Peugeot Satelis 125

Diskuze o skútrech většího objemu.

Re: Peugeot Satelis 125

Příspěvekod AtreyC » 20 zář 2023, 22:47

Zdar jak sviňa,
Tak jsem se zbláznil a koupil Satelis 125 J2 AA AA 2008, ale nejprve je potřeba ho dát do kupy.

Má několik much:

1. Problémy se starty
2. Když se podařilo natočit, a lehce se přidal plyn, jakoby se přidusil a až po notné chvíly zabral
3. Když jsem se na něm projel, v nízkých otáčkách netáhnul, až nad cca 5k se jakš takš chytnul

Otázka, najdu zde borca z Prahy (Lipence), co by mi pomohl napíchnout na diagnostiku?

Mám podezření na Skrtící klapku, Vstřik, nebo ECM. Pomůže mi někdo?

Díky

EDIT: Tak nakonec byla "nakopnutá" řídící jednotka, po výměně skůtr běží jak má, zkusím starou ECM rozebrat a pátrat jestli neuvidím někdy něco vadného :)
Naposledy upravil AtreyC dne 25 říj 2023, 18:59, celkově upraveno 1
AtreyC

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 19 zář 2023, 20:56
Skútr / moto: Skútr

Re: Peugeot Satelis 125

Příspěvekod Sovaja » 04 říj 2023, 20:54

Ahoj,

neřešil jste někdo takovou pitomost, ale začala se otevírat ta stříbrná schránka na řídítkách a to při každém přejezdu hrbolu. Nová se mě nechce úplně kupovat, protože je skoro za 2000Kč a k tomu ten zámeček a jsem skoro na 2500Kč.

Koukal jsem, že ten zámeček jde ven, ale nevypadá, že by byl nějaký unavený. Spíš na tom stříbrném plastu je jakoby ožužlaný ten zobáček(je to vlastně plast ve tvaru šipky), který do toho zámečku se má zacvaknout. On se také zacvakne, ale jen poklepání na plast způsobí, že se vycvakne. Napadlo mě ho z boku zvětšit, zda by to nepomohlo....třeba vystřihnout z nějaké staré platební karty malý obdélníček a ten z boku nalepit a vytvořit tak větší tu plošku, která zapadá do toho zámečku.......

Neřešil jste to už někdo?

díky
Sovaja

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 11 zář 2023, 13:49

Předchozí

Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 5 návštevníků