Předměty s logem Skútrfórum - diskuze, náměty...

Vše o fóru

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Mojda » 01 bře 2009, 21:51

Past92, čili David je kámoš nás všech a je to hodně dobrej maník ( i když je z KV ) !!! Ten pro nás udělá první poslední. Jen víc takovejch. Petridas určitě nebude zbytečně zaseklej, taky chce, aby to někam šlapalo ! Hlavně se nebát, pravda a láska zvítězí. Někdy.
to Jouda: to triko nevypadá vůbec špatně. Jde o to, jak ta barva vypadá v reále. My, téměř profesionální grafici, na to máme citlivé oko.
Naposledy upravil Mojda dne 03 bře 2009, 14:49, celkově upraveno 2
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla...
Uživatelský avatar
Mojda

1500+
 
Reputace: 246
Příspěvky: 1738
Registrován: 04 lis 2007, 21:52
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: mrňavá Aprilka

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Ryan » 01 bře 2009, 21:55

Jouda: ten Slazenger by byl sakra dobrej, mám od nich pár věcí a po x letech furt jako nový (nesráží se, nebledne). to z mojí nabídky je povětšinou Adler, což je prý sice taky docela dobrá kvalita, ale Past mě varoval, že se to občas rádo sráží víc než by mělo, takže zkusíme vybrat jinou značku, se kterou má lepší zkušenost
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod tom.boy » 01 bře 2009, 22:51

ObrázekGoogle ° www.tomas.in ° Srazy na Strahově jsou tady ° Srazy ve Středoklukách jsou tady °
Uživatelský avatar
tom.boy

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1779
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha Tel: 608444044
Skútr / moto: YAMASAKI Extra Super Grand DeLuxe Sport 50

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Fispe » 01 bře 2009, 22:54

To by jsi chtěl jako brzdící padák na scoota? :roll:
602 242 282
Uživatelský avatar
Fispe

500+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 603
Registrován: 25 lis 2007, 21:28
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Kymco Super 8/125 a pak ještě taková Černá Mrcha

Re: Trička, mikny, hrnečky... s logem SKUTRFORUM.cz

Příspěvekod Pavel » 02 bře 2009, 01:36

Jinak koukněte sem http://www.teesandsweats.com/ tam ta vínová si myslím je, ale posuďte sami.
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod petridas » 02 bře 2009, 17:04

tady sou ty trika co mame http://www.hongfang.cz/cat_01_c.html
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Eleanor » 02 bře 2009, 18:59

Jj...to jsou ony a ty dámská a tílka taky nevypadají zle jen ty dámské nemají ve vínové..... :!: :!: :!:
telefon : 608 180 498 icq : 469 832 135
Uživatelský avatar
Eleanor

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1108
Registrován: 08 pro 2007, 22:56
Skútr / moto: V prenatálním stádiu...JURÁŠEK!!!!!

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod past92 » 02 bře 2009, 19:46

je pár dodavatelů na trika v barvě bordó, každé má pochopitelně jiný tón a cenu. Problém nastává pokud by se měla barva objevit i u jiného textilu, mikiny, bundy, čepice... tak už není kde brát.
Ta vínová je pěkná, ale nějaká "běžnější", by byla co se dostupnosti artiklů týká asi vhodnější.

Vše se časem mění, jak loga našich skůtrů, značek aut, oblíbených nápojů, tak i některé barevnosti :?

Dalo by se to třeba pojmout jako ročníkové edice :lol: Třeba já bych měl kšiltovku na věky, nemám na to hlavu.
kdyby něco tak kontakt: 602 631 350
Uživatelský avatar
past92

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 523
Registrován: 24 dub 2007, 15:59
Bydliště: Carlsbad
Skútr / moto: Kawasaki ZZR i GTR 1400 Ex: BURGMAN AN650

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Eleanor » 02 bře 2009, 19:50

Tak ono se počítá,že by ta vínová byla jen na tričkách....mikiny atd jsou věci dost nedoszupné v této barvě....to je celkem jasné. Ale na klubovce jsme se dohodli loni.....hodně nás odlišuje od ostatních for,což je paráda. Samá černá a červená....vždyt to mají všude!
telefon : 608 180 498 icq : 469 832 135
Uživatelský avatar
Eleanor

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1108
Registrován: 08 pro 2007, 22:56
Skútr / moto: V prenatálním stádiu...JURÁŠEK!!!!!

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Myschan » 02 bře 2009, 20:14

Myslím, že to co říká Eleanor je ideální řešení. Ať jsou vínová trika jak je známe a to ostatní může být klidně jiné. To by mohlo vyhovovat všem.
Krásný den přeji všem :D
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Eleanor » 02 bře 2009, 20:35

No,po pravdě....kdyby to mělo být dle mě,tak se nic nového nedělá - myslím loga a barva....u triček,u všeho ostatního bych změnu barvy chápala....dost mě to mrzí,tyto všechny změny.
telefon : 608 180 498 icq : 469 832 135
Uživatelský avatar
Eleanor

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1108
Registrován: 08 pro 2007, 22:56
Skútr / moto: V prenatálním stádiu...JURÁŠEK!!!!!

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Myschan » 02 bře 2009, 20:50

Bral jsem to jako určitý kompromis. Jinak myslím, že máme stejný názor. Či spíš...jsem si tím vcelku jistý
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Richijan » 02 bře 2009, 21:09

Ciao vespolek. Nedá mi to nezapojit se. Při publikování první nabídky jsem byl potěšen a rozhodl jsem se "něco" si určitě pořídím. Pak jsem sledoval diskusi zasloužilejších členů a říkal si, že jako nováček se do toho nebudu míchat. Příspěvky jsem ale sledoval a myslím, že mi toho o svých autorech hodně řekly.
Neosobuji si právo na to někoho posuzovat nebo hodnotit. To co uvádím jsou jen mé pocity.
Hlavní poznatky, které jsem si diskuse odnesl jsou:
- všem diskutujícím není jedno co se s forem děje a nejsou pohodlní se vyjádřit a vzít se za "své forum",
- z příspěvků je vidět zaujetí, snaha o upřímnost a o nalezení řešení
- Ryana chápu -jednak je fórum jeho dítě, které napřed vypiplal a když se dostalo do trablů, tak ho přijal zpátky a zase piplá, piplá - vím co času ho to stojí , kolik osobních kontaktů pro forum neváhal využít atd. a jednak měl pocit nedocenění až podezření ze zištnosti. Jeho reakce nebyla úplně správná, ale pochopitelná. Sám bych to asi taky neustál
- skalníci (myslím) členy, kteří se již léta aktivně zúčastňují nejen na tvorbě obsahu, ale i na směřování fóra, jsou těmi, bez kterých by fórum nebylo tam kde je, takže i jejich reakce je logická.
Finální závěr - těď, když už emoce opadly to snad mohu napsat - jsem měl pozitivní. Skalníci tvoří pevný základ, a i když i oni se na něčem občas ne úplně shodnou, nevadí. Důležité je, že jde o věc a že je při tom sranda. To co je/nás spojuje, tj. zájem o skútry, je silnější, a to je dobře. Díky vám skalníci.
Bud rád, když sem časem taky budu patřit.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Ryan » 03 bře 2009, 00:13

Pokud by si někdo myslel opak, pro jistotu to ještě dodám - ať už je má nabídka brána jako oficiální nebo ne, nikomu nezakazuju nabízet jiná trička (a ostatní předměty) s "vašim" starým logem.

Do distribuce se může pustit kdokoli z vás, už s tím navíc máte i zkušenost, protože už jste to jednou úspěšně provedli. Já nikomu distribuci starého loga nezakazuju, jen to proboha nechtějte po mě (myšelno v dobrém) :wink: Já pouze stanovil nabídku s jasnými pravidly (abych kvůli její realizaci neskončil v blázinci :mrgreen: ) a komu se ta nabídka nelíbí a má chuť udělat svou vlastní, tak jasně že může :wink:
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Předměty s logem SF.cz - diskuze, náměty, přípomínky

Příspěvekod Pavel » 03 bře 2009, 01:03

Co nevidět budou pro Ryana snad udělány jiné a možná lepší cenovky na trička a potisk. Kontaktoval jsem člověka co nám dělá trička na Šňůru a největší problém je v malém počtu kusů, je to velice nevýhodné a zaručeně to zvedne cenu protože se počítá nastavení strojů namíchání barev a hlavně matrice (nebo jak se tomu říká), ta je nejdražší. V případě že budete chtít co nejmenší cenu tak si počkejte až bude velká objednávka a nechte ji udělat najednou, pak se dočkáte a třeba už nebudete hledat jinde výhodnější nabídku. Zaručeně by ale pomohlo celé věci, kdyby tady někdo byl profík a dokázal by pro toto fórum zařídit výrobu za náklady, to by potom byla cenovka.
PS: staré logo moc nepamatuji, ale toto logo je po grafickém faceliftu docela v pohodě..
Já osobně vidím toho skútříka na levé straně v malém provedení (něco jako krokodýl) a název skutrforum bych plácnul pod límeček, nebo na záda od ramene dolů, trochu moderny :wink:
Zkuste to dát Ryane do náhledu, třeba to bude zajímavé. :lol: a máš to... :lol:
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na SKUTRFORUM.cz

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků