Vykradená garáž

Diskuze o čemkoli.

Vykradená garáž

Příspěvekod wictor » 04 zář 2010, 19:17

Dnes na mě čekalo nepřijemné překvapení v podobě vykradené garáže! Podotýkám, že garáž mám uprostřed sídliště vedle prodejny potravin, kde se pohybují 10 néli 100 lidí a ani tolik fregventované místo zloděje neodradilo a uprostřed dne zdemoloval vstupní vrata a garáž vykradl :(

Motorka v garáži naštěstí nebyla, ale i tak vrata, nabíječky, oblečení atd. ..... všechno je pryč :(

Pokud by se někde objevil inzerát na boty OXTAR velikost 47, nabíječky C-Tek nebo výklopnou helmu Harley Davidson (a je toho daleko víc), tak je možné že se jedné o odcizené věci, ale nejsem naivní a je mi jasné, že se na 99,99% se svými věcmi už nesetkám. Říká se že náhoda je blbec a já bych si s dotyčným moc rád popovídal, tak třeba to vyjde :wink: :P

Přeju Vám ať se s ničím podobným nikdy nesetkáte!!! :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod Bahnak » 04 zář 2010, 19:27

Bohužel zákony v týhle zemi chrání zločince před slušnými lidmi :( Kdyby tomu tak nebylo, tak by si každý podobný hajzl zlodějskej velmi dobře rozmyslel něco podobného spáchat. Věděl by že riskuje že v garáži bude skrytý tichý alarm který mi zavolá na mobil a já tomu šmejdovi s gustem ustřelím hlavu !!! A já bych to tedy rozhodně udělal bez sebemenších výčitek svědomí! Bohužel v týhle zemi vláda zločince chrání. Nakonec není se čemu divit :x
cesta je cíl
Uživatelský avatar
Bahnak

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 598
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod Richijan » 04 zář 2010, 19:43

:shock: No to Je mi Tě líto. Vím jak se dokážeš z každé nové věci radovat, takže si umím představit jaká je to pro Tebe rána.
Doufám jen, že mašina je OK a Tebe že to motonadšenectví neodradí.
Chyběl bys určitě nejen mně :oops:
Určitě Ti přeju (jemu ne :wink: ), aby ses s ním potkal :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod Bobika » 04 zář 2010, 19:50

:evil: :evil: :evil: Taky se připojuji s vyjádřením podpory. V této zemi je opravdu načase vzít zákon do vlastních rukou. Ono až se začnou tato individua, která páchají trestnou činnost ztrácet a posléze nacházet s dírou v hlavě, tak si možná část jiných individuí uvědomí, že jim jde o život. Jinak to prostě nejde. Policie je bezzubá, tak holt se budou slušní lidé muset začít chovat občas jako na divokém západě - oko za oko, zub za zub.
Uživatelský avatar
Bobika

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 124
Registrován: 29 črc 2010, 11:43
Bydliště: Strakonice
Skútr / moto: Honda X11 Eleven
Tuning / úpravy: podvozek Öhlins, radiální brzdy, výfuk Ajko

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod MisaKacenka » 04 zář 2010, 19:59

Wiki to me mrzi, jeste stesti, ze tam zralok nebyl! Byla by ho skoda!

Preju Ti, at se to vyresi! ;)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod jarafari » 04 zář 2010, 20:20

Čus Wictore.. Tak, to je mi líto... Přeju, aby se stal zázrak a dostal jsi od někoho typ a věci o které jsi byl okraden, se našli... :wink:
Fakt mi se*e,jaký lidi dokážou bejt za sviňě... :evil: Doufám,že se to dotyčnému někdy dvojnásob vrátí :!: :arrow: :idea:
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod janowo » 04 zář 2010, 20:29

Viktore,co k tomu dodat,taková zlodějna je moc,moc špatná věc.Soucítím s Tebou.
Uživatelský avatar
janowo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 381
Registrován: 22 lis 2008, 17:23
Bydliště: PŘIBYSLAV
Skútr / moto: Yuki 125 spree,Yamaha x-max 250
Tuning / úpravy: trochu karbon.folie po pádu

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod wictor » 04 zář 2010, 21:11

Díky všem za podporu!!! Prostě v dnešní době si nemůžete bejt jistí ničím .... zamrzí to, nas.re to, ale co život jde dál .... je pravda, že kdyby to byla motorka ....., ale netřeba domýšlet stalo se a jde se dál!

"Naštěstí" je za chvilku zima a nastal čas šetřit na novou výbavu a třeba něco přispěje i ježíšek :wink: :P

Po své dnešní zkušenosti jednoznačně doporučuji pojistku motorky a zámky na všem co jde a právě o možnostech zabezpečení motorky bude má další recenze na skutrportalu :wink: :P

Ještě jednou díky!

Wictor
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod ajfel » 04 zář 2010, 21:34

Upřímnou soustrast, zažil jsem kdysi něco podobnýho... Koneckonců, věci jsou nahraditelný. Možná buď rád, žes byl daleko, jsou to grázlové bez svědomí a soucitu a zdraví je přednější. Jestli můžeš, kup si postupně všechno znova, pomáhá to psychice, časem to vytěsníš...ajfel
ajfel

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 188
Registrován: 05 dub 2010, 11:45
Bydliště: Vysočina
Skútr / moto: Honda SW-T400
Tuning / úpravy: alarm Scorpio, topcase Honda, akukontrola+zásuvka CTEK, vyhřívání sedla KeeTec, hefty Oxford

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod wictor » 04 zář 2010, 21:37

Asi máš pravdu, protože jinak bych už asi seděl za těžké ublížení na zdraví, protože má ČZ 75 by asi v klidu nezůstala :twisted: nehledě na to, že by se mi splašily kladiva :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod jiriczek » 04 zář 2010, 22:43

Ahaaa :( Já se furt divím kamošovy, že zamyká svoje moto i v garáži (zámky jak na přední, tak i zadní kolo). Tohle se stat mě, tak ho zrychtuju, jak prase pytel šrotu. Neseděl bys, mohl bys to uhrát na sebeobranu a ochranu svého majetku.
Obrázek
Uživatelský avatar
jiriczek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 19 čer 2010, 16:46
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Yuki 50 GS

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod kikin » 04 zář 2010, 22:44

No ja myslim, ze v CR je lepsi, ze jsi ho nepotkal, jelikoz pokud ano a treba by tim padem parkrat "upadl" na tvoji pest, mohlo by se stat, ze by te honili za ublizeni na zdravi - on nic nekradl, on se sel jen tak podivat do te otevrene garaze zda tam neni zlodej - a Ty jsi ho bezduvodne napadl. No a pokud by Te "odstrelili" sebrali by Ti i zbrojak a musel by jsi okamzite prodat sve zbrane, jinak by Ti hrozilo nedovolene ozbrojovani. Proste vse je tu podtavene na hlavu. JInak mi je Te lito, a Tve pocity znam :(
Uživatelský avatar
kikin

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 105
Registrován: 28 bře 2008, 23:37
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Gilera Nexus 500i ja i Lenka, B650Exe K8

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod janon » 05 zář 2010, 03:33

Jj, je to des, tak hlavne ze masina je tam kde ma byt, ty veci zase budou, ale na..re to.

Richijan: Pise, ze motorku tam nemel, takze je ok.
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod Rady » 05 zář 2010, 09:04

Wictore preji ti, aby se podarilo toho lumpa chytit a vse si s nim vyridit. Mozna by bylo dobre pridat i par fotek ztracenych veci a dal bych to i na jina fora.
Bohuzel v soucasne ekonomicke situaci a pri statni podpore fetaku, narkomanu a gembleru takovych lumpu bude jeste pribyvat. Osobne bych dal do garaze GSM alarm, ktery te aspon upozorni, ze ti nekdo vlezl do garaze.
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Re: Vykradená garáž

Příspěvekod renos » 05 zář 2010, 09:04

Tak tátovi vykradli garáž už několikrát, jednou dávno asi před 25 lety dokonce zmizelo i auto, byla to ještě Škoda 100, ale po celkové GO v novém laku. Auto policajti našlí na druhém konci republiky po dvou týdnech a nabořené. Dokonce chytli i ty tří sfetované hajzly, jeden z nich byl bývalý soused- no prostě na zabití! Hajzlíky odsoudili, ale náhrady škody se člověk nedovolal. Nedávno mi nějaký zmetek zase u Tesca nabízel čorované holící strojky, nebýt tam tolik lidí tak se mu asi zlámala ruka, čorkaře bych fakt sekal a taky ty zmetky co je podporujou a kradenou věc si koupí. Je třeba zavést tělesné tresty, jako ve středověku- třeba každou sobotu na stadionu veřejné exekuce, město by mělo další pracovní místo "městský kat" a sek, sek, sek.... :mrgreen: Jinak tady pořádek nebude, těm zmrdům je totiž v base mooc dobře.
S Wictorem soucítím, ale štěstí, že zmizely "jen drobnosti".
Jezdím za: Obrázek 8)
Uživatelský avatar
renos

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 304
Registrován: 17 lis 2009, 18:20
Bydliště: Třinec
Skútr / moto: Honda ANF125i Innova - prodáno
Tuning / úpravy: kufr GIVI, plexi PUIG

Další

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků