Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Diskuze o čemkoli.

Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod Dr.Gaga » 28 kvě 2018, 23:10

Ahojda!

Po dnešku to ve mně pěkně vře. Mám tu dvojitou legraci.

Jedu po Praze, zvoní telefon, hodim to přes vjezd na široký chodník, vyřídim. Chci se připojit zpět do provozu, auta stojí na červené, v místě mého vjezdu je cca 1,5m mezera mezi auty, chci projet, abych se dostal do dalšího volného pruhu a dojel na světla. Ovšem chlápek v dodávce stojící za mezerou na mě zařve, ať se ani neopovažuju mu tam vjet a cukne s popelnicí o kousek dopředu. Trochu ho ignoruji a plazím se kolmo před něj. Vyměníme si prostředníčky (on první), na to konto se otevřou dvěře a on vystartuje s baseballkou proti mě. Tahám za rukojeť a ujíždím.

Celé to ve mně vře, sleduji zpětné zrcátko, on odbočuje, já si ho nadjedu, dojedu a vyfotím si ho včetně poznávačky. Volám 158, jsem zván na služebnu. Tam se mi věnuje vcelku sympatická hora. No, rovnou mě zastavuje - první přestupek: vjezd na chodník. Druhý: telefon (tím si pak nebyl jistý). Třetí: včlenění se do provozu... U výměny prostředníčku zpozorněl - to je přestupek proti veřejnému soužití. Ovšek baseballka mu byla úplně jedno, ukazoval mi, že když proti mně půjde s teleskopickým obuškem, tak že to vůbec nic neznamená. Spadla mi tlama. Vyplývá mi z toho, že jsem to měl nechat vyeskalovat - třeba se nechat zmlátit, roztřískat skútr atd. Takhle, kdyby se to řešilo, tak se budu řešit hlavně já a moje přestupky. Na tom místě nebyly žádný kamery.

Nasedl jsem na skútr, který jsem hodil na chodník vedle policejního auta (to nikomu nevadilo - ptal jsem se policajtů ve vrátnici) a zpruzeně odjel.

Tak, teď prosba. Rád bych zjistil majitele vozidla, potřebuji někoho, kdo dělá v pojišťovně, nebo na policii. Vím, že je to firma. Nehodlám se fyzicky mstít ani na člověku, ani na autě. Spíše si velmi slušně promluvím s majitelem firmy, popřípadě mu pošlu fotku předku vozidla s chlápkem ukazujícím prostředníčky a baseballkou za předním sklem. Poznávačka a typ vozidla přes soukromou zprávu.

Předem díky.

Mirek
Yamaha X-Max 125, 2008
Dr.Gaga

50+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 55
Registrován: 15 srp 2016, 18:19
Skútr / moto: Yamaha X-Max 125 2008

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod dcx » 28 kvě 2018, 23:19

No nevim,mozna bys mel polknout,mavnout rukou..
Kdyz se to bojis vyresit na miste nebo se pres to prenest,budes zalovat?A co si od toho slibujes?
Uživatelský avatar
dcx

100+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 166
Registrován: 15 dub 2015, 20:46
Skútr / moto: Honda PCX 2015

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod Badarala » 29 kvě 2018, 00:01

Nech magora svému osudu, on se o něj nejlíp postará...
Ty se uklidníš a uleví se ti 8)
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod crhy » 29 kvě 2018, 04:55

Přesně tak, kdyby člověk bral všechny tyhle vylomeniny vážně, tak už by tu jistě nebyl. Narazil jsi na blba, ale já na ně bohužel narážim téměř každý den také (v dopravě, v práci atd.) Je potřeba se nad to povznést a sklidnit hormón.
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod stretavka » 29 kvě 2018, 05:18

Je třeba brát na zřetel, že není možné zvítězit nad IDIOTEM, neboť on je ve svém oboru profesionál a jak je známo, amatéři profesionály neporáží.......

No a kdyby ses vy*ral na ukazování jemu jak velký máš prostrednicek, tak by blb zůstal v autě i se svou basebolkou a byl by klid.

Tož asi tak
Každá náhoda se musí pečlivě připravit.....
Uživatelský avatar
stretavka

250+
 
Reputace: 317
Příspěvky: 496
Registrován: 21 črc 2011, 12:36
Bydliště: Budweiß
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 125/Honda Hornet 900
Tuning / úpravy: série

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod Badarala » 29 kvě 2018, 06:03

Stretavka: Ale zase slušný člověk odpoví na pozdrav, že jo :lol:
Jak onehdá v zimě, na silnici 10cm sněhu, já na skútru a šofér jakési Škodalásky přilepený na skle si demonstraivně plácal na hlavu, tak jsem ho pozdravil s úsměvem úplně stejně (taky jsem plácnul 3x abych neurazil...) a k tomu mu zamával po našem normálně a byli jsme oba happy :wink: :mrgreen:
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod josuk » 29 kvě 2018, 08:05

Dr.Gaga píše:..Trochu ho ignoruji a plazím se kolmo před něj. Vyměníme si prostředníčky..

..kámo, takže Tys ho normálně vyprovokoval.. ;-) VŽDYCKY, když se něco řeší a rozplétá, záleží na ZAČÁTKU!! Na začátku byly Tvoje přestupky a Tvoje ignorace... kdybyste nakonec třeba po sobě stříleli, tak nakonec třeba ústavní soud po tom začátku půjde a rozhodne v tomhle případě s velkou pravděpodobností v Tvůj neprospěch. Policajt to cítil úplně správně..a to přitom má jinou a mnohem důležitější práci ;-) Jinak na nějaký soukromý zjišťování dle RZ bych zapomněl, každý dotaz v databázi se eviduje, neoprávněné nahlížení zavání jen průšvihem.

Takže být slušný, odpovídat na pozdrav ;-) pevné nervy ;-)
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1410
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a Honda ADV 350
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod Badarala » 29 kvě 2018, 17:14

Hele, ta příhoda mohla a podle mě asi měla skončit tou větou "Tahám za rukojet a ujíždím".
A bylo by to všechno ok. Ten policajt ti to řekl dobře, protože starat se o každou chujovinu, notabene takovou, kde by musel řešit i tvoje přestupky, pak jeho přestupky atd., kdy se dohromady nic nestalo, akorát dvěma lidem vytekly nervy...Měl bys mu poděkovat, že ti velmi taktně naznačil, ať ho s tím neotravuješ, a ušetřil tím tobě spoustu problémů a možná i pár korun... :wink: :idea:
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod PePe_PCX » 30 kvě 2018, 15:15

A čeho se měl dopustit, když vystoupil z auta s basebalkou? Dokud ti nic neudělá, tak se vážně ničeho nedopustil. A adresu chceš proč? Chceš mu počůrat dveře nebo co jako? :D Buď máš koule na to ho konfrontovat na místě, nebo to tvoje ego musí zkousnout. Policie ti s tímhle fakt pomoc nemůže.
Honda PCX 125, Aprilia Pegaso 650 Trail
PePe_PCX

100+
 
Reputace: 16
Příspěvky: 115
Registrován: 24 črc 2015, 14:17
Skútr / moto: Honda PCX 125

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod Dr.Gaga » 30 kvě 2018, 16:10

Chlapci, to jste mi dali.. No jo, tak ja to zaspim.
Yamaha X-Max 125, 2008
Dr.Gaga

50+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 55
Registrován: 15 srp 2016, 18:19
Skútr / moto: Yamaha X-Max 125 2008

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod PePe_PCX » 30 kvě 2018, 18:29

V pohodě. Chápu, že tě to naštvalo a chceš se nějak pomstít, ale když na to koukneš racionálně, bez emocí, tak uvidíš, že to nemá význam.
Honda PCX 125, Aprilia Pegaso 650 Trail
PePe_PCX

100+
 
Reputace: 16
Příspěvky: 115
Registrován: 24 črc 2015, 14:17
Skútr / moto: Honda PCX 125

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod duky5 » 30 kvě 2018, 18:51

PePe_PCX píše:A čeho se měl dopustit, když vystoupil z auta s basebalkou? Dokud ti nic neudělá, tak se vážně ničeho nedopustil. A adresu chceš proč? Chceš mu počůrat dveře nebo co jako? :D Buď máš koule na to ho konfrontovat na místě, nebo to tvoje ego musí zkousnout. Policie ti s tímhle fakt pomoc nemůže.
Ak by s takou "palicou" šiel holohlavý muž k menej prispôsobivému občanovi, bol by z toho trestný čin nebezpečného vyhrážania sa s rasovým motívom v štádiu pokusu. :)
Honda ADV350 Obrázek

Gilera Nexus 500 Obrázek, dlhodoby priemer za cca 77 000 km
Uživatelský avatar
duky5

1000+
 
Reputace: 106
Příspěvky: 1195
Registrován: 27 kvě 2011, 17:33
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda adv350

Re: Příhoda s baseballkou - potřebuji zjistit majitele vozidla

Příspěvekod PePe_PCX » 30 kvě 2018, 19:45

Už jen tím, že je heterosexuální běloch je pro dnešní společnost nebezpečný a měl by být trestně odpovědný. Jako trest bych ho poslal do transgenderového převýchovného tábora, kde by studoval "teorii lesbického tancování", což je základní předpoklad, aby se mohl stát "aktivistou" v některé neziskové organizaci. :D
Honda PCX 125, Aprilia Pegaso 650 Trail
PePe_PCX

100+
 
Reputace: 16
Příspěvky: 115
Registrován: 24 črc 2015, 14:17
Skútr / moto: Honda PCX 125


Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků