Honda Foresight 250 - řemen nevydrží

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Honda Foresight 250 - řemen nevydrží

Příspěvekod hona007 » 22 srp 2007, 20:11

Ahoj mám problém s řemenem hned po namontování se mi obrousí hrany řemene a vytlačuje se do zubů k jedné straně polška.Když se tehdy z variatoru ozvalo podivné klepnutí tak jsem se na to podíval a na řemenu (už měl hodně nalítáno) tak chybělo snad asi 7 zubů . Montážní postup dodržuji jak má být podle scootlandu.cz návod jak na to.Už druhý řemen nový je v pr.... Nevíte co se stím dá dělat? už jsem bez nápadu. A peněženka taky vysypaná... Kdo může ať pomůže díky kluci :(
hona007

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 6
Registrován: 22 čer 2007, 22:56

Re: Honda Foresight 250 - řemen nevydrží

Příspěvekod kure.11 » 23 srp 2007, 01:34

nedre ti remen o vnitrni cas variatorove skrine?? na to jsou podlozky k variatoru..aby ti to nedrelo ;)
Piaggio NRG 50 power DT (AC) (2005) a je červený
Motor:Polini R 70ccm_NEW Vyfuk STAGE 6 PRO_Polini speecontrol_malossi redsponge_Kevlar remen...
+++nevim jestli mam jeste do tohoto stroje investovat :(
kure.11

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Tuning / úpravy: Piaggio NRG 50 POWER

Re: Honda Foresight 250 - řemen nevydrží

Příspěvekod hona007 » 23 srp 2007, 09:27

Podle toho jak jsme se to snažily ohmatat tak by to tak sedělo jak píšeš zuby jsou vymačkaný přesně na té straně jak je ta miska... a kde se to dá sehnat ta podložka? Jenom mi to nejde moc do hlavy proč je tam teď třeba a předtím tam nemusela být. a proč se mi řemen trhá i po straně ... nikomu bych nepřál ty problémy co mám já .. dva nový řemeny a už jsou KO.. bolí to. A co když zase koupím originál řemen budu potřebovat tu podložku aby nedřel? Zatím jsem roztrhal řemen od DAYCO a MALLOSSI .. asi se půjdu vybrečet :mad:

27.8. edit:
Tak kluci teď jsem stím byl v hondě v servisu a nemám slov co mi tam povídali za pohádky prý za to může variator.To jsem jim vysvětlil,že je kravina a po hodině otočili že prý mám křivou osičku která pohání kolo a nic víc z nich nevypadlo... Takže mi to složí s novým řemenem od Hondy za 5000,- a řemen se zase roztrhá. 2860,- řemen a zbytek za pohádky co k tomu měli ..
Naposledy upravil KYBLOS dne 09 úno 2014, 12:39, celkově upraveno 2
Důvod: Sloučeny 3 příspěvky pod sebou
hona007

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 6
Registrován: 22 čer 2007, 22:56

Re: Honda Foresight 250 - řemen nevydrží

Příspěvekod Cpujky » 27 srp 2007, 15:46

V ktere Honde jsi s tim byl?Bych jim tam donesl nejaky neoriginalni remen at ho pouzijou. Ja jsem to mel na serizeni v honde (Malossi variator,remen i valec) a nic mi k tomu nerikali. Asi bude zalezet na danem servise (asi ne vsude budou "profici")
Naposledy upravil KYBLOS dne 09 úno 2014, 12:41, celkově upraveno 1
Důvod: Citace posledního příspěvku
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Re: Honda Foresight 250 - řemen nevydrží

Příspěvekod skopi » 28 srp 2007, 21:32

Ahoj Hono,
tak remen se ti obrusuje....zrejme ti tedy vice prokluzuje..Koukni se na na remenice vpredu, zda-li nejsou uz vymackane a skoukni vzadu zadni stranu a ridic kroutaku. Pak na pritlacne pero. Ano, i osicka muze byt ohla - poznas podle vibraci. Sundej kryt varce a koukni na remen pri volnobehu a dej vedet jestli ti lita. mozna ti poradim.
Skopi
skopi

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 177
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň - Radčice
Skútr / moto: Benelli Velvet 150


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků