Aprilia SR 50 Ditech - rychlost

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Aprilia SR 50 Ditech - rychlost

Příspěvekod David1991 » 27 črc 2011, 17:20

http://aukro.cz/aprilia-sr-nejrychlejsi ... 55880.html

Jedná se o skůtr r.v. 2004, koupeno v ČR, najeto 21 000 km, na 20 000km velký servis motoru, vyměněno ložisko na klice, řemínek na vodní pumpě a čerpadlo, nové náplně, nemrznoucí směs, oleje, brzdovka, nová zapalovací svíčka,nová vstřikovací jednotka, nová baterie yuassa, nové pneu, brzdy ok, variator, válečky i řemen ok, koupil jsem jí v loni a nechal celou prohlédnout a udělat servis cca za 7000kč, přidám ještě dvě helmy a overal.
Majitel se přestěhoval a nemám už garáž tak ji musím prodat, jezdí pěkně a hlavně ta spotřeba oproti karburátorům z Číny… 2,5l/100km, navíc všechno na ní seženete bez problémů….


Borci, můžete mi prosím poradit? Mám pročtené příspěvky. Ještě čekám, jak mi majitel napíše o motoru, tak postupně přidám, co píše....

Chtěl bych skůtr 50ccm převážně na město a občas na nějaké výlety kolem 20km od domova. Chtěl bych, aby to už aspoň kolem 80kmh jezdilo... Vím že na ty Ditechy zrovna zde nejsou nejlepší diskuse, tak bych prosil o radu ;)...

Jinak mám prolezlej internet a mám ještě výběr ze 4 dalších skůtrů, dokud mi je někdo nevyfoukne...Ale tady tento skůtr je za dobrou cenu i designem vypadá zachovale. Kdyby někdo z fóra prodával skůtr nebo mi popřípadě našel nějakýho vhodnýho kandidáta, byl bych rád ;). Cena kolem 25 000 Kč (může být i levnější) kdyby se pohybovala, potřeboval bych poradit od zkušenějších.

Díky David
David1991

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 27 črc 2011, 16:45

Re: APRILIA SR 50 Ditech

Příspěvekod Rusta » 27 črc 2011, 22:21

Jestli to motor od Piaggio Purejet tak je to ok. Tenhle motor je lip promyslenej a min poruchovej, proste je lepsi. Starsi motory Morini Ditech tak ty pry jsou nic moc (ale nemam s nima zadne zkusennosti) Sam mam stejneho skutra s motorem Piaggio Purejet. Zatim dobry.
80 by to melo jet v pohode. Z velkeho kopce tech 90,95 mozna pojede (vsak pouze tachometrovych)
Musis se rozhodnou sam, jestli chces jen jezdit tak tehnle skutr je dobry a ma dobrou spotrebu, ale pokavad chces tuning tak si radsi kup normalne karburetorovej motor. Pespektive tu strikacku taky muzes tunit ale je to o neco drazsi nez karbec.
Podivej se na bazos.cz videl jsem tam levnejsi aprilky. tenhle je nejakej drahej :D
Rusta

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 11 čer 2011, 14:43
Skútr / moto: Gilera Runner
Tuning / úpravy: valec 70

Re: APRILIA SR 50 Ditech

Příspěvekod David1991 » 28 črc 2011, 10:50

Díky chlape za radu, sice ve Scootlandu říkali, že se tomu mám vyhnout.... Tak z toho mám dilema, ale chci malou spotřebu a na to město když to pojede přes těch 80 a víc budu jen rád ;). Dnes si pro něj jedu.
David1991

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 27 črc 2011, 16:45


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků