Malaguti F12 - problém se startováním

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Malaguti F12 - problém se startováním

Příspěvekod Bobesss » 19 čer 2009, 21:33

Kde by mohla být chyba, když mi na páku hezky startuje, většinou na poprvé , ale na startér nic. Dal sem i novou baterku, točit to točí o trošku rychleji ale více méně stejně. Na to aby to chytlo si myslím že dost rychle. Zkoušel sem vyhodit svíčku a když točí startér jiskru hází. Mate mě že na páku chytne hned, studené, teplé ale na startér prd. To by se motor měl jen převalit a běžet ,ne? Prostě jen točí a nic. A i když nechytí na startér, na páku hned.Fakt už nevím ....
Bobesss

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 19 čer 2009, 20:56
Bydliště: severní morava
Skútr / moto: malaguti F12
Tuning / úpravy: Výfuk Giannelli

Re: Problém se startováním Malaguti F12

Příspěvekod stelerp » 19 čer 2009, 22:15

Měl jsem stejný problém. Příčina byla ve svíčce. Vytažená na vzduchu jiskru házela, ale když byla pod tlakem, ve válci, tak už byla slabá (startér je na pokles napětí sviňa). Vyměnil jsem za novou a zanedlouho to samé. Ještě než jsem ji vyhodil, tak jsem ji sklepl elektrodu tak na 0,4mm a rychle zakoupil Iridiovou svíčku. Od té doby mám klid se startováním, i teplým, i s propadem při přechodu z volnoběžných otáček na plný plyn.
Uživatelský avatar
stelerp

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 47
Registrován: 16 čer 2009, 21:50
Bydliště: Sviadnov
Skútr / moto: YUKI Rally 50 4T / Honda Vision 110
Tuning / úpravy: Yuki: 70 ccm, pískle na blinkry, uchycení motoru. Vision: Hodiny, Voltmetr, Teploměr, USB zásuvka.

Re: Problém se startováním Malaguti F12

Příspěvekod Bobesss » 26 čer 2009, 21:01

Takže dnes mi došla iridiová svíčka,když sem byl v tom, dal sem i novej vzduchovej filtr a fajku a světe div se, ono to startuje. Navíc bych řekl že to má takovej plynulejší chod. Bez kuckání přechody a i v nižších otáčkách to jede tak nějak ochotněji. Aspoň že tak, koupit tak drahou svíčku a kdyby to jelo stejně, asi by mě to fakt nasr..... :-))))
Bobesss

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 19 čer 2009, 20:56
Bydliště: severní morava
Skútr / moto: malaguti F12
Tuning / úpravy: Výfuk Giannelli


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků