Olomouc a okolí - jarní výjezd, hlaste se sem

Příspěvekod Cyclops » 16 led 2007, 23:57

:cyclops:Na jare dejte avizo rad prijedu :D B)
Gramatika CO TO JE
Uživatelský avatar
Cyclops

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 744
Registrován: 03 pro 2006, 23:11
Bydliště: Chomutov tel 773679306
Skútr / moto: B650 rv2003
Tuning / úpravy: trochu oklepanej a odŕenej

Příspěvekod Marios » 17 led 2007, 00:04

Neboj vědět se tady dá všem
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod Tomulátor » 17 led 2007, 00:59

[quote=Cyclops] :cyclops:Na jare dejte avizo rad prijedu :D B)[/quote] Cyclops, já teď koukám, že jsi z Chomutova :D, znáš více skůtrařů z Chomutova nebo okolí ? Do Chomutova já to mám 20 km daleko ;), dokonce i DjRE5PECT.
Jinak sorry za OT
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Příspěvekod score » 18 led 2007, 17:06

Pokud jde o kapely na 1. scooter gumballu v Olomouci 2007, tak máme doma smlouvu s Davidem Spilkou, jedná se s kapelou jeho otce (Calibos) plus 2 kapely, jedna ze Vsetína, druhá od Ostravy (ještě v jednání) jinak, info máte průběžně aktualizovaný na www.sfis.cz stejně tak jako předběžný registrace scootů - těšíme se :lol
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod petridas » 18 led 2007, 22:45

kolik lidi se uz prihlasilo nebo sem zatim sam? :o no to by bylo fajn protoze bych vsechno vyhral :D
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Příspěvekod Marios » 18 led 2007, 23:10

Neboj už jsme nejmín dva :D :D
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod score » 19 led 2007, 00:47

no :D jednoho z vás už asi (podle nicku) nejspíš v registraci mám :D je ještě docela brzo, ale pomaličku se sbíráte, takže říct ostatním co znáte, nebo si toho scoota postavím před home cinema :D a na telebednu postavím minibika :D ... a prach z toho bude utírat gdo?
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod WeCo » 19 led 2007, 10:33

to Sacore: jak bude samotny Gumball probihat? Bude to opravdu zavod po vzoru aut nebo spise spanila jizda, kde nepujde o viteztvi ale pouze o exhibici? Ja se hlasim v obou pripadech, bohuzel se ti nemuzu zaregistrovat, bo si budu měnit pražskou SPZ na Zlínskou a nejsu furt schopný zajít na cajty - takže do registrace nemohu vyplnit povinné pole :(
Derbi Atlantis 50 2T AC + black devil Gilera Runner 180 FXR 2T LC
historie: Keeway Hurricane 50@70ccm, Gilera Runner VXR 200, Suzuki BURGMAN 400 K8
Uživatelský avatar
WeCo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 415
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: ZLÍN
Skútr / moto: Gilera Runner 180 FXR SP 2T LC

Příspěvekod Marios » 19 led 2007, 15:03

WeCo tak honem honem :D
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod greyfox » 19 led 2007, 17:40

Já už jsem se zaregistroval hned ze začátku. Takže by mě docela i zajímalo, když se tady mluví o té výhře, co je to vlastně za skútra? B) Doufám že ne Yuki speedy nebo Kentoya Zoom :p Ale můj odhad je, že to bude něco od Kentoye, protože je to českej výrobce nebo jak by se to dalo nazvat.
Aprilia SR 50 R Facrory
greyfox

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 56
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: Aprilia SR50R Factory Diablo 2006

Příspěvekod petridas » 19 led 2007, 19:31

hosi to mate vsichni marne scootra vyhraji ja :p
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Příspěvekod score » 20 led 2007, 01:07

takže od začátku jo? budu to vysvětlovat pěkně lopatou :p
pokud jde o typ srazu, bude to setkání majitelů nejen malých motorek s doprovodným programem a samozřejmě i projížďkou městem (trasa je na webu) v dýlce asi 18km (najít v Olmiku takovouhle trasu o týhle dýlce je fuckt umění :lol), nějakou tou soutěží (asi slalomek na čas, na sprinty není místo, ale uvidíme, třeba se nám povede zabrat drobet víc parkoviště, nebo se přesunem za barák) a doprovodným programem, kterej se pořád ještě ladí do scoro dokonalosti :lol co třeba miss mokrý tričko? má někdo hezkou spolujezdkyni? :lol
Jistej je prozatím David Spilka se svou kapelou (holt je náš místní :lol) kapela jeho táty Calibos je zatím v jednání, ale doufám že se dohodneme + další 2 kapely ze severu Moravy, ti všichni vystoupí někdy qečeru, aby vyniklo osvětlení který sme zařídili (to bude mazec, jak na Stounech) jednáme s Plutem z VV, že by něco zazpíval se svou kapelou, oťukáváme dalšího z Vily Jindříška, už sem o tom mluvil s Jarkou Bláhovou z Baru na Primě a podobně ...
a fčíl k cenám v tombole, nepůjde o nějakou těžkou soutěž, kde by vyhrál někdo s vymakanou mašinou, budou se stejně jako loni na našem inline gumballu losovat všechny vstupenky, ale ostatní soutěže budou pohárovaný, a doma vám bude tím pádem sedat prach na další trofej :lol
pokud jde o toho scoota, bude to dar jednoho ze sponzorů, tagže ho fuckt nemůžem nutit do scoota za 100litrů, tagže počítejte s něčím lidovějším (ale dostat Keewaye na blbnutí taky nemusí bejt špatný ne?) + od nás nejspíš nějakých pár minibiků (ty bohužel nemaj homologaci na provoz na silnici, tzn. že jsou fakt na blbnutí před barákem, ale furt lepčí než dostat opičku na gumičce (kua, to je originální, že bych vám udělal radost vopicema na gumách? :lol)
pokouším se ještě ukecat nějakýho sponzora na nějakej ten mobilní founek, ale to se ještě uvidí :lol (chcete?) mezi náma, pokud máte ve svým okolí firmičku, která by se ráda zrovna na týhle akci zviditelnila, napište mi o ní, pokecáme a zkusíme je zlanařit)
jinak program průběžně aktualizuju u nás na webu - www.sfis.cz - kterej mám jak na potvoru celej na starost, tagže esli tam najdete nějakej překlep, nepište mi a zdrbejte mě až na slezině :lol
kdyby byl jakejkoliv dotaz, zkuste ho hodit sem nebo do našeho gůstbůku, vod toho tam ten šmejd taky je že?
se teda těšim za nás pořadatele že se tam uvidíme v hojným počtu (šupem se registrujte)
Pepa - score - admin www.sfis.cz - mail i fon na mě je na webu, stačí se mrknout :lol
Naposledy upravil score dne 20 led 2007, 01:13, celkově upraveno 1
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod roman.mara » 20 led 2007, 11:53

líbí se mi tvůj profesionální přístup :rolleyes:
Honda CB SevenFifty

členem Scooter clubu KMK telefon: 724775546
Uživatelský avatar
roman.mara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 948
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hostouň u Prahy
Skútr / moto: Honda CB SevenFifty
Tuning / úpravy: dva super laďáčky

Příspěvekod Marios » 20 led 2007, 12:07

To nám taky
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod score » 20 led 2007, 12:37

dík, helejte, vono to nejni žádná prča udělat něco co není jenom sjetí se na parkovišti vedle pískoviště za barákem :p při loňským inline gumball Olomouc 2006 nám příprava trvala 3 měsíce, tuhle akci pro scooty chystáme už od listopadu (to máte: povolení města, povolení od chlupatejch /modrejch a černejch/ od dopravního podniku, majitele pozemku, nahnat sponzory /páč je to drobet hodně drahý/ a podobně) takže když jeden chce, aby to vypadalo pořádně, musí tam dostat i nějaký kapely na koncert, zajistit jim odpovídající osvětlení a zvuk, krytý podium kdyby začalo pršet /nerad bych platil z kapesnýho aparaturu za půl milionu:p/ a když vám ve finále chceme ještě něco dát /scoota? minibike? nějakej ten pohár?/ musíme se ohánět ještě víc :p navíc, su pod tím podepsanej a každej den nesu kůži na trh, takže nejspíš budem fakt profesionálové se vším co k tomu patří
jediný, co nás ve finále potěší bude vaše hojná účast a nebetyčná spokojenost
takže ještě jednou dík za pořadatele, a těšíme se :p
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

PředchozíDalší

Zpět na Reporty 2006

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník