Vybírám skútr

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Příspěvekod KYBLOS » 24 srp 2007, 10:56

Čéče tak v tom ti neporadím, páč já nad tímhle nepřemejšlel. Dlouho sem skůtr vybíral, to jo, ale jakmile sem měl totální jasno, kterej chcu, vzal sem si u ČS úvěr 50000kč, dodal sem si 2250kč a šel si koupit scoota. Jenom vím, že to bylo hodně brzy na jaře, ale já chtěl novej scoot, takže proto sem si vzal u spořky ten úvěr, když sem věděl, že stojí 52250kč. Kdy je to výhodnější ti fakt neřeknu :thinking:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Feli » 24 srp 2007, 11:06

Jjj, to neva, stejně dík, já si chci koupit ňákej ojetej kolem těch 20 - 25 tisíc, páč víc peněz nemám a úvěr mi asi fakt nikdo nedá :D a myslim, že by mě to na tkovýto ježdění asi 10km do školy a 4 na trenink mělo stačit... Ale už se fakt těšim, až to nebudu muset šlapat na kole nebo čekat na bus :)
mrtě se mi líbila jedna aprilka sr asi za 24 už poladěná, ale je prodaná, ale koukal sem že se docela daj sehnat, myslim, docela dobrý scooty za tydle prachy... Teda dobrý podle toho, co píšou lidi na fórech, já se v tom zatim ňák moc neoientuju.
Feli

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 24 srp 2007, 10:11
Bydliště: Loučky :) okres Ústí nad Orlicí
Skútr / moto: zatim žádnej :-(
Tuning / úpravy: neznám

Příspěvekod KYBLOS » 24 srp 2007, 11:12

Čéče protože to nebudu psát sem, napíšu ti něco dost důležitýho na tvýho mesenggra - je to na vrchu stránky. Nevím jestli o tom víš, proto ti popisuju kde to je B)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Předchozí

Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků