Kdo jezdí i v zimě?

Diskuze o čemkoli.

Re: Kdo jezdí i v zimě?

Příspěvekod Bahnak » 20 srp 2010, 11:58

Enduro mám ošetřený transparentním lakem na motory a snažím se nejezdit moc po silnici ale jen terénem.
U skůtra jsem nic neošetřoval a naprosto nechápu. Po čtyřech letech celoročního provozu jsem na něm nenašel jakýkoli náznak rezu kromě hran obroušeného stojánku !! Nechápu z čeho to v tý Indii (mluvím o Leadu) dělají.
Co se týče nové PS 125 tak se teprve uvidí. Moc toho ve sněhu nenajezdila. Nicméně mám skůtr jako pohotový dopravní prostředek a i kdyby reznul tak v zimě jezdit nepřestanu.
cesta je cíl
Uživatelský avatar
Bahnak

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 598
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Re: Kdo jezdí i v zimě?

Příspěvekod sollik » 20 srp 2010, 12:19

To mě Lead rezne hlavně na svarech přední vidlice a náznaky jsou ve štěrbinách plechových disků, ale žádná trága. A výfuk, ale to je normálka. Taky nejsem nadšený když jsou u nás mokrý nasolený silnice, ale od toho jsem si Leada koupil, abych na něm jezdil do práce (pokud zrovna není kalamita a i s autem je to na levačku).
Uživatelský avatar
sollik

750+
 
Reputace: 135
Příspěvky: 997
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda SW 600T, Honda Dylan 125 (ex Honda Lead 100)

Re: Kdo jezdí i v zimě?

Příspěvekod RHON » 20 srp 2010, 13:34

Ekim píše:rhon:nechci to dotoho moc kecat ale ta plna sintetika na 50ku v serii neni moc good akorad si zadelas vejfuk atd. pac motor nedosahuje takovej teplot aby se to spalilo.


No vidíš a já to koupil s tím, že mu prospěju, protože mi každý tvrdil, že plná synt. je o dost lepší a i cenově to bylo znát :) Tak se pozeptám kdo a co na to. Tady je to mimo OT tak, aby nebyl hubanec :wink: jinak děkuji za upozornění.
EX: Rhon 50/2T, Honda Lead SCV 100, Piaggio Typhoon 125/2T, CBC Grace 125, Piaggio Beverly 125, Honda Forza 125
Uživatelský avatar
RHON

750+
 
Reputace: 21
Příspěvky: 791
Registrován: 02 čer 2010, 21:18
Bydliště: Litoměřice/Ústecký kraj
Skútr / moto: Honda Forza 125
Tuning / úpravy: Série

Re: Kdo jezdí i v zimě?

Příspěvekod Kokeš » 20 srp 2010, 18:36

První tři roky jsem Leada v zimě občas stříknul vapkou,poslední roky už to nedělám a sůl neřeším. Skutřík to přežívá stejně jako když jsem ho myl,někde trošku rezne,ale není to taková hrůza.
Uživatelský avatar
Kokeš

250+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 409
Registrován: 05 bře 2009, 19:34

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků