Generali - Pojišťovna

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Příspěvekod KYBLOS » 14 úno 2008, 15:39

Není to sice obchod se scooty či s motocykly atd...., ale rozhodně vím, že jde o firmu kde bych si alespoň já nic a nikdy nepojistil. Jen se tu zmíním ohledně jejich vystupování v zastoupení této pojišťovny v mém bydlišti. Měl sem nehodu v průběhu víkendu, jak většina ví a tak jsem to šel hned v pondělí ohlásit na pojišťovnu Generali. Je to moje povinost i přesto, že to není má pojišťovna, ale viníka nehody. Já jsem poškozený. No tak jsem tam v pondělí přišel, zaklepal, vlezl dovnitř - i přesto, že se nic jako slovo dále zevnitř neozvalo a přivítala mě celkem hezky vypadající slečna. Jenomže ne česky mluvící. Řekl jsem jí, že jdu oznámit nehodu, která se stala o víkendu. Čuměla na mě jako prvňáček, kdyby se ho třídní zeptala na to ve kterém roce a kde se opaloval Jan Hus. :rolleyes: Jen letmo jsem se rozhlédl po její kanceláři a věděl jsem, že tam nikdo jiný není. Řekl jsem jí s údivem, kde jsou nějací jiní zaměstnanci fi. Generali, kdy mi pošle hodit vokem na mýho scoota nějakýho likvidátora. Její odpověď? Tož majte zapnutý váš osobný mobilní telefon, on sa vám ozve. Mal by byt nazpet niekedy snad vo štvrtok zo sluzebnej cesty. Tak fajn no, nebudu se jí ptát, proč nemají nějakýho jinýho likvidátora. Ofotila si protokol o nehodě od policajtů, jméno viníka nehody, moje jméno, telefon viníka a můj. No a dnes mi ten tzn. likvidátor zavolal. Víte co mi do telefonu řekl? Ne kdy přijde nafotit škodu na mým miláškovi, ani nic tomu podobného. Jen to, že on to řešit nebude a že mám zavolat na jiné číslo a tam odsud mi pošlou jiného likvidátora. Opět nemluvil čistě česky, ale o co víc, ani slovensky. Co to bylo za hatmatilku nerozeznám. Na co mi tedy bylo, že jsem v pondělí byl na zastoupení Generali? Na co jsem to vůbec v Kralupech hlásil? Proč sem vlastně musel čekat až se vrátí ze služební cesty?! Dneska jsem tedy zavolal na číslo, který mi ten vocas v kralupech po telefonu řekl a když jsem se dovolal, musel jsem celou nehodu, všechny škody na scootu apod. hlásit do telefonu znova. tj. přečíst protokol o nehodě, co mám od cajtů. Ta se kterou jsem mluvil naštěstí mluvila česky, ale měla by změnit styl svý mluvy, páč se mnou mluvila tak ochotně, že jsem přemejšlel co má nejmenší peněžní hodnotu z těch věcí co mě doma obklopují, abych tu věc mohl ze vzteku rozbít. Hrozný !!! Už to chci mít všechno zařízený a hodně dlouho nebourat ! Rozhodně ne kvůli někomu, kdo je pojištěnej u týhne všelijakými jazyky mluvící, neochotnou, na služebních cestách roztahanou pojišťovnu. V Kralupech mají zastoupení jenom proto, aby se jim někdo upsal, tj. aby se u nich pojistil, ale až se něco stane, oni tam nejsou k ničemu. Leda vám dají na někoho telefon. Ten co je tam zaměstnanej jako likvidátor, odmítá dělat svoje pracovní povinosti, takže je vlastně placenej za nic. Děs toto !!! :rolleyes:
Do dvou až pěti pracovních dnů se mi prý má ozvat ten jiný likvidátor, tak to sem zvědavej. B)
Naposledy upravil KYBLOS dne 14 úno 2008, 15:44, celkově upraveno 1
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Luca_69 » 14 úno 2008, 16:08

A pak se ti ozve likvidátor a zdělí ti, že to předal svému podřízenému a tomu si máš zavolat na dohodnutí termínu ...... víš co je za problém ? ... Problém je ten že jsi nedal úplatek !!!!
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Příspěvekod KYBLOS » 14 úno 2008, 16:27

Nebylo ani komu :rolleyes: Přeci nedám úplatek nějaký vyhulený bréce, která mi nic jinýho, než že likvidátor přijede ve čtvrtek neřekne. Navíc když sem mluvil s nim, těžko se dává úplatek po telefonu :rolleyes: Navíc, znáš to ne? Neberte úplatky, neberte úplatky, nebo se z toho zblázníte ! :cyclops: Přeci těm co blázny už dávno jsou, nebudu jejich bláznovinu podporovat. B)
Naposledy upravil KYBLOS dne 14 úno 2008, 16:29, celkově upraveno 1
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Vamos » 14 úno 2008, 16:57

Tak já mám u Generali pojištěné auto a nemám problém. Asi to bude i tím, že tiše platím a nic po nich zatím nechci.
Uživatelský avatar
Vamos

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 82
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Smilovice a Havířov
Skútr / moto: Honda Dylan 125 Kufr GIWI

Příspěvekod KYBLOS » 14 úno 2008, 16:59

Tak to máš kliku no. Tak až od nich v budoucnosti něco chtít budeš - doufám že ne, tak to snad v tvým bydlišti nebude tak strašný, jako v mým.
Naposledy upravil KYBLOS dne 14 úno 2008, 17:01, celkově upraveno 1
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod tom.boy » 14 úno 2008, 19:13

Kyblos snad si nečekal že po tobě skočí radostí?! To je stará známá pravda, pokud se jdeš pojistit, je všechno růžový, všechno klape a v ničem není problém.
Horší je když po nich chceš peníze, to je najednou komlpikací, potíží a nenadálých situací. Nesmíš se dát odbýt, ten likvidátor je jejich starost, ne tvá. Oni to zkoušej na každýho, čekaj kdo to vzdá a zaplatí ze svýho. To nejlepší tě teprve čeká, nedej se!!!
ObrázekGoogle ° www.tomas.in ° Srazy na Strahově jsou tady ° Srazy ve Středoklukách jsou tady °
Uživatelský avatar
tom.boy

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1779
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha Tel: 608444044
Skútr / moto: YAMASAKI Extra Super Grand DeLuxe Sport 50

Příspěvekod KYBLOS » 14 úno 2008, 19:36

Věř mi, že sem schopnej všechny pojišťovny, pojišťováky a hlavně toho co bude stát u mě poslat do pr...., urazit jeho předky, poch... mu xicht, přivázat nohy i s botama za tkaničky k uším, jazyk přišít ke koulím atd.... Pokud se jedná o mýho miláška, sem pes :mad: Rozhodně se nedám, to je případ, že se mnou nehne ani kdyby mi nabídnul, že mi dá 50000kč, když se vzdám.
Ani náhodou B)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Jarda » 14 úno 2008, 20:12

za 50000 mas skoro novej scot a ten co mas ted si nech na nahradni dily.o tom bych popremejslel.ale z principu zas ... mas pravdu.kazda pojistovna rada bere ale nerada rozdava co jsme jim za ty roky nacpaly.to mi verte.hlavne ze pak slysime ze nektera ma jmeni za nase letite dary ale to mozna trochu prehanim.opravdu jen mozna trochu.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod Mefisto » 14 úno 2008, 20:13

Nechci se nikoho dotknout ale je to vsechno jedna pakaz. Dokud to z nich nevymlatis tak s nima nepohnes. Musis byt fakt tvrdej a slapat po nich co to da a pak mozna se pohnou :p
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Příspěvekod KYBLOS » 14 úno 2008, 20:17

Jarda: No padesát bych si vzal, ale na opravu a na vylepšení, ale určo ne proto, že sem se vzdal :rolleyes: Je to hlavně můj milášek, přirostl mi k srdci. :cyclops: Neprodám ho, nevyměním ho atd.... až umře, pohřbím ho na nějakým hezkým místě :D To zas přeháním no, ale prostě mi ten přiblblej pojišťovák dá do závad po nehodě všechno co budu chtít, nebo z něj udělám náhradní díl za figurínu pro crash testy !!!
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod KYBLOS » 14 úno 2008, 20:19

[quote=Mefisto]Nechci se nikoho dotknout ale je to vsechno jedna pakaz. Dokud to z nich nevymlatis tak s nima nepohnes. Musis byt fakt tvrdej a slapat po nich co to da a pak mozna se pohnou :p[/quote]


To je jasný, já po něm šlapat budu. Přímo dupat !!! Když už jsem u toho, přeleštím si svoje těžký botajdy. :mad: Ten se tak pohne, že ho bude těžký zastavit B)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Jarda » 14 úno 2008, 21:03

jsou to tvoje penize vlastne byly cos jim dal tak chces je zpatky kdyz jsi nic neproved.to je snad jasny.a pokud dostanes malo tak chtej vic.nastesti mam jiny zpusoby jak dostat to co mi patri ale zas za neco platim tak proc toho nevyuzit?
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod banjo » 15 úno 2008, 17:46

Protože mám skútra pojištěného u Generali, tak by ch se rád dozvěděl o konkrétních zkušenostech při havárii. Já tomu moc nerozumím, ale možná mi někdo vysvětlí jak postupovat v případě nehody, kterou jsem nezavinil, ale dopisem od pojišťovny jsem se dozvěděl, že viník jsem já a poškozený ten druhý. Přitom jsem se s tím co mě srazil dohodl, že vše co mi způsobil uhradí( beze svědků). Je to taxikář a já jsem mu vyšel vstříc ( je to jeho chleba), ale mám obavy že mu kamarádi radílkové se snaží pomoct na úkor mě.Pokud s tím někdo máte zkušenosti, tak poraďte, děkuji!
Uživatelský avatar
banjo

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 124
Registrován: 19 črc 2007, 12:57

Příspěvekod KYBLOS » 15 úno 2008, 17:57

Tak mi před chvílí volal likvidátor Generali. Vychc... deb.... ! Fakt sou to hov..... co to zkouší och.... kudy to jde :mad: Že prej by mohl přijet příští týden a tak mu říkám fajn, ale on se mě vychc.... zeptá kdy můžu já a tak mu řeknu, že odpoledne po 15:00h, páč mám ranní směnu a on ještě vychc.... způsobem, že on po 15:00h nemůže. Zeptá se mě bl... jestli mě nemůže někdo zaskočit a ukázat mu toho scoota, ale já se zlomit nedám !!! :mad: Říkám nemůže ! Celá rodina má ranní !! :mad: Tak prej vydržte chvilku a za cca 20 sekund mi říká: Dobrý už to mám, vezme to za mě kolega od Generali, pojede okolo tak vám příští týden zavolá a domluvíte se, kde si dáte spicha. Jestli i ten na mě pak na místě bude něco zkoušet jako tohle první hov...., tak ho zadupu do asfaltu, že ho budou muset z asfaltu vytahovat jeřábem :mad: :mad: :mad:
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 17:27, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Pumpa » 15 úno 2008, 18:04

hej to jsou dobry kre...no budes to muset nejak vydzet a zvladnout,ale jednani te pojistovny.. hruza... hlavne aby dali prachy a potom bejt tebou zmenim pojistovnu
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 17:28, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
!!! modra krasavice !!!
Uživatelský avatar
Pumpa

500+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 540
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: usti nad labem
Skútr / moto: SV 650
Tuning / úpravy: ladak,klin,riditka,uprava znacky -))

Další

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků