Další nápady... a spíš požadavky

Místo pro vaše nápady a požadavky na vylepšení fóra a informace o jejich realizaci a nově přidaných funkcích.

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Ryan » 04 bře 2009, 10:00

ad. promazávání témat - tohle je krok, který může být cesta do pekel a nebo naopak. právě na prvotním AB fóru kvůli promazávání vznikali největší spory. já a moderátoři jsme pak byli osočování z cenzury, diktátorství, nákloností ke komunismu apod. vyvrcholilo to právě ukončením AB fóra. jsem přesto 100% pro, začít promázávání témat pomalu aplikovat. případně všechny příspěvky přesouvat do volné diskuze.

ad. chat/minichat - jestli se zadaří tak tu minichat bude během pár dní také
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Marťas33 » 04 bře 2009, 10:08

Ryan a bude i se smajlíkama?? :D jsem otrava co ? :mrgreen:
Uživatelský avatar
Marťas33

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 581
Registrován: 06 úno 2008, 20:20
Bydliště: Řepiště
Skútr / moto: Honda Deauville NT 700V

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Ryan » 04 bře 2009, 10:23

v dohledné době ne, ale časem bych je tam rád zapracoval.
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Ryan » 05 bře 2009, 13:54

Eleanor píše:nicméně mi tu chybí hláška o narozeninách členů


informace o narozeninách se zobrazuje pouze pokud v daný den někdo narozeniny skutečně má (viz. dnešní den)
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Eleanor » 05 bře 2009, 20:51

To jsem již zjistila Ryane... :lol: :lol: :lol:
telefon : 608 180 498 icq : 469 832 135
Uživatelský avatar
Eleanor

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1108
Registrován: 08 pro 2007, 22:56
Skútr / moto: V prenatálním stádiu...JURÁŠEK!!!!!

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Richijan » 05 bře 2009, 21:22

Ciao. Tak taky připojím návrh na základě zkušenosti odjinud: možná by orientaci pomohlo (tím myslím nejen pro vyhledávání informace/odpovědi, alei pro založení nového tématu), kdyby někde byla přístupná "mapa stránek".
Pro Ryana: je mi jasné, že "nám se to radí a vymýšlí, když to má dělat někdo jiný", takže opravdu jen návrh, pro chvíle kdy bys neměl co dělat za vlhkých a ještě studených večerů :mrgreen:
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod MikyMiky » 13 bře 2009, 16:36

Ryane, měl bych malou prosbičku na vylepšení. Nebylo by možné v oddělení srazy a vyjíždky oddělit od sebe staré a proběhlé srazy od těch které jsou teprve před námi? Byl by daleko lepší přehled a nic by nám neuteklo.
MikyMiky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 746
Registrován: 07 srp 2008, 13:44

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod batman2 » 13 bře 2009, 16:51

Pavel píše:Nejsem tu dlouho, ale jeden nešvar se tu drží stále a asi by se měl řešit.
Tak trochu jsem si dnes povídal s jedním zákazníkem a členem tohoto fóra a tak trochu jsme se sešli s jedním zásadním problémem, co mají na jinde vcelku parádně ošetřené.
Ale už k věci.
Založí se téma, chvilku se diskutuje a najednou se vše například rozvine v úplně zcestnou debatu o něčem jiném, třeba o počasí. Ruku na srdce, teď se tu hodně říkalo že srdce fóra jsou uživatelé co ho tvoří, ale jak?, jak zabránit tomu aby téma zůstalo tématem? Jinde jsou funkční jasná pravidla, chodím třeba na POI, nebo plácnu Warez fórum a tam když vlezete do tématu s jinou otázkou, tak vás nekompromisně napomenou a to co tam nepatří hodí do nějakého odpadkového koše. Bylo by zapotřebí aby zde byl nějaký anonymní čistič, který by tuto práci odváděl. Nemyslím to zle a nechci tu navrhovat věci proti svobodě slova nebo tak něco, ale názor je takový že je v tom trochu bordýlek. Schválně si zkuste projít nějaké téma a počítejte po kolika příspěvcích už je to o ničem jiném.
To je si myslím velice důležitá věc, v budoucnu by to mělo dělat sílu tohoto fóra.
Co vy na to?


Doufám že jsem to vůl jeden nenapsal nikam jinam :D


Tak je to i v životě: začnese o voze a skončí se o koze :-). Svoboda příspěvků by měla být zachovaná.
Násilí nic neřeší, jsem humanista.
Uživatelský avatar
batman2

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 48
Registrován: 01 bře 2009, 11:58
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Aprilia Atlantic Sprint 500, r.v.07
Tuning / úpravy: -none-

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Fispe » 13 bře 2009, 17:08

Musím se přiznat, že také patřím mezi hříšníky, kteří né vždy dodržují striktně dané téma. Člověku to prostě někdy nedá, aby nezareagoval i když je to zrovna mimo mísu. Domnívám se ale, že to zde ještě není tak hrozné a že právě ten malý "bordýlek" sem tak trochu patří. Třeba se pletu, ale myslím si že také pro tu "svobodu slova" to tu máme všichni rádi. Nelíbilo by se mi na fóru, kde bych za každou poznámku mimo téma dostal hned přes prsty. Nemusíte se mnou souhlasit, je to pouze můj názor :!:
602 242 282
Uživatelský avatar
Fispe

500+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 603
Registrován: 25 lis 2007, 21:28
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Kymco Super 8/125 a pak ještě taková Černá Mrcha

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Eleanor » 13 bře 2009, 17:10

Fispe,mluvíš mi z duše.... :!: :wink:
telefon : 608 180 498 icq : 469 832 135
Uživatelský avatar
Eleanor

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1108
Registrován: 08 pro 2007, 22:56
Skútr / moto: V prenatálním stádiu...JURÁŠEK!!!!!

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Mach.002 » 13 bře 2009, 17:41

Fispe píše:Musím se přiznat, že také patřím mezi hříšníky, kteří né vždy dodržují striktně dané téma. Člověku to prostě někdy nedá, aby nezareagoval i když je to zrovna mimo mísu. Domnívám se ale, že to zde ještě není tak hrozné a že právě ten malý "bordýlek" sem tak trochu patří. Třeba se pletu, ale myslím si že také pro tu "svobodu slova" to tu máme všichni rádi. Nelíbilo by se mi na fóru, kde bych za každou poznámku mimo téma dostal hned přes prsty. Nemusíte se mnou souhlasit, je to pouze můj názor :!:

:? Zase naopak, když hledám radu ohledně technických věcí tak mě může šlak trefit vy plantážníci.myslímže by se to mělo více hlídat.Na pokec je opravdu chat. :? I když i já nejsem svatej,když vás někdo napomene tak se to vrátí k tématu a je to.SOUHLASÍM CENZŮROVAT. :roll: Marný jsem zvyklej na komunisty. :D I v bordelu musí být pořádek. 8) Howg
[i]Telefon:737 971 755 ICQ:232-145-320 GPS-49°50'6.400"N, 18°21'9.371"E-SOS
Mach.002

250+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 292
Registrován: 10 kvě 2007, 19:06
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: BMW K 1200 GT
Tuning / úpravy: ??????

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod batman2 » 13 bře 2009, 17:48

Nechte to na lidech, pokud někdo napíše příspěvek off topic, tak pokud to bude někomu vadit, tak mu společnost dá přes prsty-někdo mu nadá, upozorní atd., takový to mazání bude akorát podněcovat agresi a negativní názory na fórum. představte si, že náhou uletíte vy a napíšete off topic a smažou váš příspěvek. Kolik z nás řekne, jo mají pravdu uznávám, omlouvám se. Samoregulační systém má nejlepší poměr cena/výkon.
Násilí nic neřeší, jsem humanista.
Uživatelský avatar
batman2

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 48
Registrován: 01 bře 2009, 11:58
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Aprilia Atlantic Sprint 500, r.v.07
Tuning / úpravy: -none-

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Ryan » 13 bře 2009, 20:06

MikyMiky píše:Ryane, měl bych malou prosbičku na vylepšení. Nebylo by možné v oddělení srazy a vyjíždky oddělit od sebe staré a proběhlé srazy od těch které jsou teprve před námi? Byl by daleko lepší přehled a nic by nám neuteklo.


mrknu na to, něco s tím uděláme :wink:
každopádně dle mého názoru by tomu nejvíce pomohlo to, kdyby byl v názvu tématu jasně stanonev datum, kdy se daná akce/sraz/... koná :idea:
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Fispe » 13 bře 2009, 21:56

Na nějakém nám blízkém fóru jsem viděl kalendář akcí. Ten by to myslím vyřešil :idea:
602 242 282
Uživatelský avatar
Fispe

500+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 603
Registrován: 25 lis 2007, 21:28
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Kymco Super 8/125 a pak ještě taková Černá Mrcha

Re: Další nápady... a spíš požadavky

Příspěvekod Paul » 14 bře 2009, 00:32

batman2 píše:Nechte to na lidech, pokud někdo napíše příspěvek off topic, tak pokud to bude někomu vadit, tak mu společnost dá přes prsty-někdo mu nadá, upozorní atd., takový to mazání bude akorát podněcovat agresi a negativní názory na fórum. představte si, že náhou uletíte vy a napíšete off topic a smažou váš příspěvek. Kolik z nás řekne, jo mají pravdu uznávám, omlouvám se. Samoregulační systém má nejlepší poměr cena/výkon.


Takhle to vidím já, občas to "proklaté" OT sedí jako pr.... na hrnci a je tu aspoň sranda :lol: :lol: , nejsme tady na vědeckém sympoziu -ale všeho s Mírou :mrgreen: Toto fórum je JEDINEČNÉ a NEMUSÍ být dvoj-troj-..četem dalších existujících, která jsou sice možná "dokonalejší", ale lidi se tam zase častěji "kopou do kulí" :wink: Takže Vám, pane Pavel, doporučuju rychlý útěk z tohoto anarchistického hnízda, tady to "lepší" nebude :D :D :D
Naposledy upravil KYBLOS dne 27 bře 2013, 16:53, celkově upraveno 2
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Když do pekla - tak na pěkným koni !
m: 605 41 48 43
Uživatelský avatar
Paul

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 501
Registrován: 03 úno 2008, 02:02
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: *Gilera GP800*3 kufry GIVI*tnkvk*GPS*PMR Alan777*
Tuning / úpravy: * vyšší plégo GIVI * brzdové/koncové světlo na topcase * přední bílé stroboskopy *

PředchozíDalší

Zpět na Nápady, požadavky, vylepšení

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků