Zaujal mě článek v nesmyslném deníku

Diskuze o čemkoli.

Re: Zaujal mě článek v nesmyslném deníku....

Příspěvekod jel.en » 20 črc 2009, 00:09

bery.l píše:Je to banda cu...ku!!!! Kaslu nane,dokovad tady budou ridici co strkaj ruce sve kocce do klina alejou ji prasarny do hlavy tak nebude bezpecno nikdy.Potkat takovyho ridice je zatrest.Nedej boze chalupare kolem 60let :(



Jo taky se s tebo občas kůli komuhle bojim s tebou jezdit a pozorovat to ze zadního sedadla :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Zaujal mě článek v nesmyslném deníku....

Příspěvekod Paul » 20 črc 2009, 10:57

Velmi mě vaše názory a postřehy zaujaly, jezdí se tu fakt "tvrdě" jako prostě všude "na východě", znalci podotknou: zajeď si na Balkán nebo Ukrajinu a mluv o prasatech na silnici :D
Jsme prostě mezi tím Západem a Východem: přiměřeně sprostí a bezohlední - jak v životě, tak za volantem (i řídítky!) Kdo se vrátí z východu, říká si: ještě to tu jde, silnice jsou dobré, řidiči slušní...Návrat z druhé strany do naší reality je trauma, které holt musíme unést (když tam lezeme). Co můžu udělat pro lepší stav věcí ? Začít sám u sebe: nejezdit jako prase na úkor jiných, nenechat se vyprovokovat k závodění v provozu atd.
Novináři jsou prodejné děv..... a fungují podle spotřebitelské poptávky: chce lid číst bulvární žvásty a platit za to? Ano, chce (viz. prodej Blesku apod.) Chce lid nadávat na motorkáře jako na nepřátelskou skupinu vrahů a sebevrahů? Ano, chce, lid si tím částečně vybíjí své frustrace z jiných problémů, takto my Češi totiž fungujeme (máme to dlouhodobě vypěstováno v genech- viz. chcíplá koza sousedova).

Dle mého názoru by se udělalo daleko víc pro bezpečnost provozu apelem na všechny řidiče: auto -motorka- kolo- chodec = člověk na cestě= ohleduplnost a zodpovědnost, ochrana života na 1. místě. Těch zabitých motorkářů vinou plechovek bude určitě dost, nikdo ale řidiče aut nevychovává k soužití s motorkáři (viz. západní uvolňování pruhu pro projetí - ve městě i na dálnici, místo bylo dostatečné i na můj stroj s bočními kufry!)
Postupem času se to bude lepšit, tím jsem si jist, více lidí bude jezdit na 2 kolech, vymřou milovníci východních pořádků a lidi si nebudou úmyslně škodit, pravda a láska zvítězí ! (Amen!)
Naposledy upravil KYBLOS dne 27 bře 2013, 10:09, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Když do pekla - tak na pěkným koni !
m: 605 41 48 43
Uživatelský avatar
Paul

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 501
Registrován: 03 úno 2008, 02:02
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: *Gilera GP800*3 kufry GIVI*tnkvk*GPS*PMR Alan777*
Tuning / úpravy: * vyšší plégo GIVI * brzdové/koncové světlo na topcase * přední bílé stroboskopy *

Re: Zaujal mě článek v nesmyslném deníku....

Příspěvekod _Tom_ » 20 črc 2009, 12:33

hezky napsaný, bohužel setrvačnost s tím než se to národ naučí může být ještě pořádně dlouhá
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Zaujal mě článek v nesmyslném deníku....

Příspěvekod janowo » 22 črc 2009, 23:46

Promluvil jsi mi z duše,svatá pravda Paule.
Uživatelský avatar
janowo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 381
Registrován: 22 lis 2008, 17:23
Bydliště: PŘIBYSLAV
Skútr / moto: Yuki 125 spree,Yamaha x-max 250
Tuning / úpravy: trochu karbon.folie po pádu

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků