Honda PCX vs. Kymco Super 8 125

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Honda PCX vs. Kymco Super 8 125

Příspěvekod TUNER » 03 srp 2012, 12:05

Já to nebral osobně(pro mě škodovka skončila při spojení s VW a počátkem výroby aut s pohonem špatný nápravy))) jen mi ten názor přijde trochu zcestnej... ;-) 4 roky starej Runner nadělá víc parády než novej SYM (to je taky věc názoru,tak alespoň pro mě) a za zbylé peníze má novej řemen,válečky,olej,filtry a další spotřební věci a motor si to v klidu dá ještě minimálně jednou kolem zeměkoule. Novej je novej,ale i novej se může porouchat uplně stejně jako starej a pak to stojí akorát v servisu a člověk stejně nemůže jezdit. Ale to je jedno,každej má jinej názor a taky už jsem tady psal. Někdo si koupí novou fabii a někdo za ty samé peníze ojetého mercedesa. ;-)
Jen prostě doporučuju svézt se na SYMU,Kymcu a dalších o výkonu 6-7 kW a pak sednout třeba na Hondu či Gileru s 10-11 kW. Je spousta lidí co je se svym strojem spokojena......ale drtivá většina to ani nemá s čím porovnat,proto jsou spokojený s tím co mají.....

Tomaseq - zastav se za klukama v Olomouci,určitě se s nima domluvíš a můžeš u nich porovnat a vyzkoušet rozdílné stroje o různém výkonu. Servisujou prakticky všechno ;-)

http://www.skutry-levne.cz/content/5-kontaktni-udaje
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: Sym Orbit I 125

Příspěvekod Tomaseq » 04 srp 2012, 11:39

Nikdo nemá zkušenosti se SYM?

Ta Honda Vision 110 vypadá zajímavě. Ale nevím jestli to někdo prodává v Olomouci. Pak mě zaujal i ten Kymco Super 8 125. Ale ty ceny. Nevím nevim. Vyzkouším. Popřemýšlím a budu muset začít víc šetřit.

Do ojetého se mi moc nechce. Člověk nemá jistotu co kupuje. Je to v podstatě zajíc v pytli. :(

Taky to nechci mít moc daleko do servisu.

Kdybych nebyl omezen na ceně tak si koupim něco s 10 kW....
Tomaseq

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2012, 23:30
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: zatím žádný

Re: Sym Orbit I 125

Příspěvekod fleet.admiral » 05 srp 2012, 07:59

S dealerem Hondy v OL je to horší - oficiálně jsou nejblíže Brno, Valmez, Zlín. Taky musím z Ostravy jezdit 30 km až za Frýdek-Místek.
Uživatelský avatar
fleet.admiral

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 480
Registrován: 12 bře 2012, 23:04
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: Kawasaki Ninja 250R (2010) / ex Honda PCX (2012)
Tuning / úpravy: ex držák top case GIVI + kufr GIVI E30N Tour, Holux GPSport 245

Re: Sym Orbit I 125

Příspěvekod tydeet » 10 zář 2012, 20:45

Skůtra mám už dvanáct let, když jsem si letos vybíral nového, díval jsem se na dovolené v Itálii, na čem jezdí místní. Kromě italských značek je ve velkém počtu zastoupeno Kymco a Sym. Obě značky představují z hlediska kvality slušný standard a při jejich koupi by neměli hrozit "nemoce" čínských skůtrů, jinak by v Itálii neuspěly .... já jsem ale nakonec stejně koupil pcx ....
Uživatelský avatar
tydeet

100+
 
Reputace: 58
Příspěvky: 141
Registrován: 23 srp 2012, 13:34
Bydliště: Praha
Skútr / moto: yamaha neos 50, honda pcx 125


Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků