Aprilia SR 50 Ditech - píská

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Aprilia SR 50 Ditech - píská

Příspěvekod Vašek » 19 srp 2007, 23:10

Zdravím, mám takový problém u svého skútru. Při rozjezdu je všechno v pohodě, ale tak při šedesátce v tahu mi začne něco pískat v motoru, zní to jako řemen, ale ten je skoro nový, nevíte co by to mohlo být a popř. co s tím?
Dálší otázku bych směřoval k celkové péči a čištění jednotlivých částí motoru, co je potřeba atd..
Poslední otázka by byla, kde můžu na internetu sehnat levné náhradní díly na Aprilii sr 50 Ditech (brzdové destičky atd..)

Předem děkuji za odpověd´
Vašek

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 17 srp 2007, 21:35

Re: Aprilia SR 50 Ditech - píská

Příspěvekod Zoidberg » 20 srp 2007, 09:18

Je možné, že pískání v motoru může být symptomem nějaké vážnější poruchy - do věčných lovišť ti může odcházet některá z těch drahých součástek, které dělají Ditech Ditechem... :-( Součástky z druhovýroby můžeš koupit třeba na Scootlandu http://www.scootland.cz/
Zoidberg

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 142
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Frýdek-Místek
Skútr / moto: Aprilia SR50 + Stadion S11
Tuning / úpravy: Kompletní tuníng a vír v nádrži.

Re: Aprilia SR 50 Ditech - píská

Příspěvekod Jarda » 20 srp 2007, 20:36

no mam ten typ jak pises a mam najeto pres 26 300 km a nic jsem nezpororoval zadny piskot.jen obcas pri dobrzdovani kdyz mi vjel (uz asi 5x) nejakej debyl co mne predjizdel a zarazoval se do jizdniho pruhu a pak prudce brzdil aby to ustal k...t jeden.jinak netusim ale pro jistotu zajet nevolej tam ale rovnou zajet do autorizovanyho servisu aprilia kde ti reknou v cem to muze byt.aspon ja bych to udelal.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Re: Aprilia SR 50 Ditech - píská

Příspěvekod Vašek » 23 srp 2007, 22:17

Zdravím, všem děkuju za odpověd´. Ještě jedna otázka, zdá se mi, že mi skútr po zahřátí motoru méně táhne, nevíte někdo, čím to může být způsobeno? Navíc se přidává to nepříjemné pískání...dík za odpověd´
Vašek

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 17 srp 2007, 21:35


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků