Tlamy, držkopády apod. - už jste se někdy vymlátili?

Diskuze o čemkoli.

Re: Tlamy, držkopády a tak podob... - Už jste se někdy vymlá

Příspěvekod sedli » 18 říj 2009, 22:20

Taky se s váma podělím o moji první a doufám že i poslední nehodu...nestalo se to na mým scootu(naštěstí-kdyby to bylo na mojim tak by ten vietnamec možná nedopadl dobře). Přez prázky sem měl brigádu-na 50ce jsem rozvážel pizzu, nikdy se mi nestalo že by mě plechovkáři nějak omezovali nebo škodili, spíš naopak...ale k tý bouračce..rovnej úsek silnice, v dálce vidim dodávku jak čeká na odbočení, v klidu stojí a bliká, 20metrů před tím než ji minu ten deb.... začne z ničeho nic odbočovat...moje reakce okamžité sevření obou brzd, okamžitě sem se vezl po zemi se scootem...no spíš plul po asfaltu asi 15 metrů a vrazil to do jeho boku dodávky...naštěstí podvozkem scootru takže s dodávkou sem nepřišel do kontaktu...díky boxu na scootu skoro žádný zranění až na prodřený gatě a spáleninu...ale nejlepší bylo když sem se po pár sekundách zvedl a kopl mu do dveří a začál hulákat, k...... se rozjel a zajel do areálu tržnice kde těch dodávek bylo asi 50...naštěstí řidič za mnou vyběhl a napsal jeho SPZ..když se tam profláklo že policajti ví jeho SPz najednou se objevil že hned jel pro pomoc...no dostal pokutu ale asi teď jezdí vesele dál..jak vidím vietnamce za volantem okamitě zpomaluju...
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 17:03, celkově upraveno 2
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Tlamy, držkopády a tak podob... - Už jste se někdy vymlátili

Příspěvekod pan.smith » 18 říj 2009, 22:58

Já teda musim zaklepat, že po 5.000 km zatím bez nehody a pádu...

děkuju tam nahoru...
Aktuálně: Gilera Runner 200 ST
Dříve: Piaggio NRG MC2; Gilera Runner 50 SP

Obrázek
Uživatelský avatar
pan.smith

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 328
Registrován: 13 kvě 2009, 18:16
Bydliště: Praha 8
Skútr / moto: Gilera Runner 200 ST (2011)

Re: Tlamy, držkopády a tak podob... - Už jste se někdy vymlátili

Příspěvekod ohka » 20 říj 2009, 11:05

Tak mi se podařilo položit Zlatíčko při zpáteční cestě z Jeseníků. Nestalo se nic hrozného. Protože cesta byla jen vyštěrkovaná, tak se jelo pomalu. A právě na šutru mi ustřelilo kolo a už jsem ležela. Díky vysokým botám a dobrému oblečení jsem byla OK. No, měla jsem naraženou celou levou stranu, ale to přebolelo. Nechtěla bych tak ležet s nohou pod skútrem v šortkách a sandálech, to by asi dopadlo hůř :roll: Teď se tomu směji, vlastně o nic nešlo, ale když mi kluci pomohli vstát a já jsem viděla jak vypadá Zlatíčko, tak mě to fakt štvalo.
Zastavte svět, chci vystoupit !
mobil: 608 804 300 , 608 465 787
Uživatelský avatar
ohka

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Albrechtičky
Skútr / moto: MBK Skyliner 250

Re: Tlamy, držkopády a tak podob... - Už jste se někdy vymlátili

Příspěvekod bumbec » 20 říj 2009, 11:53

Ale halvne zes vstala to hned vsem bylo lip :D
tel:723388646 Honda CBF 1000A
Uživatelský avatar
bumbec

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 149
Registrován: 18 bře 2008, 17:11
Bydliště: Dražovice
Skútr / moto: Honda CBF 1000A
Tuning / úpravy: ladene vyfuky

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Garrett a 8 návštevníků