ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Diskuze o čemkoli.

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod patrik.j » 10 led 2012, 05:44

U mě jednoznačně vítězí Camel. Marlboro taky není špatný, taková méně výrazná chuť. Z ovocných apod. mi jde Vanilka a Cola.

Píšu to proto, že Camel je všeobecně velice oblíbený. A pro mě je to ideální náhrada za cigára - k pivu, ke kávě atd.
Obrázek
Uživatelský avatar
patrik.j

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 42
Registrován: 02 lis 2010, 21:02
Bydliště: Kyjov
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650 Executive

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod KarolinaSt » 10 led 2012, 07:31

A není to náhodou stejný svinstvo jaky cigarety? Jako představa, že budu kouřit v posteli u televize je pěkná, ale abych pak nekouřila ještě víc.
KarolinaSt

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 29 lis 2011, 04:10
Bydliště: Brno

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod KYBLOS » 10 led 2012, 09:46

Není to stejný svinstvo jako cigarety. Stačí si o tom něco přečíst. Neobsahuje to detet, takže to neza.... plíce. Neobtěžuje to ostatní smradem apod. Nehoří to, takže s tím nepodpálíš barák a to jestli to budeš kouřit málo, nebo hodně a kde přesně, je jen na tom kdo si to pořídil. 8)
Naposledy upravil KYBLOS dne 10 led 2012, 15:48, celkově upraveno 1
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod Luca_69 » 10 led 2012, 09:58

Ale tahat musíš jak magor a je to těžký do ruky... prostě to není cigáro. Ale je fakt že já už nekouřím 4 roky a tohle jsem jen prubnul a hned zahodil..
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 10 led 2012, 10:25

KarolinaSt píše:A není to náhodou stejný svinstvo jaky cigarety? Jako představa, že budu kouřit v posteli u televize je pěkná, ale abych pak nekouřila ještě víc.


elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod KYBLOS » 10 led 2012, 14:57

Luca_69: Ano, musíš tahat jak magor, pokud koupíš ten levnej shit co jsem popsal jako svůj první omyl :roll: Tam sem tahal takovou silou, že sem si myslel, že i tu baterku vcucnu a vůbec sem necítil po tomto heroickém výkonu, že jsem něco natáhl. Žádná chuť a žádná síla, přitom na náhr. filtrech bylo napsáno High. To by mě zajímalo jak by táhlo nějaký low :roll: U toho sem řekl mámě: Tohle zahoď. No ale pak sem koupil eGo-W a to je úplně o ničem. Silou netaháš. Zmáčkneš tlačítko, potáhneš úplně jemně jako u cigára a tam sem taky zvolil high, ale to je vážně high. Říkám, že sem po prvním potáhnutí málem začal kuckat :mrgreen: Taky nekouřím několik let a tohle byla fakt pecka. Je to o trošku těžší do ruky, ale to je pouze o zvyku. Dal sem sem odkazy jak na aušus, tak na eGo-W a to je vážně jako srovnávat Trabanta s pětkovým Baworákem. Jen pro takový srovnání :lol: Ten aušus je opravdu jen velmi levná a silně nefunkční náhrada.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod koudáček » 10 led 2012, 17:03

Tak dneska mně to přišlo,mám obědnané ego-t,ale nějak se mu ke mně nechce ještě nepřišlo stejně jsme ze synátorem domluveni,že se o baterky podělíme tak jsem se v neděli naštval a objednal ego-w jenom baterku a cartmizéry 510 X2 dual coil aby se mně pro začátek do něj vešlo dost liqidu jo jinak baterka je 1100mAh at už to něco vydrží jsem dost silnej kuřák tak at mně to v práci neklekne chci to zkusit natvrdo bez zapálení cigára doufám,že to vydržím.Ty sladky věci zatím nezkouším od synátora jsem mněl jahodu a to jsem si připadal jak na zahrádce v záhonu jahod je to fakt hodně aromatický na to chlapy pozor dobře si rozmyslete co máte rádi ze sladkých věcí protože to je fakt nářez.Já jsem si koupil klasiku tabák od firmy liqua 18mlg po prvních několika šlucích jsem myslel,že mně to utrhne plíce bylo to jako bych šlukoval doutník,ale pravou kubu je to pořádná šleha dalěí objednávku jdu do slabšího liqidu,protože toto je fakt silný jinak ,když taháte tak v tom praští jako v kamnech protože používám na poprvé cartomizér a ten je z vatičkou ten kdo bude používat tankomizéry tak v tom praštět asi nebude,ale tady v tomto praští jako když čerstvě podpálíš v krbu jak ten liqid teče na tu rozžhavenou spirálku jsem se nějak rozkecal zkrátka zatím jsem z toho unešený funguje to perfektně a šmak je taky dobrý i když trochu jiný než klasika cigáro,ale tady to bude asi o zvyku no nic mnějte se hezky jdu zase pálit.
koudáček

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 16 črc 2010, 19:20
Skútr / moto: X-MAX 125,KYMCO PEOPLE GTI,APRILIA ATLANTIK 125

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod RHON » 10 led 2012, 22:31

eGo - W 1100mAh je doma - čudím ho od 16:00 a zatím žádná chuť na cigáro, chtěl jsem před manželkou zamachrovat, jak to umím a potáhnul jsem zprudka až mi liquid vytekl na jazyk - fuj to je humus jinak pecka. Hulím Camel a manželka jede v karamelu oboje 18mg, ale docela mě to škrábe v krku a manželku taky, takže asi zkusíme ještě 12 mg, protože jsme kouřili oba dva lehké cigarety 15/ denně na osobu. Jinak mě to hulí jako obyč cígo, ale manželka zatím tahá nějak divně - malá kouřivost. Když zkusím to její hulí normálně, ikdyž o trochu méně než Camel liquid. Ještě uvidíme jak dlouho vydrží baterie. Docela jsme se u toho i nasmáli. Už chci vidět v práci kolegyně, jak puknou závistí, až mě uvidí hulit a oni nebudou moci :mrgreen:
EX: Rhon 50/2T, Honda Lead SCV 100, Piaggio Typhoon 125/2T, CBC Grace 125, Piaggio Beverly 125, Honda Forza 125
Uživatelský avatar
RHON

750+
 
Reputace: 21
Příspěvky: 791
Registrován: 02 čer 2010, 21:18
Bydliště: Litoměřice/Ústecký kraj
Skútr / moto: Honda Forza 125
Tuning / úpravy: Série

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod Vargas » 11 led 2012, 17:10

Ahoj... Tak já jsem se rozhodl to také zkusit a to konkrétně tuhletu http://www.ecigareta-marion.cz/marion/e ... NGLE-Cerna
Obědnal jsem si k tomu 30 ml lahvičku na doplnění s příchutí camelky za 369 Kč
Tak jsem zvědavej :roll:
Jednou sám vidět je lepší, než stokrát slyšet....
------
Řekni mi a já zapomenu.
Ukaž mi a já si zapamatuji.
Nech mne to dělat, a já pochopím...
-----------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
Vargas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 371
Registrován: 26 bře 2011, 12:17
Bydliště: Čáslav, okres Kutná Hora, Středočeský kraj
Skútr / moto: zatím bez skútra
Tuning / úpravy: bez tuningu

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 11 led 2012, 19:49

elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod Vargas » 11 led 2012, 20:46

u nás v práci to začneme uzivat tri včetně mě. v neděli to budu mít. tak uz začne jiná éra kouření. jen jsem zvědavéj jak dlouho ta sranda vydrzi?
je to někde v kolíně a kolegyně tam pro to pojede.
Jednou sám vidět je lepší, než stokrát slyšet....
------
Řekni mi a já zapomenu.
Ukaž mi a já si zapamatuji.
Nech mne to dělat, a já pochopím...
-----------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
Vargas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 371
Registrován: 26 bře 2011, 12:17
Bydliště: Čáslav, okres Kutná Hora, Středočeský kraj
Skútr / moto: zatím bez skútra
Tuning / úpravy: bez tuningu

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 11 led 2012, 20:54

Sice nejsem z Kolína ,ale bude to taty- http://www.ecigareta-marion.cz/marion/6 ... R/34-Kolin
ALE TAM JE DRAAAAHO...TAM BYCH TO NEBRAL.. :mrgreen:
elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod Vargas » 11 led 2012, 21:21

tak mě ta cigara stojí 990 kč. k tomu dostanu nabíječku, manuál Pouzdro a 2x plnej tank. dále jsem si priobjednal 30 ml liquid stredne nikotynu camel za 369 kc. za postovny nedam nic.
Jednou sám vidět je lepší, než stokrát slyšet....
------
Řekni mi a já zapomenu.
Ukaž mi a já si zapamatuji.
Nech mne to dělat, a já pochopím...
-----------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
Vargas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 371
Registrován: 26 bře 2011, 12:17
Bydliště: Čáslav, okres Kutná Hora, Středočeský kraj
Skútr / moto: zatím bez skútra
Tuning / úpravy: bez tuningu

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod RHON » 11 led 2012, 23:54

Jen dobře, že do toho jdeš. Měl si možná objednat 3 druhy po 10ml třeba. Nemusí Ti to chutnat, ale mám taky camel 18mg PG - jinak dnes celý den bez obyčejné cigarety. Teď si vybírám co budu hulit dále, určitě to bude 12 mg, nebo 6mg a namíchám s 18 mg - takových příchutí :shock: manželka jede v karamelu a já si ho tajně přimíchal do mého camelu a musím říct, že mi šmakuje :D
EX: Rhon 50/2T, Honda Lead SCV 100, Piaggio Typhoon 125/2T, CBC Grace 125, Piaggio Beverly 125, Honda Forza 125
Uživatelský avatar
RHON

750+
 
Reputace: 21
Příspěvky: 791
Registrován: 02 čer 2010, 21:18
Bydliště: Litoměřice/Ústecký kraj
Skútr / moto: Honda Forza 125
Tuning / úpravy: Série

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod Vargas » 12 led 2012, 06:48

tak chlapci po přečtení prispevku na fóru svět e cigaret jsem se rozhodl uz na 100% ze pujdu do té eGo-W. takze Poradte mám vzít sadu se dvěma cigarama nebo s jednou? baterie bude 1100 mAh. co k tomu mám vzít dál abych měl měsíc klid. nějakej náhradní atomizer? a co to ještě Potrebuje když nepočítám liquid?
Jednou sám vidět je lepší, než stokrát slyšet....
------
Řekni mi a já zapomenu.
Ukaž mi a já si zapamatuji.
Nech mne to dělat, a já pochopím...
-----------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
Vargas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 371
Registrován: 26 bře 2011, 12:17
Bydliště: Čáslav, okres Kutná Hora, Středočeský kraj
Skútr / moto: zatím bez skútra
Tuning / úpravy: bez tuningu

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot], milanez, Seznam.cz a 9 návštevníků