Zrcátko

Diskuze o čemkoli.

Re: Zrcátko

Příspěvekod xanta » 15 dub 2009, 21:20

Já myslím, že tohle není řešení.... ale chápu Tě. Lepší by bylo dát mu facana... otázka co je lepší. Poškozování cizí věci nebo ublížení na zdraví :evil:
ex Aprilia Atlantic Sprint 500ccm
ex Yamaha Aerox 70ccm
xanta

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 207
Registrován: 08 pro 2007, 15:44
Bydliště: Zlínský Kraj

Re: Zrcátko

Příspěvekod R1 Max » 15 dub 2009, 21:51

Ať si šáhne každej do svýho svědomí. Tím to končí. Dobytek potřebuje trest.
Když jezdit, tak srdcem; když řídit, tak s rozumem. Obojí naráz se nevylučuje.

číslíčko na Maxe: 732 549 204
Uživatelský avatar
R1 Max

1000+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 1317
Registrován: 09 kvě 2008, 15:01
Bydliště: Seč
Skútr / moto: Aprilia 150 Leonardo

Re: Zrcátko

Příspěvekod mrokar » 22 dub 2009, 19:39

KYBLOS píše:...Jinak by taky nemuselo být špatný mít po ruce to kladívko z autobusu, velice dobře se s tím rozbíjí okno plechovky, když kolem ní projíždíš. :twisted:
Len bacha, typek moze byt nafetovany a ozbrojeny, berte to pri pripadnej odvete v uvahu...
Nie nepozeram vela filmov, len amerika sa k nam uz priblizila...
Keby nieco, na inych forach som aj mPershing...
Obrázek
Uživatelský avatar
mrokar

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 421
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: ZV
Skútr / moto: Burgman AN250

Re: Zrcátko

Příspěvekod Rady » 22 dub 2009, 20:36

A ja s tim naprosto souhlasim a verim ze ten deb.... si to priste rozmysli. To zrcatko ho prijde dost draho a neverim ze by riskoval neco podobneho priste. Ja tohle jeste nepouzil, ale vzhledem k tomu jak nekteri jezdi, tak brzy zacnu aspon s praktickym nacvikem :mrgreen: Nevidim take duvod, proc by si motorkar mel pred nejakym debilem v plechovce sedat na zadek. Mam rodinu a tohle bezohledne chovani neminim tolerovat :!:
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 17:15, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Re: Zrcátko

Příspěvekod past92 » 22 dub 2009, 20:37

Tak mi to nedá, chtěl jsem se zmínit už v neděli, kdy se nám stalo při cestě ze Šlapanic hned 2x něco podobného.
Jedem okolo Milevska směr Plzeň, kdo zná tak ta táhlá rovinka do kopce. Dojel jsem dvě za sebou jedoucí auta, nejel jsem nijak extra, jasně že jsem se chystal na předjíždění na levé straně pruhu. Vidím do zpětného zrcátka řidiče jak na mě několikrát kouká, já blinkr a předjíždím, šup a už jsme lízali levou krajnici. Jel jsem celý jeho předjížděcí manévr vedle něj těsně, hejkal na něj, posunky a nic. Negramot neslyší a nevidí, beru za to a mizíme kdyby vymyslel ještě nějakou úchylárnu.
Další situace na sebe nenechala dlouho čekat, přijíždíme k Březnici. Vidím jak zleva někde po vedlejší přijíždí audi zastavuje a dává přednost, kupodivu s takovým předstihem, že kdyby tam najel tak ho dojedu tak za 200 metrů. Kousek před námi tam vjel, říkám si další Úd pod břichem, dojíždím, objíždím konstantní rychlostí a pokračujeme. Za pár metrů koukám protijedoucí auta "piglujou" pangejt, říkám si co je ? mám sice brašny ale tak širokej zase nejsem, jezdím uprostřed pruhu nejsem cyklista. V levým zrcátku se mihnula audi s Údem, vytlačil nás i ty doproti. Silnice nijak příznivá třem pruhům, před Březnicí klikatá rovinka okolo říčky s vodníkem.
Tak tohle jsem už neustál, POWER a hnal jsem ho až do města na křižovatku, míjeli jsme nějaký stojící motorkáře ty měli ruce nahoře asi fandili nebo co. Cestou tlukot do zad to pramiinek nefandila (aspoň myslím). Fakt mě mrzí že jsem byl tak širokej a nedošáhl ho pohladit kevlarem pravý rukavice po tváři. Řvu jak tygr kedlubna naběhlá sotva se do helmy vešla, Úd ani hlavu neotočil, KRETÉN asi příbuzný toho předtím. Jsou to samý "svalovci" nevím co si chtějí dokazovat a před kým oba byli sami, klidně v agresivním pokračování mohli na konci pokračovat, já byl připraven situaci řešit.
Zvažuju vozit sáček s velkejma matkama, hod správným směrem z určité vzdálenosti by mohl vykonat své. Tyč ani baseballku nemám kam dát a pokud to budu držet pravou, kdo bude brát za heft ?

Rozhodně bych to nepřecházel, tím si myslím že jejich nadřazenost jenom posílíme. Nechci toho zneužívat, ale nechat se zabít ?!?!?

I na Krakenově tvrzení je něco pravdy, vlastně jsou to námi odůvodněné protiklady.
Ještě je tu řešení, nechat si vypracovat studii předpokládaného jednání takového řidiče nějakou nezávislou, neúplatnou agenturou. Závěry sdělit svetu přes média a doufat, že se chytnou za nos. Na tohle nemám čas ani chuť čekat, ochránci a pomocníci zpravidla u takovýchto incidentů nebývají přítomni a černé skříňky na samohybech nemáme.
kdyby něco tak kontakt: 602 631 350
Uživatelský avatar
past92

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 523
Registrován: 24 dub 2007, 15:59
Bydliště: Carlsbad
Skútr / moto: Kawasaki ZZR i GTR 1400 Ex: BURGMAN AN650

Re: Zrcátko

Příspěvekod Rady » 22 dub 2009, 20:41

Davide mas recht, jet s tebou, tak jsem ho ztrestal za tebe :D
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Re: Zrcátko

Příspěvekod Mitja » 22 dub 2009, 20:54

Tak to je hnus.. V plechovce se prece jen citim podstatne bezpecneji, nejde o to jak ridim ja ale jak se chovaji a jak umi ridit ostatni. Dneska mi v Brne tipek v Avii co vystupoval malem udelal z auta kabriolet, hadejte co by se stalo projizdet kolem o vterinu pozdeji nez jsem jel a na skutru..

Jinak bacha aby to ukopnuti zrcatla nebyl uz trestny cin, u drazsich aut.. to by se vam pak jeste vysmal u soudu do oci :roll:. Jinak vase reakce zcela chapu, bezohlednych ridicu je spusta.. ono jim nekdo musi rict, ze to co delaji jaksi neni spravne aby si to uvedomili.
Peugeot 205, 1.1i (44kw), color line, '91 , Renault Megane II sedan, 1.4 16V (72kw), sportway, '09 ,
CPI Popcorn, 50 ccm, '03
Uživatelský avatar
Mitja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 261
Registrován: 16 úno 2009, 12:51
Bydliště: Ostrava / Studénka
Skútr / moto: CPI Popcorn 50ccm, '03
Tuning / úpravy: rovne koleno, omezovac pryc, vetsi tryska

Re: Zrcátko

Příspěvekod Rady » 22 dub 2009, 20:59

Neprehanej :D
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 7 návštevníků