Peugeot SV 125

Ukažte všem svou hračku!
Pravidla fóra
Téma v této rubice může založit každý, kdo vlastní nějak (více či méně) upravený skútr. Nezáleží jestli motorově nebo opticky. Důležité je, aby se skútr nějak odlišoval od ostatních.

Založené téma musí obsahovat alespoň základní popis vašeho skútru a provedených úprav a minimálně jednu fotografii.

Autoři témat, která nebudou vyhovovat pravidlům, budou upozorněni přes PM, a po určitém čase bez jeho úpravy/doplnění bude téma smazáno!

Re: Peugeot SV 125

Příspěvekod prostě Míra » 17 zář 2021, 07:04

... zase jsem vytřásl šrouby, kousek to prasklo, vejfuk se otevírá jako konzerva dokola :mrgreen: takže to chtelo zemědělský zásah takhle na stroji (ano, odpojil jsem baterku :mrgreen: )... Musím do dořešit, vejfuk povarit pořádně COčkem a správně dozadu najebat dvě ložiska, co tam patří. Tohle místo mě tak sere, že to eště rozhodim a dořeším.

Asi rovnou prezuju i zadek. Ten olitanej metzeler už mě párkrát v zatáčce popustil a vyplašil. Dal bych tam to co je vepředu, Heidenau, vzorek je však takovej, že to drncá :mrgreen: takže bych vlastně radši vyhodil i tu přední a obul to podle sebe.

Tady v těch 10" gumach ale nemám přehled, musím pohonit google
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
prostě Míra

50+
 
Reputace: 13
Příspěvky: 66
Registrován: 25 črc 2021, 21:31
Bydliště: České Budějovice
Skútr / moto: Hercules SR125

Předchozí

Zpět na Showroom

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků