Takyhosti

Diskuze o čemkoli.

Re: takyhosti

Příspěvekod RHON » 20 bře 2012, 23:44

No já, když se ubytoval pokaždý v apartmánu, tak jsem platil předem, možná měli taky už takové "hosty" je to děs.
EX: Rhon 50/2T, Honda Lead SCV 100, Piaggio Typhoon 125/2T, CBC Grace 125, Piaggio Beverly 125, Honda Forza 125
Uživatelský avatar
RHON

750+
 
Reputace: 21
Příspěvky: 791
Registrován: 02 čer 2010, 21:18
Bydliště: Litoměřice/Ústecký kraj
Skútr / moto: Honda Forza 125
Tuning / úpravy: Série

Re: takyhosti

Příspěvekod nedory » 21 bře 2012, 04:26

čert vem peníze, (stejně máme apartmán jako koníček, hezky našlechtěný a v zimě to spíš dotujeme a já se tam chodím zašívat. Chtěli jsme jen využít ladem ležící prostory, které může mít jedna z holek jednou jako startovací byt), o to by nešlo. Průser je hlavně v tom, že tady není legální a rychlá síla, jak vystěhovat ubytovaného když porušuje podmínky. Právník mi poradil, že mám s každým sepisovat alespoň rámcový zápis o ubytování, číslo občanky, adresa, od - do, .... a já po nikom nemůžu chtít občanku, když obec nevybírá rekreační poplatek, na to je zákon. Takže vlastně budu jednat protizákonně když budu po svých hostech chtít občanku.

Neumím si představit, že bych v pátek v Turíně na hotelu řekl, že nemám na zaplacení a že neodjedu, protože tam měli zimu a já se tam nachladil. Myslím, že by mě carrabinieri vystěhovali šupem na jejich hotel.

No nic, vzhůru na letiště a hlavně zase nezapomenout v palubním zavazadle nůž jako posledně..... Diskusi s dvěmi chlapíky v černém bych už absolvovat nemusel. (návod: na check-inu nemusíte nic vyhodit, řeknete ne, nevyhodím, několikrát se zeptají, pak konstatují, že se odmítáte podrobit. Pak vás odvedou černí chlápci a sepíšou s vámi protokol o bezplatném uložení zbraně na letišti Ruzyně po dobu 30-ti dnů. Lidi ve frontě za váma na vás koukají jako na malýho usámu, škoda, že jsem se oholil - mít turban a mumlat inšalláh il´láha, letím nejspíš sám. Při vyzvednutí vás pak budou honit jako debila od přepážky k přepážce, aby vám to znepříjemnili, ale o zbraň nepřijdete. Zbraní rozumí nůž, vyhazovák, s čepelí ani ne 10cm)
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron