Jaký skútr do 50ccm?

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Re: Jaký skútr do 50cm?

Příspěvekod Mr.Voza » 29 srp 2015, 16:26

Ty voe, mě snad šálí zrak. Robotox, kterej se tady ještě nedávno zastával číňanů, konečně dostal rozum? Nebo se mu někdo naboural do jeho účtu a píše za něj? Sorry musel jsem si rejpnout :wink:

Ale teď vážně - zbav se toho svýho číňana, dokud má ještě nějakou hodnotu a pořiď toho Runnera.
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: Jaký skútr do 50cm?

Příspěvekod ROBOTOX » 29 srp 2015, 16:30

No ono už to moc velkou hodnotu nemá. Většina plastů popraskanejch nebo staženejch zdrhovací páskou, motor vydává dost děsivý zvuky. Možná že kdyby se vyřešil rachot motoru tak by to ještě prodejný bylo. Změna názoru přišla s tím, jak přicházela frustrace s postupného odcházení všeho možného, malé spolehlivosti a hrozných jízdních vlastností. Nebejt kosmetických vad a rachotu motoru, jedná se o slušně fungující stroj. Jízdní vlastnosti jsou proti kvalitnímu 2T otřesné ale někomu by to mohlo ještě posloužit. Jakou může mít taková opotřebovaná čína cenu?
Obrázek
CYBORG ZEN BT49QT-12 - Majitelem od 9.2.2014 - odstaveno 8.9.2015
Obrázek
GILERA RUNNER 50SP - Majitelem od 22.10.2015
Uživatelský avatar
ROBOTOX

100+
 
Reputace: 5
Příspěvky: 150
Registrován: 09 zář 2012, 20:12
Bydliště: Hradec Králové
Skútr / moto: Gilera Runner 50SP

Re: Jaký skútr do 50cm?

Příspěvekod Mr.Voza » 29 srp 2015, 17:04

Na otázku položenou v poslední větě sis odpověděl už větou první :wink:
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: Jaký skútr do 50cm?

Příspěvekod PBM2 » 29 srp 2015, 17:49

Na inzerci se nedívej, jedni jdou s cenou až moc dolů, jen aby prodali, druzí jsou optimisti (případně něco podobného) a věří, že cena, za kterou to chtějí prodat, odpovídá stavu, poměru původní ceny a stáří a že najdou někoho, kdo zrovna to jejich shání. Pokud ti to dělá přesně to, co píšeš, dopředu cenu neuváděj, spíše "dohoda jistá". :wink: A i kdyby se ti to podařilo za relativně rozumné peníze uvést do stavu, že nebude do očí tak bijící, že existují nějaké problémy, tak to ber tak, že pokud by jsi něco zatloukl, budeš mít kupce rychle zpátky na prahu bytu ve stavu, kdy odmítnout vrácení peněz by nebyl zrovna šťastný nápad. Že by zkusit protihodnotou při koupi jiného? :?: Stanovit prodejní hodnotu je problém u čehokoliv, co není nové (a i u toho kupující chce slevu, protože pokud nejde o něco nedostatkového, za plnou cenu koupí stejný kus na mnoha místech i se zárukou atd.), takže to vidím, pokud se najde zájemce, na takových 99% na dlouhé smlouvání. Přeji ti, ať ti to vyjde. 8)
Čínská kráska bere "Kolik potřebuje" :-)

Fotogalerie / Profil na motorkáři.cz / Čínská kráska
Uživatelský avatar
PBM2

750+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 891
Registrován: 16 dub 2011, 11:53
Bydliště: Severní Morava, FM
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano, jsou.

Re: Jaký skútr do 50ccm?

Příspěvekod Valheru_KOKr » 29 srp 2015, 18:06

Pojistit a hodit ze skály... Nejlepší kupec je pojišťovna :)
Kája

Yuki CITY 125 - Nová čína, s jasnou historií a zcela nejasným osudem
Kokříkovi cesty
Nevidí mě! Neslyší mě! Nepředvídá mě! Nedává pozor! Nerespektuje mě, protože jsem na 2 kolech! Vím to, předpokládám to, a proto ještě jezdím a stále píši!
Uživatelský avatar
Valheru_KOKr

250+
 
Reputace: 33
Příspěvky: 394
Registrován: 29 čer 2015, 15:48
Bydliště: Praha 13
Skútr / moto: Yuki CITY 125
Tuning / úpravy: Ne

Předchozí

Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků