové...ty na tu zimu moc nejsou... :lol:
Naposledy upravil KYBLOS dne 01 črc 2013, 19:45, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny příspěvky pod sebou
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod jakattara » 27 říj 2009, 21:31

Mám možnost koupit nějaké díly na Kymco Agility 125 a byl by tam za dobrou cenu i motor,který má najeto cca 7 000km.Neměl by jsi zájem?
Kymco Agility 50 MMC - Nimbus 2000 CBR XX:) ,Kymco Downtown 300i - www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432 ,www.kymco-club.cz
Agilitka - 27 320km, mnou 26 220km
Downtown - 12 300km, mnou 12 300km
Honda CTX700D - 2 200km, mnou 2 200km
Uživatelský avatar
jakattara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 986
Registrován: 21 črc 2009, 07:09
Bydliště: Metancity - Ostrava
Skútr / moto: Kymco Agility 50/4T-CBR Nimbus 2000, Downtown 300i
Tuning / úpravy: ...neblokované CDI Naraku v.2.,Multivar Malossi

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 28 říj 2009, 07:18

to jakattara: děkuji za nabídku...ale ne...můj Kymkáč jezdí zatím zcela bez problémů a jak se znám, tak přes totální spokojenost zas nejpozději přístí rok objevím nějaký "povoz", bez kterého nebudu umět v danou chvíli žít a upgraduju... :lol: Už teď mám těch adeptů mraky...
Navíc hodlám jezdit s každou drobností do servisu, ještě rok a půl jsem v záruce...
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod jakattara » 28 říj 2009, 09:20

Ok,já jen že tam byla cena kolem 1300,-.Sice taky plánuji silnější,ale mám jen padoucha a toho si určitě nechám.Myslím,že je do města vhodnější,než nějaká 300,či 500.Navíc malá dorůstá pomalu do řidičáku a bude ráda,když už nebude závislá na tom,kdo jí kde hodí.Tak pak přeji ten správný výběr.
PS - ten servis schvaluji.Zřejmě je to to nejlepší,co můžeš pro své vozítko udělat.Pak už je jen volba toho správného servisu.Protože,co se týče aut,poznal jsem,že vůbec ten nejdrahší a nejznámější - navíc autorizovaný - servis,nemusí být ten nejlepší.Ale každopádně jsem v něm nechával nejvíc peněz. :wink: .
Kymco Agility 50 MMC - Nimbus 2000 CBR XX:) ,Kymco Downtown 300i - www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432 ,www.kymco-club.cz
Agilitka - 27 320km, mnou 26 220km
Downtown - 12 300km, mnou 12 300km
Honda CTX700D - 2 200km, mnou 2 200km
Uživatelský avatar
jakattara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 986
Registrován: 21 črc 2009, 07:09
Bydliště: Metancity - Ostrava
Skútr / moto: Kymco Agility 50/4T-CBR Nimbus 2000, Downtown 300i
Tuning / úpravy: ...neblokované CDI Naraku v.2.,Multivar Malossi

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 02 lis 2009, 10:17

5636 km...v posledni dobe mi to uz vubec nepribyva...asi starnu a nerad mrznu :lol:

Dnes jsem mrknul na pozemek...40 kilometru pri teplote 3 °C...sice nad nulou...ale stejně brrr...pred ulozenim k zimnimu spanku hodlam jeste dojet na wapku...a pak kompletni ocista a dolesteni v garazi...prehoz, plna nadrz, vyndat baterku...a cekat na jaro...chjo...no ale treba se pocasi jeste umoudri...

22.11. edit:
po dlouhe dobe se hlasim...stav kilometru zustava...a letos uz to menit asi nebudu...v minulych tydnech jsem skutik radne vycistil, naposledy projel, plastiky vylestil konzervacnim a lesticim pripravkem, lakovane dily nalestil do zarive bile, vse prosel a vsechny skvrmny jsou pryc...jak z te reklamy...schazi jen doplnit nadrz (poridil jsem si kvuli tomu malicky kanystricek), nastrikat vsechny ostatni dily konzervacnim sprejem...vyndat baterku a prikryt dekou :wink:

...asi za dva tydny jedu do Praglu kvuli domu...firma ma sidlo nekde na Branicke, tak se stavim v AB kvuli kufriku a nejakym doplnkum...at je pres zimu co delat :D

4.12. edit:
5647 km...vcera jsem byl v AB v Praze...na lakovany kufrik si necham zajit chut a poridim obycejny...

20.2. edit:
...ach ty moje ruce...cestou mezi skrini a garazi jsem ztratil takovou tu podivnou maticku (resp. hranolek se zavitem), ktery drzi kabely u baterky...zbyl mi jen sroubek...tak jsem jeste piloval maticku do spravneho tvaru...a pak uz jen parkrat neuspesne zkousel...a nakonec zavrcel...jee...parada...nechal jsem Kymkace ohrivat skoro hodku, prvnich 20 min nemel prazadnou chut reagovat na plyn...no...vlastne ano - zahltit se a chcipnout...ale pak uz to bylo OK...krasne se zahral...vse funkuje jak ma...jen jsem kousek vyjel pred garaz a zas zpet...k ceste to mam pres par metru se spoustou rozjezdeneho snehu...tak jsem to nechtel hned prvni den sezony slozit... :wink:

28.2. edit:
5700...a mame za sebou prvni letosni destik...chjo...vyberu si to vzdy hned zpocatku...Kymkac jede jak divej...akorat uz neni videt, jak jsem ho pred zimnim spankem lestil :wink:
Naposledy upravil KYBLOS dne 01 črc 2013, 19:49, celkově upraveno 4
Důvod: Sloučeny příspěvky pod sebou
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod wictor » 28 úno 2010, 18:46

Salieri a už si kupoval ten kufr?
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod _Tom_ » 28 úno 2010, 19:11

Moje první letošní projížďka by mohla přijít zítra, hned za čerstva asi i s převozní značkou. Podle mě to nevydržím abych si neudělal aspoň jeden kilometr :)
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 28 úno 2010, 20:25

to Wictor: ke kufru jsem se nejak nedostal...mrknu jeste na vystave...jsem bez nej docela ztracenej...definitivne pujdu do bezneho (bez laku)

to _Tom_: to je bajecna zprava...snehu uz tan u vas tolik neni...tak budes moct ukrajovat prvni kilometry...a plnit svuj sen...ne? Koukam tu a tam tady na foru na diskuzi o PSku...a docela se to tam rozjelo...co?
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod wictor » 28 úno 2010, 20:32

Salieri: no právě, že nemusíš GIVI teď začalo dělat novinku a to: http://www.givi.cz/e-300b-kufr-givi-bil ... 22324.html bohužel je to jen 30l, takže pro mě nepoužitelné. Já čekám na 55l :wink:
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod _Tom_ » 28 úno 2010, 23:48

sallieri píše:to Wictor: ke kufru jsem se nejak nedostal...mrknu jeste na vystave...jsem bez nej docela ztracenej...definitivne pujdu do bezneho (bez laku)

to _Tom_: to je bajecna zprava...snehu uz tan u vas tolik neni...tak budes moct ukrajovat prvni kilometry...a plnit svuj sen...ne? Koukam tu a tam tady na foru na diskuzi o PSku...a docela se to tam rozjelo...co?

jj debata se rozjela, jen koukám jediný člověk dokáže rozhodit spoustu spokojených uživatelů, no nechává mě to v klidu a jsem zvědav na první kilometry. sice jsem cca necelou stovku kilometrů na PSku najel ale přecejen nebyl můj.
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 02 bře 2010, 19:25

to wictor: dekuji...ten vypada dost dobre...30 litru mi staci, jezdil jsem na motorce s 28 litry od Osbe a bylo tu uplne akorat...urcite na nej mrknu...

add 55 litru...to bych uz se asi nerozjel...bych do nej daval mesicni nakup...moje auto ma 160 litru a nikdy jsem ho nezaplnil... :lol:

to _Tom_: nenech se znechutit...presne tak...PSko je urcite uplne uzasnej skutrik...ja osobne jsem na nej taky koukal...hlavne je osvedcenej...a ty tisicovky uzivatelu urcite nenadavaj na kazdem rohu...ne? :wink:

23.3. edit:
...tak jsem dnes vybral kufrik a prodejce se pokousi sehnat plexi, ktere jsem objevil na strankach nemeckeho prodejce Kymca...a konecne snad budu komplet... :D Pokud vse klapne, tak zitra, max. ve ctvrtek objednam...

Osbe Ulisse 37 litrů, top case, vodě a nárazu odolný polypropylen. Pro 1 integrální přilbu nebo 2 jet přilby. Uvolnění z plotny ovládané zevnitř kufru. Plotna PA 28-37 je součástí http://www.osbe.cz/motocentrum/images/osbe_kufry_soubory/Ulisse-Top-Case_b.jpg

plexi na str.3 vlevo dole http://www.kymco.de/fileadmin/user_upload/PDF/zubehoer/KYMCO_ZUBEHOER-ZWEIRAD_0902.pdf

29.3. edit:
...tak...kufr uz je na miste...ale na plexi asi budu potrebovat druhou vejsku :lol: jen jsem na nej koukal...nemel jsem uz dnes chut ho montovat...a moudrej z toho nejsem...uff...

5.4. edit:
...at ziji originalni dily a jejich montaz...nejprve spatny zavit (nechal jsem opravit), pote montaz...a pri prvni projizdce vibrace jako blazen a malicko obrouseny lak na predku kapotaze...demontaz a opakovana montaz o kousek niz a ve vetsim uhlu...a projizdka...dotazeni...a praskly plastovy uchyt...uff...tak nevim...to uz snad muze byt jen rukama... :wink:

takze vse dolu, v sobotu jsem zajel k prodejci a ten bude hledat nahradu...reps. nahradni dily a montaz sverim uz jen jim...nervy mam jen jedny...jinak jizda s tim plexi je o dost pohodlnejsi (pokud pominu vyse uvedene nedostatky, ktere se vyresi "odbornou" montazi :lol: )

22.4. edit:
6142 km...i po tak dlouhem case jsem stale bez plega...lezi mi pod schodama a cekam na nove uchyty...chjo...

zkusenost s kufrem...jen pozitivni...uz jsem do nej narval i dost pres max. nosnost a vse bez potizi...

24.4. edit:
6260 km...za oknem po ranu krasnej den, spousty planu...najednou pecka a vsude cerno..."kufry" v aute a zpatky do sveho bytu...nas pes uz neni nas pes...nebo tak nejak...

1.5. edit:
6504 km...jen jezdim...

7.5. edit:
6572 km...neuveritelne se stalo skutkem, od vcerejska jsou hotove me nove drzaky plega...hurrraaaaaaaaaaaaa :mrgreen:

po zkusenostech s montazi minule to radeji necham odbornikum a v pondeli odpo jim sverim sveho ore...a v utery pry si ho budu moci vyzvednout...u nich to urcite pujde jedna basen...ne jak s mou zrucnosti a nastrojovym vybavenim... :wink:

12.5. edit:
6678 km...uz jsem tomu temer neveril...po vice nez mesicni anabazi je plego na svem miste...parada...rovnou jsem ho vecer pokrtil v radnem lijaku...to uz snad ani nebyl jen dest... :wink:

par fotek - posledni stav:
http://janrezler.rajce.idnes.cz/Moje_vozitka/
Naposledy upravil KYBLOS dne 01 črc 2013, 19:55, celkově upraveno 8
Důvod: Sloučeny příspěvky pod sebou
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod Tonio » 12 kvě 2010, 20:40

Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli to plexi nezvyšuje spotřebu,právě dnes jsem ho také objednal.Na agilitce mám zatím najeto 400km a spotřeba je 3,5litru.Už jsme na ni ve dvou udělali 100km výlet spotřeba kolem 4litru.Zatím spokojenost,doufám že to plexi to ješté umocní.Přeji hezké počasí Tonio.
Tonio

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 12 kvě 2010, 20:22
Skútr / moto: agility sity 125 seda

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 12 kvě 2010, 21:00

to Tonio: no..ke spotrebe se vyjadrovat nemohu...zatim jsem s tim plegem dal tak 60 km...ale palivomer +/- ukazuje stale stejne adekvatne ujete vzdalenosti...zitra povalim na pumpu a pak zacne mereni...osobne vzhledem k velikosti a dosahovanym rychlostem velky rozdil neocekavam...drzim se dlouhodobe okolo 3 l/100 km...pri delsich cestach spis lehce pod...

Dnes jsem si jinak udelal radost...prodejce mi dovezl novou letni helmu...puvodne jsem chtel bilou Osbe Retro...ale skoncil jsem u Osbe Custom - skopek v matne cerne barve...prirozeny omezovac rychlosti do "spareneho" mesta... :lol:

13.5. edit:
6780km...

to Tonio: a jeste jednou na tema spotreba...dnes prvni cerpani po montazi...s plegem dohromady neco pres 100 km z najizdenych 150 km/nadrz...a nedostal jsem tam vic nez 4 litry...takze 2.66 l/100 km...je to divne...ale jako by to slo spis dolu...nez nahoru...budu sledovat dale...
Naposledy upravil KYBLOS dne 01 črc 2013, 19:56, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod lukkas » 13 kvě 2010, 18:27

Ahoj Sallieri, tak už delší dobu pozoruji tvoje zkušenosti s Agilitkou a nakonec jsem také neodolal a už mám najeto cca prvních 1.000km. Doufám že bude tak dobře sloužit, jako ta tvoje :)
lukkas

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 06 dub 2010, 09:55
Skútr / moto: Yamaha N max

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod Tonio » 13 kvě 2010, 20:02

Tak to jsem překvapenej spotřebou s plégem,ale možná je tam lepší aerodinamica.Příští týden mam první prohlídku,tak mě ho tam hned namontují,sám jsem zvědav.Tonio.
Tonio

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 12 kvě 2010, 20:22
Skútr / moto: agility sity 125 seda

PředchozíDalší

Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků