Češi jezdí jako "prasata"

Diskuze o čemkoli.

Příspěvekod Eleanor » 24 srp 2008, 11:47

Stejně si věršina takto namachrovaných magorů jen rychlou jízdou léčí své ego a nedostatky!
telefon : 608 180 498 icq : 469 832 135
Uživatelský avatar
Eleanor

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1108
Registrován: 08 pro 2007, 22:56
Skútr / moto: V prenatálním stádiu...JURÁŠEK!!!!!

Příspěvekod janon » 24 srp 2008, 12:41

[quote=8steve]...cyklista babetista, vsechny padesatky, trabant, stodvaca v kopci, traktor...tohle vsechno a mnoho dalsich srotu nema co delat na silnicich...[/quote]

Jestli si chtel bej vtipnej budiz, jestli to myslis vazne, tak doufam ze te nikdy nepotkam. Jeden tvuj prispevek, lepsi nez druhy. A pak se divime, jak to vypada na silnicich.

S tvym pohledem na vec si, si ale uvedom, ze to zacina zakazanim babetistu, 50tek, kamionu, skodovek 120 a drive ci pozdeji, prijde rada na italsky skutry a pak i na tve leonardo 150. A nakonec, by na silnicich meli jezdit jen majesty 400. Boze.
Naposledy upravil janon dne 24 srp 2008, 12:57, celkově upraveno 1
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Příspěvekod Cpujky » 24 srp 2008, 12:49

[quote=8steve][quote=Cpujky]Tak s tim musim souhlasit.Pri zpatecni ceste z UK (pres 2tisice kilometru)byl nejhorsi usek na D1 mezi Prahou a Brnem. Na ceskych silnicich jde o zivot.
A nesouhlasim s tim, ze stroje co nemaji rychlost nad 90 nepatri na okresky. Ja jezdim kazdy tyden po ceste kde je 90tka a ja tam zenu 120(dlr GPS) a i tak jsem jeden z nejpomalejsich!Zkousel jsem jet jednou podle predpisu,ale to byl hazard se zivotem! Ano, cesky ridic (stejne tak jak slovaci a polaci - polaci jsou nejhorsi :D)je desne agresivni. Mam jen strach, ze my se uz nedozijem stavu jaky je v zapadni evrope...tim myslim tolerance a neagresivity na silnicich.
A ano, je pravda, ze se musi zacit od sebe...ja za sebe muuzu rict,ze se snazim byt neagresivni a tolerantni...jen mam strach, ze takovych lidi je na cestach opravdu malo...[/quote]

Naprosta hloupost. Najezdim rocne kolem 50tis km uz po mnoho let a tak vim, ze pokud jedes na okresce 90 nebo na dalnici 130, tak te predjede malokdo. Ano, pokud jedes 90 na scootu, tak te vezme skoro kazdy, holt komplex z motorek se dobre leci na malych prditkach - ale to je jina kapitola.[/quote]
No ja na skutru 30tisic rocne a pokud neveris,tak se nekdy projed v patek nebo v nedeli odpoledne mezi Frydkem Mistkem a Lipnikem. Kdyz tam pojedes kilem tak nikoho nepredjedes...a za nikym nepojedes,vsichni se kolem tebe prezenou. Jezdim tam kazdy tyden uz rok a za rok se to vubec nezmenilo.
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod Cpujky » 24 srp 2008, 12:52

[quote=8steve][quote=Cpujky][quote=8steve]Ja ti reknu co by se s tim dalo udelat! Nepoustet kramy co maji maximalni rychlost pod 90 mimo mesto! Je mi lito, ale jestli neco nesnasim, tak brzdy provozu, cyklista babetista, vsechny padesatky, trabant, stodvaca v kopci, traktor...tohle vsechno a mnoho dalsich srotu nema co delat na silnicich kde se jezdi 90+ a provoz je jak na magistrale!

Howg[/quote]
Teda tak to se musi ocenit.Takova sebekritika, ty jezdis jen po meste-nebo jen z kopce(pac mimo mesto nemuzes :D)? Ja bych vlastnimu skutru srot nerikal (na rozdil od tebe). Vkrada se mi pocit, ze patris do vetsi skupiny netolerantnich ridicu....mylim se snad? :D[/quote]

No pozor. Za 1. mi to 90 jede ;) i kdyz jen tak tak, ale jede :D A za 2. ja tolerantni nejsem k tem, co nejsou ohleduplni ke vsem ostatnim a tim mam na mysli ty brzdy provozu. To kdyz vidim, tak bych vrazdil. Pri hustote provozu jaka v dnesni dobe panuje je proste neni mozny tolerovat :mad:[/quote]
Hele,stejny nazor muze mit i ten borec co jede treba 150 mimo obec a mysli si to o tobe...jde jen o uhel pohledu...mel by jsi byt tolerantni ke kazdemu a je uplne jedno jak rychle jede. Pravo jet na silnici ma karzy a pokud te brzdi,tak si ho klidne predjed. A pokud nekam spechas,tak jed po dalnici. Ja jedu na skutru pro zabavu,tak je mi jedno,ze dorazim do cile o pul hodky pozdeji...ja to totiz vidim tak, ze jsem si uzival jizdu o pul hodiny dele :D
Naposledy upravil Cpujky dne 24 srp 2008, 13:00, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod Jarda » 24 srp 2008, 13:02

no jestli plánujou mám dojem že zákonodárci, že budou montovat omezovače na motorky tak potěž cecku.to jsu zvědavej co potom bude na silnicich za mraveniště a těch co to porušujou ti si teprve užijou.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod pajapaja » 24 srp 2008, 13:57

proč jenom na motorky????bezohlednosti stejně nezabrání.jestli mě někdo ohrozí nedáním přednosti,nebo nebezpečným předjetím je jedno.rychlost není zásadní problém.po dálnici jezdím rychle,ale snažím se nikoho neohrozit i neomezit a počítám s tím, že ten ,kdo jede předpisovou 130.kou začne předjíždět.má na to právo a má právo předpokládat,že ostatní dodržují předpisy.jen asi zažádám o zbrojní pas a určitý druh počínání řidičů začnu považovat za útok na moji osobu a začnu se bránit střelbou.možná by to bylo řešení.nebo 1200kg železa která na mne najíždí nemůžu považovat za útok zbraní????
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Příspěvekod Daelimek » 24 srp 2008, 15:01

[quote=8steve]No, radej se uz nebudu vyjadrovat, protoze proti mne je tu moc velka opozice :D V tomhle bysme se nikdy neshodli, ale neva ;) Treba doba uzraje a lidi si sami uvedomi, ze vyjizdet na tech pomalych strojich do hustyho provozu neni bezpecny pro ne ani pro ostatni. A to je to o co mi hlavne jde, o tu bezpecnost. Ne o to ze nekde budu o 5 minut pozdeji ;)[/quote]

Tak s těmi padesátkami s tebou souhlasím, ovšem nelze všechny házet do jednoho pytle. Jsou padesátky, které v sérii jedou lépe, jak kdejaká stopětadvacítka. Ovšem je pravda, že babetty a čínské padesátky mimo město ten provoz opravdu brzdí. Vidím to i já na svém skútru. Dá se jet 80, ale jakmile přijde kopec, tak jedu 60. A je fakt, že znám kopce, kde je plná čára, takže poté se za mnou tvoří kolona. Ovšem pak je to také o lidské povaze, jelikož jsou klidní řidiči, kterým chvilka zdržení nevadí a předjedou, jakmile vidí, že to bude bezpečné, a pak jsou ti, kteří začnou nervit a předjíždět celou kolonu v kopci, kde kloudně nevidí, či předjíždí mě samotného, kde mám 5cm od sebe jeho zrcátko. To jsou ovšem většinou mladá hovádka ve vozech půjčených od rodičů, či rádoby manažeři..
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod pajapaja » 24 srp 2008, 17:38

spěchá se aby se čekalo,čeká se ,aby se spěchalo.říkalo se na vojně.ve švédsku je mimo obce 70km,h a taky žijí.není to časovou tísní manažerů,a jestli,tak to jen vypovídá o tom,že nejsou na svých místech,protože neumí organizovat sami sebe,natož ostatní,a porušují obecná pravidla,a chtějí po zaměstnancích ,aby dodržovali jimi stanovená pravidla.
o těch děckách za volanty a řídítky .řidičák na dva roky na zkoušku a omezit rychlost max na 70km,h mimo obec.při překročení zabavit a nepustit za volant.naučili by se nespěchat.národ český je nezralý a nezodpovědný,a životy za to zaplatí ti nevinní.
nežijeme všichni ve velkých městech a kluci a holky na vesnicích na ty okrsky zkrátka musí.a při pohledu na vlastní dítě sedající na skutříka se na věc začnete dívat trochu jinak.
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Příspěvekod pajapaja » 24 srp 2008, 18:03

pojdme zakázat jízdu všem,kteří neudrží trvalou rychlost 90km,h,-a je to vyřešený.....
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Příspěvekod petrzet » 24 srp 2008, 18:52

Mi to stema brzdama vykladejte,sedim dnes a denne za volantem toho co tenhle narod tak urputne nenavidi a musim poslouchat vsechny okolo(hlavne nas danusek-dbar) co sme za prasta atd.takze mam zkusenosti prakticky v kazde kategorii dopravnich prostredku a muzu za sebe rict ze jako cesi sme opravdu hovada,tolik netolerance a bezohlednosti sem nikdy nikde nevidel.Vzdycky se tesim az vyletim z ceska na zapad a tam si odpocnu od tech agresivnich hovad na ceste.Nerikam ze su svaty,rychlost na moto a i v aute prekracuju pravidelne,ale ne tam kde bych ohrozil jine,predjizdeni pres plnou je u nas myslim takovym narodnim sportem a nejlip jeste u toho nekoho sejmout,to je paradicka.
Co se tyce padesatek tak je na ceste z duse nesnasim,protoze takovy mamlas je natolik svoji pomalou jizdou nebezpecny ze je to az hruza.Cyklisty nevyjimaje,predstavte si ze jedete z 40ti tunovym kolosem a ten kolosalni curak se ani nepodiva dozadu a deset metru pred vama odboci doleva,no to chce hodne silne nervy aby ste ho,pokud jej neprejedete,nezabili osobne.A tohle delaj i na malych motorkach,nevim jestli si to neuvedomuji,ale v ohrozeni sou hlavne oni,ja je jen rozmasiruju pod kolama z jejich blbosti a jeste me za to zavrou do krymu.Dnes to chce pevne nervy za volantem i riditky a tolerance a slusnosti neni nikdy nazbyt.
A sem zpet u Hondy :D
muj tydlifen: 776626010
Uživatelský avatar
petrzet

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 849
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Příspěvekod TK » 24 srp 2008, 20:25

Podělim se s Vámi o jeden čerstvý letošní zážitek. Jedu si to takhle v pohodě na svém SRku z cesty po Děčínsku a Kokořínsku. Abych nemusel jet z Mladé Boleslavi do Vamberka po hlavní silnici ( i když mi Factorka peláší výborně ) zvolil jsem právě s ohledem na již zmíněné kamiony, abych se jim tam nemotal, cestu "spodem" na Rožďalovice a Nový Bydžov. Jedná se většinou o silnice 3 třídy a myslel jsem si že to bude taková pohodovka.... To jsem se přepočítal ! Kousek před Seleticemi jsem dojel na oné silnici 3 třídy kamion s návěsem který se bavil tím, že mi prostě znemožňoval předjetí. Jakmile se objevila nějaká rovinka a v pohodě bych ho bezpečně předjel, nechalo mě to hovado vybočit a když jsem byl na úrovni zadních náprav, začal mě vytlačovat ze silnice ! Takhle se to táhlo vážení 30 Km než jsem raději odbočil a jel jinudy. Tak co si o tom mám myslet... Ještě byl krásně vidět jak se mi v zrdcátku tlemí do ksichtu.... Prostě dobytek jakýho jsem za těch 20tis. co na Factorce mám ještě nepotkal :-(
Nejen silné stroje mají své kouzlo... Další info na adrese: www.kouril.cz tel: 603480873
Uživatelský avatar
TK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Vamberk, Pardubice
Skútr / moto: Aprilia SR 50 Factory - Najeto 33000 Km.
Tuning / úpravy: Malossi Multivar 2000, GPS, GPS Logger, VHF/UHF transceiver Yaesu, Alarm, Xena, Neon a pár nepodstatných kravinek...

Příspěvekod petrzet » 24 srp 2008, 21:41

to TK:hovada sou vsude,at na kole,motorce ci kamionu,si nevyberes.Ja kolikrat radeji zastavim,udelam 15minut pauzu a pak jedu dal,vis kolik je kokotu na cestach a nez abych se nervoval tak radeji stojim.Jen nez zacnete nadavat na kamionaky tak se mrknete na znacku,vetsinou sou to trotli z bulharska,madarska,rumunska a tam s tech koncin,ale nevyjma slovaky a hlavne polaky,ty bych kopal do riti furt.
A sem zpet u Hondy :D
muj tydlifen: 776626010
Uživatelský avatar
petrzet

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 849
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Příspěvekod pajapaja » 24 srp 2008, 21:43

takže to opravdu vypadá na tu krochnu?
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Re: češi jezdí jako

Příspěvekod tangolzr » 28 zář 2009, 08:25

Všude jsou idi.... na cestách i mně se pár krát povedla hovadina . Ve městě ale největší svině jsou šoféři "profesionálové"řidiči MHD a dědci v kloboucích . Mino město jsou bezkonkurenční poláci . Pro ně by měl platit zákaz vstupu na naše silnice.
Naposledy upravil KYBLOS dne 26 bře 2013, 09:46, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
tangolzr

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 40
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třinec
Skútr / moto: Burgma 400 K8, Intruder 800M, Burgman 650 exe K8

Re: češi jezdí jako

Příspěvekod Mitja » 28 zář 2009, 16:59

S tou MHD si dovolím nesouhlasit.. zažívám třeba celkem velký rozdíl mezi tramvajema v Brně a v Ostravě. V Brně to tramvaj klidně nafrčí do zatáčky hlava nehlava a zběsile tě začne vycinkávat.. v Ostravě naopak i když mají jednoznačnou přednost tak přibrzdí a ujistí se, že jim ji opravdu dáš. Autobusy nejsou podle toho co sem zažil nikde moc agresivní, ale někdy chápu jejich rozhořčení, když nemůžou vyjet ze zastávky. A trolejbusy, tam celkem obdivuju ty frajery co fičí v zacpaném centru Brna 50kou a mijí dopravní značky, auta,.. s rozestupem 10 cm od pravého zrcátka.

Podle mě jednonačně nejhorší a nejagresivnejší jsou na cestách řidiči malých dodávek (DHL, PPL,..) :evil: A kousek za nimi jsou Tatrovky a kamiony, které mají přednost všude i tam, kam se nevejdou :roll:.
Peugeot 205, 1.1i (44kw), color line, '91 , Renault Megane II sedan, 1.4 16V (72kw), sportway, '09 ,
CPI Popcorn, 50 ccm, '03
Uživatelský avatar
Mitja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 261
Registrován: 16 úno 2009, 12:51
Bydliště: Ostrava / Studénka
Skútr / moto: CPI Popcorn 50ccm, '03
Tuning / úpravy: rovne koleno, omezovac pryc, vetsi tryska

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků