Alarm

Diskuze o doplňcích a příslušenství. Pomoc s výběrem, rady a doporučení.

Re: Alarm

Příspěvekod JardaB » 09 zář 2019, 13:19

U těchto výrobků je jediný problém ... vyrobeno ze slitiny ... nejspíše zinku. Tak je to spíše ochrana "na oko". Nic proti tomu ... odradí to.
JardaB
Kymco New Downtown 350i
Maledictus piscis in tertia aqua.
Uživatelský avatar
JardaB

1500+
 
Reputace: 237
Příspěvky: 1671
Registrován: 17 črc 2015, 14:17
Bydliště: Tábor
Skútr / moto: Kymco Downtown 350
Tuning / úpravy: deflektor z Číny, USB na řidítkách, Maxia 56

Re: Alarm

Příspěvekod icask2 » 09 zář 2019, 19:00

Neviem ci zrovna z ciny kupovat tieto zamky. Aj u nas sa daju kupit lacnejsie s urcitou garanciou bezpecnosti. Xena ci Oxford a uplne lacny Tokoz je aspon ako tak isty na vydrz proti lamaniu.

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
icask2

500+
 
Reputace: 62
Příspěvky: 605
Registrován: 14 črc 2018, 09:39
Skútr / moto: Maxsym400; Kymco Downtown 125 abs

Re: Alarm

Příspěvekod bajza » 09 zář 2019, 19:08

Já kupoval kvůli ceně a dobrým recenzim. Vypadá bytelne zpracování moc dobre.Nedelam si iluze že odradí zkušeného zloděje. Ale spíš odradí ty co si chtějí sedat. Nebo nějak manipulovat. Když budou chtít seberou ho i ze zabezpečené garáže přímo v domě. Jak se sem tam dozvídám z různých for FB a podobným drbnam. Tak že pro mne to bylo levné řešení alarmu a s kvalitou jsem spokojen. Není to Xena ani Abus a s tím jsem ho kupoval. Doplňuji ho ještě řetězem se zámkem.
Uživatelský avatar
bajza

1000+
 
Reputace: 186
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 črc 2009, 21:31
Bydliště: Český Krumlov
Skútr / moto: Honda SW-T400, Gilera Nexus 125i (už není)

Re: Alarm

Příspěvekod sinco » 09 zář 2019, 21:01

Abus jsem měl, bytelná těžká věc. Jenže, kotouče jsou u mého skútru asi menší nebo co a díky velikosti kol i dost nízko. Na zadní to šlo hodně blbě a na přední leda za předpokladu že jsem neměl stočená řidítka kvůli uzamčenému řízení. Se stočenýma to uzamknou šlo blbě a odemknout podobně. Tak jsem nechával řidítka neuzamčena. Ráno když jedu do práce tak je ještě tma jak v řiti. Takže na kolena k zemi, posvítit si mobilem na Abus abych se trefil do zámku a rychle odemknul zámek. Jednou jsem si spletl klíč a pokoušel se tam narvat podobný od zámku lana. No jasně že to nešlo, spustil se alarm, já si uvědomil chybu a než se mě to povedlo odemknout a alarm utichl uběhlo asi půl minuty. A to bylo rozhodnutí že to budu používat jen za určitých podmínek, jen když moto nebudu používat nějaký den a odblokování jen za bílého dne. A protože to stálo 2500kč tak kvůli občasnému použití jsem se rozhodl že to vrátím a pořídím si zámek s Číny. Brutální krádeži nezabrání ani Abus. A k tomu něco elektronického co mě dá echo o pochybu, manipulaci bud do přijímače co budu mít stále u sebe nebo do mobilu.
sinco

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 120
Registrován: 15 črc 2019, 20:05
Bydliště: Brno
Skútr / moto: GTS JOYMAX 125i ABS + Start & Stop

Předchozí

Zpět na Doplňky a příslušenství

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků