Olomouc a okolí - jarní výjezd, hlaste se sem

Příspěvekod VVLLKK » 21 led 2007, 18:47

Právě sem se zaregistroval na ten sraz v Olomouci doufam ze to bude stát zato. A na ten Helfštýn můžete semnou taky počítat.
[font=arial]Motorkář ježděním žije a jeho stroj je jeho nejlepší kamarád!![/font]
Uživatelský avatar
VVLLKK

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 461
Registrován: 21 říj 2006, 22:51
Bydliště: Frydek Místek (PASKOV)
Skútr / moto: Honda Pantheon 125 2T a Yuki Rally 50

Příspěvekod score » 21 led 2007, 19:55

díky ;) registraci jsem přijal a na ten Helfštýn ... nejspíš pojedu s váma ;)
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod Luboš Voral » 21 led 2007, 20:41

Taky už jsem přihlášenej a neskutečně se těším a doufám že tam potkám nové a známé tváře.Lidi registrujte se ve velkým atˇ nás je co nejvíc
BMW K1200LT
Uživatelský avatar
Luboš Voral

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 360
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Velhartice
Skútr / moto: CPI Oliver CITY,válečky 52g, červené pružinky,černá přítl. pružina,ladˇák,HondaNV650 Deauville
Tuning / úpravy: CPI Oliver City:válečky 52g,červ

Příspěvekod petridas » 22 led 2007, 12:44

konecne hooooodne velka akce na morave :D uz se tesim . mam dceru ale je mlada na to tricko takze jedine ze bych si ho oblikl ja B) no ale to zase nevim jestli byste na mne byli zvedavi :( ! i kdyz? :o :D :p
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Příspěvekod Cpujky » 22 led 2007, 15:42

[quote=KYBLOS][quote=Tomulátor]Tak můžeme to kyblos udělat tak, že dáme dohromady lidi tady v Čechách, srazíme se na jednom konkrétním místě a můžeme vyrazit hromadně na jednou B)[/quote]


Tag to je jasný, že takowá možnost tu je, ale mě de spíš wo tu dálku :) To se chceš táhnout takowej kiláků na jednou, nebo na dwakrát s tím, že se wyjede w pátek a přímo na místo se dorazí w sobotu. No i tag cesta zpět bude muset bejt najednou, páč jinag bych si musel wzít dowolenou, páč w neděli se mi to najednou taky nechce jet B) Takowou wzdálenost jako je těch 273 km sem nigdy najednou nejel :( Myslim na jeden zátah.[/quote]

Tak ja uz na Derbince jel cca 200 kilaku a i s prestavkama (a motanim se v Brne) mi trvalo 4 hodky, takze to je v pohode. Pokud by vas bylo vic,tak by bylo dobre nekde pred olmikem prenocovat (pokecat,popit,atd)...
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod Cpujky » 22 led 2007, 15:44

[quote=VVLLKK]Právě sem se zaregistroval na ten sraz v Olomouci doufam ze to bude stát zato. A na ten Helfštýn můžete semnou taky počítat.[/quote]

Kdy se teda pojede na Helfstyn?
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod Marios » 22 led 2007, 16:32

To je překvapení :D :D
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod score » 22 led 2007, 16:47

:rolleyes:kakra, přeqapení já rád :) jen mě nechte scoota opravit, nějakej dobrák mi ho na parkovišti položil a ujel, snad budu mít do jara nahozený nový plasty, pojišťovna se cuká jaxviňa, sviňa :(
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod score » 22 led 2007, 17:21

[quote=petridas]konecne hooooodne velka akce na morave :D uz se tesim . mam dceru ale je mlada na to tricko takze jedine ze bych si ho oblikl ja B) no ale to zase nevim jestli byste na mne byli zvedavi :( ! i kdyz? :o :D :p[/quote]

:stare: to se nám to drobet zvrhává ;) přítelkyně žádný? na mou mužně chlupatou hruď nejspíš taky nikdo zvědavej nebude ;) B)
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod KYBLOS » 22 led 2007, 17:25

score: To je u pojišťoven normální :-) Slibujou vždycky jak vyjdou vstříc a že udělají víc, než jiný pojišťovny, zaplatíš si u nich pojištění a pokud dojde na to, že mají něco uhradit, tak ani epileptik se necuká tolik jako oni :-D
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod KYBLOS » 22 led 2007, 17:29

stare: Tak to ti doporučuji křovinořez. No abys byl pod tou srstí vidět :-D Např. zajdi do Mountfieldu. Jdi a toč :mrgreen:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Marios » 22 led 2007, 17:39

Kyblos zase perlí :D :D
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod score » 22 led 2007, 17:49

jo, qůli jedný akci se budu holit na kozách tak často jak na hubě :(
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod score » 22 led 2007, 17:50

[quote=KYBLOS][quote=sacore] :rolleyes:kakra, přeqapení já rád :) jen mě nechte scoota opravit, nějakej dobrák mi ho na parkovišti položil a ujel, snad budu mít do jara nahozený nový plasty, pojišťovna se cuká jaxviňa, sviňa :( [/quote]


To je u pojišťowen normální :) Slibujou dycky jag wyjdou wstříc a že udělaj wíc, neš jiný pojišťowny, zaplatíš si u nich pojištění a pokud dojde na to, že maj něco uhradit, tag ani epileptik se necuká tolig jako woni. :D B)[/quote]

nejspíš speciálně ČPP, keců jaxou scoro nejlepší a pak ... bych to mlátil po těch tlamách ... zpozdi se 1 den se zaplacením pojistky a máš doma exekutora, ale mě sejmuli v červnu, a je leden a furt nic
jde mi o pohodlí při jízdě, a to mi tenhle scoot umožní, i když koukám po něčem drobet (3x? 4x?) silnějším na delší štreky
co třeba Honda Silverwing? nebo Kymco XCiting? co třebas tohle? uvidíme, co na to řekne při zabíjačce mý prasátko :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
score

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 66
Registrován: 13 led 2007, 17:06
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: parodie na Honda Pantheon - Geely G150 - ona snad vypadá s těma dvěma očima líp než originál :-)

Příspěvekod KYBLOS » 22 led 2007, 21:06

To buď ještě klidnej :-) Já na prachy od ČP čekal 2,5 roku. Hlavně, že jim to tam teď letí s tím novým systémem, že?!
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

PředchozíDalší

Zpět na Reporty 2006

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků