Deka vs.vyhřívané gatě

Diskuze o helmách a motooblečení. Pomoc s výběrem, rady a doporučení.

Re: Deka vs.vyhřívané gatě

Příspěvekod janpoko » 12 říj 2023, 22:27

Ahoj, mám s Termoscud už za sebou 2 zimy na BMW C400X. Nejlepší doplněk pro celoroční jezdce, ale i pro ty, kteří chtějí mít komfort během jara či podzimu. V mém případě je celý set upevněn skrze popruhy pod origo šrouby kapotáže. Nikde nefouká a i za deště je to absolutně v klidu. Na jedinou nevýhodu jsem narazil na motokurzu, kdy jsem to naklopil tak, že jsem přepálil jeden popruh. To se ale v reálném provozu asi nikomu nepodaří. :)
Uživatelský avatar
janpoko

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 6
Registrován: 05 srp 2016, 11:37
Bydliště: Jesenice
Skútr / moto: BMW C400X

Re: Deka vs.vyhřívané gatě

Příspěvekod Jimmy » 13 říj 2023, 21:09

S dekou přes nohy už jezdím asi 10 let. Zkoušel jsem i teplé motorkářské kalhoty, ale zatímco bundu a další vrstvy nahoře v interiéru rozepnete či sundáte, tak kalhoty si nesundáte. Stačilo se po práci na pár minut někde zastavit třeba na nákup a po chvíli jsem byl zpocený jak myš. Pod dekou jezdím v civilu, takže se v práci nemusím převlíkat a obchodech se nepotím. Jezdím cca do 0°C. Používám deku i v létě, kdy ránu ji mám přehozenou přes nohy a odpoledne pokud je moc teplo, tak ji částečně sbalím, ale nesundavám. Používám dekou pouze do pasu. Co bylo nad pás stejně proud vzduchu odfoukával odemě, takže to bylo na nic. Když je velká zima, přidám pod bundu jednu vrstvu.
Zontes 310M Obrázek, dříve Runner 50 Purejet, Runner ST200
Uživatelský avatar
Jimmy

250+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 295
Registrován: 28 bře 2010, 00:20
Skútr / moto: Zontes 310M/ Dříve Gilera Runner Purejet 50/ST 200

Předchozí

Zpět na Helmy a oblečení

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron