Kingway 50 - více problémů po dlouhém odstavení

Technické problémy s čínskými skútry

Kingway 50 - více problémů po dlouhém odstavení

Příspěvekod Karlos75 » 03 dub 2022, 13:48

Zdravím
dostal jsem dlouho odstavenou 50 kingway 4T a potřeboval bych prosím poradit s pár problémy, karburátor už vyčištěn a zprovozněn, hadičky povyměňované, ale nevím co patří na výstup jakési štelovací trysky, která je namontována na přední části víka variátoru, je tam utržená hadička, ale nikde nemám druhý konec.
IMG_20220403_092724_5.jpg
,
IMG_20220403_092744_2.jpg
. Další problém je s rozjezdem, kdy skutr se nechce do kopce rozjíždet a musím mu pomoct nohama, pak už jede. Podle tachometru má najeto 4 000 km. Koukal jsem na řemen variátoru a na pohled nevypadá poškozený, ale bylo vidět, že už se v tom někdo hrabal, jelikož matice na variátoru a spojce, jsou pěkně ožvejkané, na co se mám zaměřit ?
Dále jsem řešil dobíjení a zjistil, že je v pryč regulátor a přitom jsem objevil pod maskou konektor s více kabelama a u něj pohozený odpojený protikus pouze s jednou drátovou propojkou, k čemu je to dobrý a proč to někdo odpojil?
IMG_20220403_102835_2.jpg
Když jsem ho nasadil nic se neměnilo.

Děkuji.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Karlos75

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 17 dub 2011, 22:03
Skútr / moto: Kingway 50
Tuning / úpravy: 72

Re: Kingway 50 - více problémů po dlouhém odstavení

Příspěvekod Karlos 1 » 11 dub 2022, 19:45

index.jpg
Ta věcička na prvním obrázku je odkalovací ventilek na hadičku ze dna karburátoru.Ta hadička má na sobě krycí jakoby pružinu. Při povolení šroubku na dně té věcičky vytéká benzín s možnými nečistotami případně s kapkama vody, protože je to nejnižší místo palivové soustavy. Tu hadičku musíš najít na karburátoru, pakliže tam není, udělat novou.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Karlos 1

250+
 
Reputace: 21
Příspěvky: 283
Registrován: 11 zář 2014, 09:22
Skútr / moto: Maxon Ardour 125


Zpět na Technické problémy s čínskými skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků