ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Diskuze o čemkoli.

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Příspěvekod Baharis » 11 lis 2016, 19:02

Nenutím tě Milane aby jsi snižoval nikotin, to je tvá osobní věc. Jenom jsem upozornil, z vlastní zkušenosti, že při velmi pozvolném snižování to tělo nepozná, nevyžaduje a o nic nepřijdeš. Navíc to je výrazně levnější a o to ti jde, ne? Nehledě k tomu že to je silně návyková látka a pokud je na ni tělo zvyklé, tak ji nekompromisně vyžaduje. Navíc jejím vlivem dochází k hypertenzi a ta nás přepadá v každém věku.
Zaujalo mě proč mícháš 36 a 0, když za mírně levnější peníz máš hotovou 16tku? Teď mám na Vánoce objednáno z němec 2 x 1000ml a to mám také přes rok...

Trabuk: Jo, už asi rok jedu také přímo do plic i když jsem se tomu dlouho bránil. Není ale poměr PG/VG 20/80 už moc? VG je nositelem "kouře", ale PG zase chutě. Není ta chuť už moc potlačena? Já teda jedu klasicky 50/50. Momentálně motám 0,3 nerez na 0,6 Ohm a topím tomu 15-20 W. Podle nálady.
Já již všechny bateriové gripy odboural a celá má výbava je na vestavěných Li-Pol bateriích. Víc mě to vyhovuje, s bateriemi jsem se otravoval roky.

Zdravím Saimone, tak ať to dýmí!!! :lol:
Uživatelský avatar
Baharis

100+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 138
Registrován: 08 črc 2015, 18:31
Bydliště: Lužice u Hodonína
Skútr / moto: PIAGGIO Beverly 200
Tuning / úpravy: Variátor Malossi, laděno na brzdě, vysoký plexi štít, komplet LED,

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Příspěvekod saimon1 » 11 lis 2016, 19:17

Baharis díky a tobě taky. :D
Jinak dnes mi došel Pilot Vape origo.

Čím více nikotinu, tak to více pak drhne v krku. Aspoň u mně.
Kupuji taky 50/50 0 nebo 3 mg.
Mám i 6 a 12 mg ale to už jen po trochách přimíchávám k té nulce.
Fotoalbum | Motorkáři |
Bylo: Stadion S11 a S22 (S22 mám pořád doma), Jawa pařez 50, Pionýr 20 (21), Babeta 1, Jawa 250 kývačka, Skútr (BMC) Benzhou B10, Access Motor Max 250, Suzuki LT-A 750 King Quad 4x4, Suzuki Burgman 125. Nyní Piaggio Mp3 500 LT Business.
Uživatelský avatar
saimon1

1000+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 1389
Registrován: 14 črc 2007, 08:50
Bydliště: Dubňany
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT Touring BUSINESS v bílé perleti
Tuning / úpravy: Nosič a zadní box KAPPA 46N, blástry, reflexní pásky na bocích, poziční LED osvětlení a LED pod sedlem, ve předu zásuvka 12V, textilní brašna, vyhřívání gripů, stupačky ve předu, blatník nad zadním kolem.

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Příspěvekod milan.blazek » 11 lis 2016, 20:08

Baharis píše:Nenutím tě Milane aby jsi snižoval nikotin, to je tvá osobní věc. Jenom jsem upozornil, z vlastní zkušenosti, že při velmi pozvolném snižování to tělo nepozná, nevyžaduje a o nic nepřijdeš. Navíc to je výrazně levnější a o to ti jde, ne? Nehledě k tomu že to je silně návyková látka a pokud je na ni tělo zvyklé, tak ji nekompromisně vyžaduje. Navíc jejím vlivem dochází k hypertenzi a ta nás přepadá v každém věku.
Zaujalo mě proč mícháš 36 a 0, když za mírně levnější peníz máš hotovou 16tku? Teď mám na Vánoce objednáno z němec 2 x 1000ml a to mám také přes rok...

Trabuk: Jo, už asi rok jedu také přímo do plic i když jsem se tomu dlouho bránil. Není ale poměr PG/VG 20/80 už moc? VG je nositelem "kouře", ale PG zase chutě. Není ta chuť už moc potlačena? Já teda jedu klasicky 50/50. Momentálně motám 0,3 nerez na 0,6 Ohm a topím tomu 15-20 W. Podle nálady.
Já již všechny bateriové gripy odboural a celá má výbava je na vestavěných Li-Pol bateriích. Víc mě to vyhovuje, s bateriemi jsem se otravoval roky.

Zdravím Saimone, tak ať to dýmí!!!

Vím že snižováním to tělo nepozná, vidím to u syna kterému je 26let. Těch pár kaček mě už nevytrhne a v tomhle bordelu jakej v čechách je, mně ten nikotin uklidňuje. Třeba každé léto jezdím na 3 měsíce do Itálie a tam nepotřebuju nikotin vůbec.

Milan_Tapatalk
milan.blazek

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 13 črc 2016, 12:12

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Příspěvekod Trabuk » 11 lis 2016, 20:43

Baharis:
20/80 mám na kouř a zkouším nějaký ty triky (mám na to i s 0 nikotinem, příchutě dám o trolinku víc, ale cítit je...), ale lepší to pak bude s tím novým setíkem až si nastavím výkon, TCR atd......do hospody a do práce dávám 50/50 aby bylo trochu vidět :-)....ale zatím jdou jen trošku kroužky a drak....
ex Yamaha Majesty 250DX, ex Kymco XCITING 500, nyní Yamaha T-Max 500, rv. 2005

www.majestyclub.cz
Uživatelský avatar
Trabuk

1000+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 1058
Registrován: 14 úno 2011, 22:09
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: T-Max 500 ex, MBK Flipper 50, Yamaha FZ6
Tuning / úpravy: jízda s rozumem

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Příspěvekod Baharis » 11 lis 2016, 21:27

Ale jo. Sto lidí - sto chutí a způsobů užití. Je vidět že se to trochu šíří. Jenom aby na vaping nepřešli všichni kuřáci, to by ty naše státy co tak "potírají" kouření, přišly na buben.

Vidím že se tu začala rozvíjet diskuze a já musím bohužel končit. Jedu za chvíli ještě na jeden námořní kurz do HR. Když bude poblíž wifina tak se sem podívám...
Uživatelský avatar
Baharis

100+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 138
Registrován: 08 črc 2015, 18:31
Bydliště: Lužice u Hodonína
Skútr / moto: PIAGGIO Beverly 200
Tuning / úpravy: Variátor Malossi, laděno na brzdě, vysoký plexi štít, komplet LED,

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 16 čer 2017, 14:43



-- 17. 6. 2017 08:42 --

elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Příspěvekod Karel93 » 29 lis 2017, 21:57

Zdravím, nejsem kuřák, ale chci koupit tchánovi k Vánocům e-dýmku a fakt netuším zda je dobrá a nebo zda mám raději vybrat něco jiného.
Karel93

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 16 kvě 2016, 11:15

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 05 led 2018, 09:45

..sice píši opožděně, ale nejprve by měl tchán vyzkoušet klasiku el. cigáro...a poté
investovat do nějaké dýmky... :wink:

jinak všem do novýho roku 2018, vše nej. :!:


elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Příspěvekod lukasN » 08 srp 2019, 17:26

Zdravím, po zkušenostech s elektronickou dýmkou, která byla nakonec docela k ničemu jsem se rozhodl jít do něčeho novějšího. Máte nějaké zkušenosti s tímto? https://mojeelektronickacigareta.cz/ele ... -4305.html
Jinak elektronickou dýmku nedoporučuju žádnou, měl jsem dvě všechny uplně na nic. Nekouří to, liquidy chutnají nic moc...je to spíš stylovka, než funkční e-cigareta.
Díky za radu :-)
lukasN

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 08 srp 2019, 16:49
Skútr / moto: Piaggio Liberty 125 ABS

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků