Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Diskuze o čemkoli.

Re: Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Příspěvekod Vratas » 22 lis 2013, 12:41

Kdy půjdeš do RGH, budeš čekat na záruční dobu, až vyprší ?? :mrgreen: :mrgreen:
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Příspěvekod Mr.Voza » 22 lis 2013, 14:54

Co je RGH? To je nějaká úprava, která umožňuje hrát pálený hry? Něco jako bejval čip do PlayStationu? Jestli jo, tak to neplánuju. Chci to nechat jak to je. Maximálně v budoucnu dokoupím ještě jeden gamepad a taky HDD, když ty základní 4GB nebudou stačit a bude mě štvát pomalej loading. Nechci k tomu mít desítky her, jak jsem měl kdysi k PSX a k PS2 - na to už není čas, abych u toho seděl od rána do večera. Manželce postačí těch pár her na Kinect a já jsem si koupil tu Forzu 4, když už bude doma novej výkonnej HW, tak ať z toho taky něco mám :lol: a ještě bych chtěl pro sebe nějaký ty motorky, když se najdou nějaký zábavný (SBK a MotoGP mě podle recenzí nepřesvědčilo, že bych je měl koupit). Děti zatím nejsou a až budou, tak než budou tak velký, aby je tohle bavilo, tak už budou zase o 2 generace novější konzole a Xku360 se budou akorát tak smát :lol: Vždť už teď je X360 výchozí model a čeká se na Xbox ONE a PS4 od Sony (nevím, jestli už dokonce nevyšly - nesleduju to). Navíc už hry na X360 stojej pár korun, a i kdybych koupil 1 origo hru měsíčně (což určitě tolik her kupovat nebudu) tak mě to finančně nezrujnuje.

Nějaký ty motorky někdo nevíte, jak jsem psal v předchozím příspěvku?
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Příspěvekod Vratas » 22 lis 2013, 15:31

RGH je v podstatě hack, který umožní zazálohovat obraz disku hry na interní HDD nebo dále možnost připojit externí HDD nebo flashku a z toho načítat obrazy her. Tudíž v podstatě jakoby pálené hry, ale osobně se mi to zamlouvá z důvodu rychlejšího načítání a nepoškozování originálních médií. Stejně jsem to v podstatě udělal na PC, když jsem sehnal sběratelskou edici STALKER a nechtěl ničit nosiče, které při každém načtení hry mechanika roztáčí zbytečně a také to dlouho trvá. Takže mám obrazy disků, emulační SW a originálky odpočívají v bezpečném prostoru :D
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Příspěvekod Mr.Voza » 22 lis 2013, 15:58

A když to mám takhle origo, jak je to koupený nový bez žádnýho RGH a jinejch vylomenin, a dokoupím k tomu interní HDD, budu pak moct hru z origo DVD nainstalovat na ten HDD, aby mě to pak rychlejc loadovalo? Že by se origo DVD jenom vložilo do Xboxu pro spuštění hry, Xbox by si ho "očuchal", jestli je to origo a zbytek dat by načítal z HDD kvůli rychlejšímu loadingu? Takhle nějak jsem si to představoval. Nebo to jde jenom s tím RGH?
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Příspěvekod Vratas » 22 lis 2013, 16:23

Jo, to očuchání půjde také. Jen si nepamatuju, jestli si ho na chvilku roztočí nebo jen čuchne a spustí.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Příspěvekod Mr.Voza » 22 lis 2013, 18:24

To si urcire placku roztoci, jinak by ji neprecet a nemoch by zjistit jestli je to origo. Slo me hlavne o to, jestli to jde i bez toho RGH zkopirovat na HDD, aby to pak nacitalo rychlejc nez z DVD. Jeste jsem Xbox zapnutej nemel, tak nevim jak to dlouho kterou hru louduje - klidne je mozny, ze to tak hrozny nebude a ze ani HDD kupovat nebudu. To se uvidi casem. Kdyztak je ale dobry vedet, ze ta moznost dokoupeni HDD je a ze se daj pak hry instalovat na HDD i bez toho RGH. Podle toho, co jsi psal jsem se trochu lek, ze je toRGH k tomu potreba.

Co nejakou hru s motorkama, jak jsem psal vejs? Neznas? Zadnou na tom nehrajes? Nebo nekdonjinej tady?

Sorry za chybi, pisu z mibilu.
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Příspěvekod Vratas » 22 lis 2013, 18:38

Napadá mě Moto GP a třeba ještě MX vs ATV Reflex. Já jsem Xbox měl před dvěma lety, ale možná si ho zase koupím, protože mě to začalo zase lákat a cena je opravdu pěkná.

Jinak dobře se hledá, když zadáš vyhledat závodní hry na Xbox a tak. Pak to hledá právě všechny závodní hry auto i moto.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Příspěvekod Mr.Voza » 22 lis 2013, 22:19

Jó, to já vím, jak si vyhledat závodní hry. Takhle jsem si to přesně vyfiltorval - závodní hry na Xbox 360:
http://games.tiscali.cz/katalog/xbox-36 ... ort=rating
Ale jsou to všechno jenom normální okruhovky se závoďákama - nemastný, neslaný, tuctový. Jako to MotoGP - na to jsem právě koukal a podle recenze mě to moc nezaujalo: http://games.tiscali.cz/recenze/motogp-13-recenze-63449
Na to MX vs ATV Reflex jsem taky koukal. ale spíš jsem myslel nějaký silniční závody... i když tohle by nemuselo bejt taky špatný... jenže u toho nemaj žádný hodnocení ani recenze: http://games.tiscali.cz/mx-vs-atv-reflex-13056
Ty tu hru znáš? Měl jsi jí, nebo jsi jí aspoň hrál?

edit: Teď ještě koukám, že o 2 roky novější je MX vs ATV Alive, ale třeba tady ho moc nevychválili: http://www.eurogamer.cz/articles/mx-vs- ... ve-recenze prý není lepší, než starší MX vs ATV Reflex.
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: Xbox 360 + Kinect - máte někdo zkušenost?

Příspěvekod thomadtom » 11 kvě 2020, 05:11

O Xbox 360 + Kinect é um bom jogo para celulares, eu jogo todos os dias e estou empolgado, jogava em https://androidrub.com e me sinto ótimo.
thomadtom

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 11 kvě 2020, 05:08
Skútr / moto: yamaha

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron