SUZAMOTO Praha 6 končí !

Diskuze o čemkoli.

Re: SUZAMOTO Praha 6 KONČÍ

Příspěvekod Pavel » 27 pro 2010, 16:46

Jojo, hefty jsem neřešil a máš samozřejmě pravdu, ale není nic neobvyklého taková střelba, sice je to brutální, ale dĚje se to. Dnes bohužel platí že nejdál dojdeš s voráchlostí a drzostí, třeba mu stačí prodat jedny a vyvařit bůra, prostě tě chtěl jen tak trochu vodrbat a třebas mu tO na někom i vyšlo a pak si řekne, nač prodávat Troje se ziskem 1500,- když nadělím jedny za 5000,-? Chápeš? Kdo to nechápe ať si zvyká páč to se mu děje dnes a denně a ne jen při heftech. Je to minimálně hnus, ale nenaděláš nic, prostě až zase narazíš na zlatokopa, podívej se mu upřeně do očí a zařvi - ty zloději zlodějská, ty mě tady budeš vokrádat jak ňákýho parchanta? Musejí to ale slyšet i zákazníci kolem aby to mělo účinek, jo a ten prodavač nesmí bejt namakanej abys nedostal po tlamě :mrgreen:
Jasně dělám si pr..l, ale bohužel doba je taková a i takové sviňárny se dějí...
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: SUZAMOTO Praha 6 KONČÍ

Příspěvekod BG650 » 27 pro 2010, 19:13

Pár věcí jsem u nich koupil. Dodací lhůty v pohodě, o cenách se tady psalo dost...rybář taky čeká, až se ryba chytí :lol:. A jim prostě ty ryby přestaly brát,no :wink:. Jednou jsem po nich chtěl sehnat barvu na opravu. Pan Vítek se dušoval, že ta barva neexistuje ale mají prý zázračného lakýru. Ten prý mi zrdcátko nastříká za bratru pouhých 1000 českých. Jsem mírné povahy a tak jsem poděkoval, popojel o kousek dál a ejhle. Na Bělohorské v barvách mě řekli, že to je pitomost a barva existovat musí, když se to s ní vyrábí. Vytáhli vzorkovník Suzuki a ještě dali vybrat jestli to chci ve vodě nebo v rozpouštědle. Nevím, proč by měl takový dealer fungovat, to už není jen zlodějna ale pěkné oblbování lidí.
Uživatelský avatar
BG650

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 402
Registrován: 27 lis 2007, 17:57
Bydliště: Lety u Dobřichovic
Skútr / moto: B 650, X9 250,ČZ 175,KLR 600 602371312

Re: SUZAMOTO Praha 6 KONČÍ

Příspěvekod DARIUS » 27 pro 2010, 21:45

doba je zlá a jak píše Pavel každej at si to vyskouší sám a bude rád že po první sezoně nezačne brát prášky :D Jo a Motoprestige tam asi taky dlouho nebude :evil: :evil: ale to se brzo dozvíte :evil:
Uživatelský avatar
DARIUS

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 13 kvě 2009, 22:12
Bydliště: BRNO
Skútr / moto: benelli adiva 150
Tuning / úpravy: cafe-racer

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: valsidalxam a 7 návštevníků