Je tu nějaký Klatovák na maxíku?

Kluby a spolky ze západních čech.

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Luboš Voral » 04 bře 2012, 20:38

Nejedete někdo do Brna na výstavu,a jestli by bylo 1 místo?Rád se podělím na nákladech.
BMW K1200LT
Uživatelský avatar
Luboš Voral

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 360
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Velhartice
Skútr / moto: CPI Oliver CITY,válečky 52g, červené pružinky,černá přítl. pružina,ladˇák,HondaNV650 Deauville
Tuning / úpravy: CPI Oliver City:válečky 52g,červ

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Miroslav Sedlmaier » 05 bře 2012, 09:00

Tak sobota nám vyšla úplně parádně. Jen Pavel měl trochu smůlu a doufám, že už má stroj v pohodě a nic víc se nestalo. Miky s Mílou dorazili na místo setkání, kde čekal už i Franta na LT. Návrat domů proběhl až po 20h s nájezdem lehce přes 200km :twisted:

Ve čtvrtek k dnešnímu dni hlasí nejhorší počasí a tak pevně doufám, že to nějak pude bo se moc těšim, ale vzhledem k faktu, že výstrava bude pro mě hlavně výlet na motce a setkání s kámošema, tak v nepřízni počasí výlet autem určitě neplánuju. Raději si nechám drobné na nějakej moto výlet bo jak už jsem nejednou pasal tak znova podotýkám, že ani jedna výstava dle mého nestojí za návštěvu, jde li člověku o to něco vidět vzhledem k nákladům z našich končin :roll:
Uživatelský avatar
Miroslav Sedlmaier

1000+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 1015
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klatovy
Skútr / moto: Klatovy 776 026 101, Burgman 650E K8+B 400 K5 dříve Foresight 250,Pantheon 125

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Luboš Voral » 05 bře 2012, 12:13

JJ bylo to moc pěkný i když jsem se musel odpojit o něco dříve,ale počasí a partička byla super.Škoda že Pavlík musel se vrátit,ale hlavně že vpořádku dojel.Díky všem za sobotu.
BMW K1200LT
Uživatelský avatar
Luboš Voral

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 360
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Velhartice
Skútr / moto: CPI Oliver CITY,válečky 52g, červené pružinky,černá přítl. pružina,ladˇák,HondaNV650 Deauville
Tuning / úpravy: CPI Oliver City:válečky 52g,červ

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Luboš Voral » 08 bře 2012, 22:39

Tak jsem se dneska vrátil z /rahy a ikdyž tam toho moc nebylo tak atmosféra apár kamarádů co jsem potkal bylo moc příjemné.Líbylo se mi to moc a už se těším až si pojedu pro novou Suzuki.
BMW K1200LT
Uživatelský avatar
Luboš Voral

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 360
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Velhartice
Skútr / moto: CPI Oliver CITY,válečky 52g, červené pružinky,černá přítl. pružina,ladˇák,HondaNV650 Deauville
Tuning / úpravy: CPI Oliver City:válečky 52g,červ

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod quicksilver.xx » 08 bře 2012, 23:12

Luboši, konečně si dostal rozum... SUZUKI :mrgreen: :mrgreen: :!: :!:
Honda VFR800X Crossrunner
Uživatelský avatar
quicksilver.xx

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 332
Registrován: 01 kvě 2010, 21:51
Bydliště: Klatovy
Skútr / moto: Burgman 650 K8 Executive
Tuning / úpravy: Garmin Zumo 550, Starcom1 Digital + PMR, Givi Maxia,

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Miroslav Sedlmaier » 09 bře 2012, 11:27

Tak za mě Prahu nemá cenu ani známkovat. Čekal jsem hudl, ale takovou zoufalost opravdu ne. Máte li zájem o větnamské spodní prádlo, autíčka na dálkové ovládání, číštění bot, shoping lepidla a jiné cetky tak si to bezvadně užijete :lol:
Jako správnej motorkář jsem jel na motorce jak už jsem tady nejedenkrát psal. Ocenil jsem kompletní komfort a vyhřívání co mám a tak mi ani cesta se sněžením na dálnici nedělala problem a počasí nemělo šanci mi ji znechutit :wink: v Praze jsem si užil fajn společnost, podíval do BMW Invelt, poseděl a vyrazil dom. Spáteční cesta byla už za odměnu na suché silnici i sluníčko sem tam udělalo kuk :D motorka si myslim, že nikdy nebyla zajetá jako včera a tak jsem ji ještě celou večer umyl a vylešti jako by nikde nebyla :wink:
Sobota má bejt ještě parádní a tak plán je jasnej :D rrrrrrrrrrm brrrrrrrrm
Uživatelský avatar
Miroslav Sedlmaier

1000+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 1015
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klatovy
Skútr / moto: Klatovy 776 026 101, Burgman 650E K8+B 400 K5 dříve Foresight 250,Pantheon 125

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Luboš Voral » 10 bře 2012, 11:51

Tak na příští týden hlásí konečně zase luxus počasí atak by jsme se mohly po delší době sejít na ořích v soběticích.Akorát jsem mluvil s Mírou z Chudenic a Pavlíkem tak by jim vyhovovali spíše čtvrtky atak to sem dávám jak jsem jim slíbyl a myslím že to určitě nebude problém pro ostatní a jestli tak sem napište.Jinak ve čtvrtek 15.3. opět mezi 17.30-18.00 hoďkou v motorestu.Moc se těším.
BMW K1200LT
Uživatelský avatar
Luboš Voral

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 360
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Velhartice
Skútr / moto: CPI Oliver CITY,válečky 52g, červené pružinky,černá přítl. pružina,ladˇák,HondaNV650 Deauville
Tuning / úpravy: CPI Oliver City:válečky 52g,červ

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Miroslav Sedlmaier » 10 bře 2012, 12:14

No je škoda že tradice se neplánovaně mění, ale když jste se dohodli tak to respektuju tzn, že čtvrtky každopádně dávat nebudu. Minulej rok nebyla jediná středa, kde jsem osobně nebyl a to jako jedinej z Vás. Kdo chtěl vyrazit tak věděl, že já tam budu.Kdo by chtěl tak mi může brnknout bo já si ve středu vyjedu pravidelně klidně cournout na Marlenku sám tak jak to bylo zavedené jen s malou změnou, že asi pojedu sám a tudíš se nebudu nikde stavět pro druhé. Je to prostředek týdne a vzhledem k faktu že už pátky často vyjíždim, tak čtvrtky mám dost nabité nejen přípravou v práci, ale i doma. Co naděláme bo jedinej nepřítel plánování je realita :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Miroslav Sedlmaier

1000+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 1015
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klatovy
Skútr / moto: Klatovy 776 026 101, Burgman 650E K8+B 400 K5 dříve Foresight 250,Pantheon 125

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Luboš Voral » 10 bře 2012, 12:58

Míro nebylo to nikdy o marlence to z toho vyplinulo ale bylo to osetkání s kamarády!!!Samozřejmě že to člověk respektuje ajestli je to rozkaz? Myslím že je to spíše o domluvě mezi kamarády a přispůsobit se všem aby jsme se mohly scházet v co největším počtu .Nevěděl jsem že jeden den nadělá takové zle.
BMW K1200LT
Uživatelský avatar
Luboš Voral

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 360
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Velhartice
Skútr / moto: CPI Oliver CITY,válečky 52g, červené pružinky,černá přítl. pružina,ladˇák,HondaNV650 Deauville
Tuning / úpravy: CPI Oliver City:válečky 52g,červ

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod willis.kt » 11 bře 2012, 16:47

Čus .tak sem se konečně taky regnul.Bože co tu řešíte? středy, čtvrtky?Dyt je to jedno,bud někdo může nebo nemůže.vždycky bude někdo kdo nepřijede,at je to jeden nebo druhej.Já osobně nejezdil,kvůli marlence,ale spíš pokecat s kámošema a trochu se povozit v bandě.o nic jinýho nejde a je celkem jedno ,kdy to bude.Patřím mezi ty kteří nemaj pravidelně čas se zůčastnit,tak když nemůžu tak nejedu a je jedno co je za den.
willis.kt

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 11 bře 2012, 16:39

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod stumbauer » 11 bře 2012, 18:00

Ahojda všem, hlásím návrat od Slovenských bratrů, po cestě jsem potkal mnoho motorek a tak se musím tento týden posnažit, abych taky konečně mohl vyjet :-)
Míro možná stačilo naspat, že se ti hodí více ta středa......... ani já ani Míra z Chudenic jsme rozhodně nepatřili mezi ty pravidelné jezdce (já doufám, že letos to bude trochu lepší :-)) tak proto by měl den zůstat podle vás, pravidelnějších účastníků. Bylo to pouze vzneseno jako dotaz. Od toho to tu je :-)
Já osobně musím říci, že se mi docela i líbili ty loňský neděle :wink: tak třeba se nám k té středě nějaká letos taky povede.
HOWK :twisted:
BMW R 1200 RT
Uživatelský avatar
stumbauer

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 454
Registrován: 24 kvě 2010, 19:38
Bydliště: Klatovy
Skútr / moto: BMW R1200RT, Piaggio Beverly 500 (prodán)
Tuning / úpravy: Zatím nic, připravuji Sound :-)

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Miroslav Sedlmaier » 12 bře 2012, 08:42

Každopádně to beru jako diskuzi a každej má nějakej názor a nikdo z nás nemá patent na rozuma tudíš ani o sobě si to nemyslim. Kolikrát se lidi nedomluví v rodině na tož tady :lol:
Jde mi o to, že rok budujeme tradici, kterou jsme okoukali od kluků tady s fora jak se scházejí na Strahově. Středa je prostředek týdne a dle mého dává smysl, že i Strahov je ve středu. Už v zimě vzniknul posun na úterý bo Mirda ve středu hraje bowling a stejně posun neměl vůbec smysl, za což on ale díky práci nemohl, měl by pak logiku posun na čtvrtek??? Rok všichni mlčí, na srazech během zimi nikdo nic a najednou je pro některé středa nevhodná. To pak někdo může říct, že by raději úterý,nebo pátek :lol:
Dost lidí nadává, že zaběhlé a funkční věci se v téhle zemi nesmyslně mění a dělají nepochopitelně jinak. A o co se tady snažíme teď? Není to trochu podobné? Někdo napíše, co to tady řešíme za kraviny, ale dnes změníme den, pak čas, místo...... a ? Asi z toho důvodu stojim na straně TRADICE a zavedené jistoty nic víc v tom neni. Každopádně jsem člověk co ctí názor druhejch a jak se domluvíte tak to bude. Znam spoustu dobrejch věcí, které se na forech v neprospěch věci doj......... a nerad bych viděl něco podobného tady. Mužskou ješitnost stranou v danou chvíli, prosím :!:

Jinak Pavle já nemám problem vyrazit i v neděli, nebo jinej den kdy se domluvíme předem na nějakej výlet a budu jedině rád.
V sobotu jsem otestoval s kamarádem vítečnou cukrárnu v Nepomuku na náměstí, kde se teda díky kamenému podkladu otřesně jede a ještě hůře s motorkou parkuje. Doporučuju chodník u cukrárny. Pak sem se sešel s Frantou v Rokycanech na krátkej pokec ze kterého byla jako vždy najednou tma :lol: bezvadnej noční přesun večerní Plzní a courec dom s návratem po 20h. Najeto voňavích 200km :oops: letos si odškrtávam první tisícovku :D a vzhledem k výhledu počasí to rychle poroste
Naposledy upravil KYBLOS dne 24 bře 2013, 20:53, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Uživatelský avatar
Miroslav Sedlmaier

1000+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 1015
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klatovy
Skútr / moto: Klatovy 776 026 101, Burgman 650E K8+B 400 K5 dříve Foresight 250,Pantheon 125

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Miroslav Sedlmaier » 12 bře 2012, 09:23

A ještě bych tady rád vysvětlil několikrát zmíněnou Marlenku. Vzhledem ke špatnému pochopení, nebo mé neobratnosti se vyjádřit tak uvádím na pravou míru, že Marlenka je příklad nebo li obrazně řečeno. Jezdilo se na ni bo to je kousek a právě to bylo hlavně o tlachání, neboť je zde možnost posedět venku a je to trasou výhodné pro lidi co musí bejt zavčasu doma. A tím nemyslím sebe, bo já jsem kolikrát doprovodil kus ještě Mirdu a jel se někam cournout sám. Osobně vidím středu taky o setkání a nepočítam, že zde budu honit km. Myslim, že 24tis za minulou sezonu nemám ze středečních výletů :lol:
Uživatelský avatar
Miroslav Sedlmaier

1000+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 1015
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Klatovy
Skútr / moto: Klatovy 776 026 101, Burgman 650E K8+B 400 K5 dříve Foresight 250,Pantheon 125

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod Luboš Voral » 12 bře 2012, 09:34

To máš teda pravdu že marlenka byla o setkání atak jsem myslel ite¨n čtvrtek jen o setkání a né o podrážení.Šlo jen oto aby jsme se setkávali v co největším počtu!To je ode mne vše a už se k tomu nebudu vyjadřovat.Já mohu kdykoli to víte že jsem jezdil .Takže si akorát přečtu kdy a přijedu. A je fakt že se nikdo ani neozval a akorát jak to vypad¨á s evšichni pobavily atak to má být. :D Ve středu samozřejmě přijedu a uvidíme kdo ještě.
BMW K1200LT
Uživatelský avatar
Luboš Voral

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 360
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Velhartice
Skútr / moto: CPI Oliver CITY,válečky 52g, červené pružinky,černá přítl. pružina,ladˇák,HondaNV650 Deauville
Tuning / úpravy: CPI Oliver City:válečky 52g,červ

Re: Je tady nějakej KLATOVÁK na maxíku?

Příspěvekod willis.kt » 12 bře 2012, 17:48

Čus braši.já už svoje xtéčko vytah hned s prvním trochu teplejším a hezkým dnem. Pokud jde o středu tak bych se rád zůčastnil.Jen nebudu nic slibovat ,bo moje práce a počasí jsou něco co jde mimo mě,ale to nejsem jedinej.Takže se těšim a snad popřeje i počasí.
willis.kt

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 11 bře 2012, 16:39

PředchozíDalší

Zpět na Západní čechy

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník